Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x26x18cm.
Frans 3-delig marmeren klokkenstel met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag ca. 1900. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele staat 24x30x11cm. en 15x13x10cm.
Oude wortelnoten fineer Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand compleet en in goede staat 110cm.
Franse houtgestoken 18e eeuwse cartelklok met emaille wijzerplaat (uurwerk mist) Louis Seize ca. 1780. Kast is in originele staat 28x20x8cm. Cond.: R
Oude mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt J. van Brons in goede staat 34cm.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en wekkerfunctie 2e helft 20e eeuw in goede staat 138cm.
Franse marmeren slaapkamerpendule (zonder slagwerk) met gemonteerd en compositie metalen figurenlamp ca. 1860. In redelijk tot goede staat (chips van marmer) 60x23x14cm. Cond.: R-G
Frans 3-delig roodmarmeren klokkenstel ca. 1870 met beeld. Gesigneerd Ch. Ruchot. Compositie metaal met 8-daags uurwerk (halfuur slag), slinger en sleutel. Lichte beschadigingen 54-57cm. Cond.: R