Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G
Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R
Acht delen antiek porselein o.a; 1 KPM Duits porseleinen theekop met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, 1x theelöffel/eislöffel ca. 1910, 1x visschaal (onder beschadigd) , 1x dekselvaas Nympfenbur...
Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G
Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G
Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.
Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G
Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R
Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G
Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G
Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G
Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.
Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 800 zegels, gestempeld 30,5x23x2cm. Cond.: R-G
Kavel diverse oude geldstukken 20e eeuw o.a: Duitsland, Nederland, DDR, Engeland etc. Cond.: G
Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp (naderhand geëlectrificeerd) 50xø24cm. Cond.: R
Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.
Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G
Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Vier oude kaarskandelaren 20e eeuw; 1x groot van brons (kaarspin mist), 2x messing in lyra-vorm en 1x composiet (brons gepatineerd) 17-46cm. Cond.: G
Twee oude/antieke wandlampen met druivenranken decor 1e helft 20e eeuw van messing, koud beschilderd 23x43x28cm. Cond.: R-G