21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Beeld, 2 geliefden 5000
Beeld, 2 geliefden
Startprijs 1.700 EUR
Koppel percussie pistolen 2003
Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.600 EUR
Hoge blauwe vaas 6009
Hoge blauwe vaas

1.600 EUR

Secretaire, rechte klep 4006
Secretaire, rechte klep
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, "Bagdad maid" 1182
Schilderij, "Bagdad maid"
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, Engelbert L'Hoëst 1114
Schilderij, Engelbert L'Hoëst
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, tapijtmakers 1061
Schilderij, tapijtmakers
Startprijs 1.500 EUR
Aquarel, Mesdag 1007
Aquarel, Mesdag
Startprijs 1.500 EUR
Tennisarmband WG briljant 104
Tennisarmband WG briljant
Startprijs 1.500 EUR
Ring GG emaille amethist briljant 181
Ring GG emaille amethist briljant
Startprijs 1.495 EUR
Vuurvergulde zuilenpendule 3559
Vuurvergulde zuilenpendule
Startprijs 1.400 EUR
Boulle klok met console 3509
Boulle klok met console
Startprijs 1.400 EUR
Zilveren ijswagen, pompoen 166
Zilveren ijswagen, pompoen
Startprijs 1.400 EUR
Antieke beker 4
Antieke beker

1.900 EUR

Schilderij, J. Wagner 1019
Schilderij, J. Wagner
Startprijs 1.300 EUR
Wortelnoten porseleinkast 4032
Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 1.275 EUR
Meissen beeldengroep 6230
Meissen beeldengroep
Startprijs 1.250 EUR
3 Delen Art Deco 4002
3 Delen Art Deco
Startprijs 1.250 EUR
Twentse staartklok 3500
Twentse staartklok

1.150 EUR

Koekoek, zeegezicht 1036
Koekoek, zeegezicht
Startprijs 1.250 EUR
4-Delig geribd servies 100
4-Delig geribd servies
Startprijs 1.250 EUR
Tafelklok, 18e eeuw 3511
Tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Pendant N.M. Condy 1164
Pendant N.M. Condy
Startprijs 1.200 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1085
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR