Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Karl Hartman pop
Resultaat: 125 EUR

Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...

2 Poppen
Startprijs 120 EUR

Twee oude porseleinen poppen ca. 1930: 1x S.F.B.J. Parijs nr. 301 en 1x Armand MArseille nr. 390 Duitsland (haarscheur). Beide lichamen overgeschilderd en beide hoofden zitten vastgelijmd op de romp. ...

Pop, J.D.K.
Startprijs 120 EUR

Kopie van een bekende porseleinen J.D.K. (Kestner) pop nr. 237 ca. 1980, in goede staat H.: 44cm.

3 Popjes ca. 1920
Startprijs 100 EUR

Kavel met 3 oude porseleinen popjes ca. 1920; 1x jongen en meisje en 1x kindje met blauw jurkje (Japan) 10-13cm. Cond.: G

Armand Marseille 1894 A.M.
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G

Duitse pop
Startprijs 100 EUR

Antieke porseleinen pop (onbekend), gemerkt nr. 1. Hoofdje met slaapogen, open mond en 4 tandjes. geleed lichaam (scheurtjes in benen) H.: 40cm. Cond.: R-G

Mengersgereuth
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R

Bus
Startprijs 100 EUR

Oude Japanse blikken bus 60-er jaren, IM modern toys Japan pat. no. 16398 (met batterijfunctie) In goede (lichte bespeelde) staat 17x32x11cm.

Pop, groene kleding
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met lederen lichaam en celluloid armen ca. 1900, mohair haar en slaapogen. 63cm. Gemerkt met een driehoek en daarin een oog (hoofd is niet beschadigd) 63cm. Cond.:...

Model Starfighter
Resultaat: 100 EUR

Oud Hollands bureaumodel van een Starfighter (gemaakt van gehakt hout) ca. 1970. 25x50x32cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Antje, Doris)
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rene, Tobi)
Startprijs 90 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Reni 1983 (26cm.) en 1x Tobi 1987-1988 (27cm.) Cond.: G

Miniatuur secretaire
Startprijs 90 EUR

Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.

Poppenwagen + toebehoren
Resultaat: 120 EUR

Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; Däumlichen 80-er jaren 25-26cm. Cond.: G

Armand Marseille
Resultaat: 80 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste ge...

2x Kathe Kruse (Sam, Kätchen)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Same (25cm.) en 1x Kätchen 1983 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Jettchen, Paulchen)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Peter, Martin)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Peter 1981 (26cm.) en 1x Martin 1981 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Bastel, Felix)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.

2x Kathe Kruse (Sarali, Gudrun)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rike, Mareile)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Jockerle, Bimbi)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jockerle 1984 (26cm.) en 1x Bimbi 1973-1974 (22cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Dorle, Lens)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dorle 1981-1982 (25cm.) en 1x Lens 1983 (26cm.) Cond.: G