Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.

Regelateur
Resultaat: 65 EUR

Antieke Duitse Junghans regelateur met eikenhouten kast, compleet met kroon in goede staat 85x43x19cm.

Staartklok
Resultaat: 70 EUR

Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x26x18cm.

Marmeren pendule
Startprijs 60 EUR

Marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 (tweekleurig) met druivenranken en parelrand. Bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag 23x36x10cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 60 EUR

Oude bronzen pendule 2e helft 20e eeuw. Duits F.H.S. uurwerk met halfuurslag op dubbele bel Cond.: G

Pendulestel, marmer
Startprijs 60 EUR

Frans 3-delig marmeren klokkenstel met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag ca. 1900. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele staat 24x30x11cm. en 15x13x10cm.

Pendulestel
Startprijs 70 EUR

Koperen pendulestel met vazen ca. 1910. Gegraveerd met bladmotief in zeer goede staat (uurwerk ca. 1980) 27xø15cm. en 30x49x13cm.

Wandklok
Resultaat: 75 EUR

Franse wandklok met parelmoer inleg en diverse houtsoorten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 48x48x15cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 120 EUR

Oude wortelnoten fineer Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand compleet en in goede staat 110cm.

3-Delig pendulestel
Resultaat: 70 EUR

Driedelig Duits messing pendulestel ca. 1910 met vazen. Bewerkt met floraal decor en uurwerk van Pfeilkreuz (pendule heeft een deukje) 25-29cm. Cond.: R-G

Barok wandklok
Startprijs 80 EUR

Franse houtgestoken 18e eeuwse cartelklok met emaille wijzerplaat (uurwerk mist) Louis Seize ca. 1780. Kast is in originele staat 28x20x8cm. Cond.: R

Mysterieus
Resultaat: 90 EUR

Oude mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt J. van Brons in goede staat 34cm.

Staartklok
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en wekkerfunctie 2e helft 20e eeuw in goede staat 138cm.

Klok met lamp
Startprijs 90 EUR

Franse marmeren slaapkamerpendule (zonder slagwerk) met gemonteerd en compositie metalen figurenlamp ca. 1860. In redelijk tot goede staat (chips van marmer) 60x23x14cm. Cond.: R-G

Vrijslinger, Junghans
Startprijs 100 EUR

Duitse notenhouten Junghans vrijlsinger ca. 1890 met geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 87x40x20cm.

Kleine reiswekker
Startprijs 100 EUR

Kleine bronzen reiswekker met cloissone frontplaat. Brons is bewerkt met kariatijden 2e helft 20e eeuw. Compleet met sleutel 9x6,5x5cm. Cond.: G

Klokje met rozen
Startprijs 120 EUR

Oude Franse wekker ca. 1950 van messing met porseleinen figuur en porseleinen rozen, in goede staat 22x16x8cm.

Pendule
Startprijs 125 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

Reiswekker (zwart)
Startprijs 125 EUR

Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.

Marmeren klok
Startprijs 130 EUR

Zeer grote marmeren pendule met Brocot balans (zichtbaar) ca. 1870 en 8-daags uurwerk met halfuur slag (niet getest). Poten beschadigd (1 mist) en minimale chips van marmer 65x17x37cm. Cond.: R

Zwarte pendule
Resultaat: 135 EUR

Grote antieke zwart marmeren pendule met 8-daags uurwerk met halfuurslag en Brocot visible balans. Voorkant glas weg en achterkant glas kapot. Slinger zit vermoedelijk onderin de kast. Functies niet g...

Frans klokkenstel
Resultaat: 120 EUR

Frans 3-delig roodmarmeren klokkenstel ca. 1870 met beeld. Gesigneerd Ch. Ruchot. Compositie metaal met 8-daags uurwerk (halfuur slag), slinger en sleutel. Lichte beschadigingen 54-57cm. Cond.: R

Bronzen reiswekker
Startprijs 150 EUR

Bronzen bewerkte reiswekker in Historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x10x9cm. Cond.: G

Pendule
Startprijs 150 EUR

Franse pendule ca. 1850 met romantisch paar. Vergulde kast met druivenranken en druiventrossen centraal onder grote wijzerplaat van emaille. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, i...