Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurverguld klokje
Startprijs 450 EUR

Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G

Schilderij klok
Resultaat: 420 EUR

Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...

Wit marmeren pendule
Startprijs 400 EUR

Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G

Friese staartklok, dubbele kap
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...

3-Delige marm. glaspendule
Resultaat: 400 EUR

Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.

3-Delig pendulestel
Startprijs 400 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...

Pendule, vrouw met vogels
Startprijs 400 EUR

Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.

Pendule met putti
Startprijs 400 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Startprijs 380 EUR

Duitse porseleinen klok ca. 1900 met twee figuren en opgewerkt rozendecor, gemerkt (eenvoudig uurwerk zonder slag). Top rocaille gelijmd (waarschijnlijk Thuringen) 37x17x14cm. Cond.: R-G

Pendule op bokaal
Startprijs 375 EUR

Grote historisme plated pendule met keramiek. Beschilderd met floraal decor ca. 1880. Achtdaags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 50x19x18cm.

Miniatuur klok
Startprijs 350 EUR

Franse miniatuur staande klok ca. 1880 met notenhouten kast, 8-daags Frans pendule uurwerk zonder slagwerk. Koperen armaturen en zichtbare slinger. Geheel in goede staat 38x17x11cm.

Pendule Frankrijk
Startprijs 350 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 35x34x13cm.

Staande klok
Startprijs 350 EUR

Eikenhouten gestoken 18e eeuwse Luikse staande klok met tinnen wijzerplaat anno 1783. Het uurwerk is echter van een Schwarzwalder klok (dus niet origineel). Prachtige gestoken kast 255x45x30cm. Cond.:...

Staande klok
Startprijs 325 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok ca. 1850 met 8-daags uurwerk en latere wijzerplaat (gerestaureerd). Originele gewichten en slinger. Kast is in goede originele staat 207cm. Cond.: R-G

Friese staartklok
Resultaat: 360 EUR

Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.

Reiswekker met slagwerk
Startprijs 300 EUR

Grote antieke messing reiswekker met slagwerk op spiraal 19x9x8cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 275 EUR

Kleine Franse pendule ca. 1870 (verguld compositie metaal) met gave emaille wijzerplaat, 8 daags uurwerk met halfuurslag. Geheel in Louis Seize stijl met jongen en kat 29x32x12cm. Cond.: G

Witte pendule
Startprijs 270 EUR

Witte marmeren 19e eeuwse pendule met vuurvergulde wijzerplaat en ornamenturen. Uurwerk met veerslinger, zonder slagwerk. Marmeren koplijst iets beschadigd 40x23x8cm. Cond.: R-G

Stoelklok
Resultaat: 240 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse stoelklok met bronzen meerminnen. kroon en eiken handgestoken trompet-spelende meerminnen. Handbeschilderde wijzerplaat en uurwerk met wekkerfunctie. Met 3 messing peerv...

Marmeren pendule
Startprijs 250 EUR

Klein 3-delig Frans pendulestel ca. 1860 van marmer met vuurverguld brons. 8-Daags uurwerk en met halfuurslag in goede staat 35x15x10cm. en 30x30x13cm.

Friese stoelklok
Resultaat: 150 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Mooie ornamenturen, verguld en beschilderde wijzerplaat. In goede staat 65x30x25cm.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...

Zaanse klok
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G