Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.
Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.
Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.
Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.
Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren aan tafel 21x30cm. Cond.: G
Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G
Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G