Oud postzegel-verzamelalbum van Zwitserland-Liechtenstein met ca. 1300 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30,5x23x3cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Papua Nieuw Guinea met ca. 325 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x2cm. Cond.: R-G
Duitsland collectie waaronder Bondsrepubliek 1975-1983 (postfris), Berlijn 1960-1982 (postfris) + stockboeken gebruikt (BRD, Berlijn en wat Reich)
Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 135 stuks Cond.: R-G
Nederland postfris 1959-1984 met groen stockboek o.a: zomer 1950 + kerken in nood postfris. Tevens een bruin stockboek (doubletten)
Oud postzegel-verzamelalbum van Denemarken/IJsland met ca. 1100 zegels, gestempeld en ongestempeld 30,5x23cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Canada met ca. 650 zegels, gestempeld 31x23x2cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Malta/Griekenland met ca. 500 zegels, gestempeld 30,5x22,5x2cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Portugal met ca. 400 zegels en blokken, gestempeld en ongestempeld 31x22x2cm. Cond.: R-G
Postzegelalbum Papua Nieuw Guinea met ca. 500 verschillende zegels.
DAVO album met honderden Eerste Dags enveloppen Ned. Antillen 1975 t/m 1997, tevens een doosje diverse Eerste Dags enveloppen.
Oude postzegel verzamelboek met inhoud o.a: postfris, Israël, Seychelles 2e helft 20e eeuw 22x31x3cm. Cond.: G
Kavel met ca. 200 diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland
Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.