Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok
Resultaat: 220 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.

Klokkenstel
Startprijs 220 EUR

Groot bronzen klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) 48-59cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Friese eikenhouten burgermeester staartklok met wekkerfunctie, volle zwarte zuilen en spiegels in zeer goede staat (Glaasjes zijkant kapot) 150x42x20cm.

Engelse staande klok
Resultaat: 220 EUR

Engelse staande klok 19e eeuw met eikenhouten en mahoniehouten kast (oudere restauratie). 1-Dags uurwerk en mooie gave beschilderde wijzerplaat met rozendecor en figuur in landschap. Gesigneerd Pretty...

Vergulde pendule, strijdwagen
Resultaat: 200 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 220 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1870 met edelman en 8-daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger in zeer goede staat 39x25x10cm.

Klok, man met regenton
Startprijs 200 EUR

Aparte antieke Franse enchapement klok, voorstellend een jongeman met ton. Gemaakt van compositie metaal, koud beschilderd 35cm. Cond.: G

Klok, vrouw met harp
Startprijs 200 EUR

Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G

Reiswekker
Resultaat: 200 EUR

Zware messing reiswekker ca. 1900 met bel, emaille wijzerplaat , decentrale secondenaanduiding en geslepen glas in goede staat 12,5x8x6cm.

Reiswekker, vuurverguld masker
Startprijs 200 EUR

Zware messing reiswekker 19e eeuw met vuurvergulde wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede staat 12,5x7,5x6cm.

Pubklok
Startprijs 200 EUR

Engelse eikenhouten pubklok met zwaar bronzen sneck uurwerk (ketting) ca. 1900 in goede staat 16xø38cm.

Roodmarmeren pendulestel
Startprijs 200 EUR

Frans roodmarmeren pendulestel ca. 1870 met compositie metalen figuur en kandelaren. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 54-55cm. Cond.: G

3-Delig Frans pendulestel
Startprijs 200 EUR

Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Geaderd marmer met vergulde ornamenturen in Louis Seize stijl. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en mooi geëmailleerde wi...

Friese staartklok
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw met origineel beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie 140x35x21cm. Cond.: G

Kolompendule
Resultaat: 200 EUR

Franse pallisanderhouten fineer 19e eeuwse kolompendule met intarsia in goede originele staat. Origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag 42x13x22cm.

3-Delig keramiek pendulestel
Startprijs 200 EUR

Driedelig Frans pendulestel met keramieken Delftse stijl ca. 1880 met compositie metalen ornamenturen, 8-daags uurwerk met halfuurslag. Keramiek pendule is gerestaureerd 50x36x16cm. en 34x20x14cm. Con...

Vuurvergulde bronzen pendule
Resultaat: 210 EUR

Kleine Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met veerslinger en halfuurslag (prachtige vergulding) in uitstekende staat 30x23x12cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met wekkerfunctie en originele poppen (originele patina) 135x40x22cm. Cond.: G

Groot klokkenstel
Startprijs 200 EUR

Prachtig groot Frans 3-delig klokkenstel ca. 1870 met zwart marmer, compositie metalen figuur en kandelaar. "Pour L'independance" Rousseau met 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat ...

Majolica wandklok
Resultaat: 190 EUR

Duitse majolica wandklok ca. 1880 (Historisme) met origineel uurwerk. Gemerkt P.M.K. in zeer goede originele staat 35xø7cm.

Jugendstil klok
Startprijs 180 EUR

Jugendstil pendule ca. 1900, gemaakt van wit marmer en verguld compositie metaal (marmer is beschadigd). Alles origineel met 8-daags uurwerk en halfuurslag (compleet) 41x22x13cm. Cond.: R

Mahonie tafelklok
Resultaat: 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Schilderij klokje
Resultaat: 180 EUR

Antieke wekker/pendule schilderijklokje. Gemonteerd in antiek schilderijtje op schildersezel. Voorzien van werkende slinger in paletvorm ca. 1900 27x15x9cm. Cond.: G