Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Petrus Regout
Geen vanafprijs

Petrus Regout Maastricht bord met decor Timor ca. 1900 in goede staat ø26,5cm.

Duitse kruik
Resultaat: 10 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse kruik "Duits steengoed" in goede originele staat 21xø12cm.

Waterpijp, Royal Goedewagen
Resultaat: 10 EUR

Oude Hollandse Royal Goedewaagen Gouda keramieken waterpijp ca. 1930 met Oosters decor rondom in goede staat 24xø11cm.

Mobach vaas
Resultaat: 10 EUR

Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G

Hutschenreuther theekan
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse Hutschenreuther wit porseleinen theekan ca. 1980 in goede staat 14x23xø14cm.

Bavaria serviesgoed (3x)
Startprijs 10 EUR

Drie delen Duits porseleinen serviesgoed van Thomas Bavaria ca. 1930: 1x natfruitschaal en 2x dekselterrines met decor van flora en goud 24-37cm. Cond.: G

2 Delen Delfts bont
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Delfts porseleyne fles plochrome schotels 20e eeuw. Letters T.v.L. cp met Chinees decor en gouddecor 19,5xø29cm. Cond.: G

2 Poedel beelden
Resultaat: 15 EUR

Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel 2e helft 20e eeuw 22cm. en 1x pekinees 9cm. Cond.: G

Tegeltableau
Resultaat: 15 EUR

Hollands tegeltableau met landschap, vee en werkende boeren ca. 1900, "De bouwman wacht van 's Heeren hand een milden zegen op het land" 6-pas 45x32cm. (1 tegel gelijmd) Cond.: R

Plateel vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke polychroom Gouda platelen vaas met floraal decor (voet beschadigd) 25cm. Cond.: M

3 Bekers
Startprijs 15 EUR

Drie oude/antieke bekers van keramiek/porselein: 1x Toby Mug ca. 1900 (chip van deksel af), 1x Duitse beker met speeldoos ca. 1950 en 1x Duitse dekselbeker ca. 1900, blauw met gouddecor 15-18cm.

3 Wandborden
Startprijs 15 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence wandborden met floraal decor 2e helft 20e eeuw (1 schotel gelijmd) ø22cm. Cond.: R-G

Kunstenaars vaas
Startprijs 15 EUR

Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.

2 Meissen schaaltjes
Startprijs 15 EUR

Twee delen oud Duits porselein van Meissen ca. 1980: 1x schaaltje met lichtblauw- en gouddecor 2xø11cm. en 1x schaaltje met bloemen en insecten 2x8x6cm. Cond.: G

3 Porseleinen schalen
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud Duits porselein: 1x tafelschaal met putti en bloem (beschadigd), 1x Plaue Schierholz porseleinen schaal met decor van goud en bloemen (1 bloem beschadigd) en 1x kristallen schaal met po...

3 Borden
Startprijs 15 EUR

Drie oude/antieke Fayence sierborden: 1x Frans Fayence, verso gesigneerd Rollon polychrome, 1x Delfts polychrome met drakendecor en 1x groot herdenkingsbord 1903-1943 (chip bodemrand) 22-35cm. Cond.: ...

3 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek ca. 1940: 1x eierhouder met kurken (chip) 13xø14cm., 1x eierhouderset (8-delig) 5xø16cm. en 1x bevrijdingsbeker (10e bevrijdingsdag 1945-1955) Petrus Regout Maatsricht 10xø7,5cm. C...

3 Delen porselein ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek porselein met wapendecors: 2x verdeelschalen en 1x grote schaal met signatuur (N. Lanseras?) gedecoreerd met wapens, putti etc. 18-20cm. Cond.: G

3 Porseleinen gebaksets
Startprijs 15 EUR

Drie oude porseleinen gebaksets 20e eeuw: 1x Mielow Poland (minimale chips), 1x Zwiebelmuster, ongemerkt (chips) en 1x porn. Sace (goed) 12-30cm. Cond.: R-G

3 Delen Chinees
Startprijs 15 EUR

Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempot capucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.

2 Delen imari
Resultaat: 20 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porselein: 1x dekselvaas (beschadigd) en 1x vaas (goed) 25-28cm. Cond.: R

2 Chinese potten
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G

4 Beelden
Startprijs 15 EUR

Vier beelden met dierenvoorstellingen 20e eeuw: 1x beeld met herdershonden van keramiek Czechoslowakija (neus gelijmd), 1x keramieken beeld met Bullterrier ca. 1930, 1x metalen mopshond, brons gepatin...

4 Delen Fayence
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud/antiek Fayence: 2x Franse schenkkannetjes ca. 1900 of ouder, 1x capodimonte moccakopje met vergulde binnenkant R. Capodimonte Italy en 1x dekselschaal R. Capodimonte met decor van putti...