Bronzen zwemmer op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Milo 23,5cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen beeld, voorstellende ratten op munten, zilver en goudbaren 20e eeuw (gemerkt) 9x6x6cm. Cond.: G contant uitbetalen
Twee leuke Franse compositie metalen figuren ca. 1870, gesigneerd Doriot, voorstellend een mannelijke en vrouwelijke engel op houten voet. 46-19cm. Cond.: G
Bronzen knielende man met sigaar en boek op marmeren voet 21e eeuw in goede staat 19xø16cm.
Vier bronzen plaquettes uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gemerkt J.S.: 3x vrouwelijk naakt en 1x twee vrouwen op bank 10-16cm. Cond.: G
Chinees natuurstenen figuur 18e-19e eeuw, voorstellend een Chinese man op Foohond. In goede originele staat 23x9,5x6cm.
Art Deco stijl uil op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Altdorp 35cm. Cond.: G