Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Petrus Regout 8087
Petrus Regout
Geen vanafprijs
Verkocht
Duitse kruik 6195
Duitse kruik

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Waterpijp, Royal Goedewagen 6197
Waterpijp, Royal Goedewagen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Mobach vaas 6205
Mobach vaas

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Hutschenreuther theekan 6251
Hutschenreuther theekan

Resultaat:

15 EUR

Bavaria serviesgoed (3x) 6257
Bavaria serviesgoed (3x)
Startprijs 10 EUR
Verkocht
2 Delen Delfts bont 6107
2 Delen Delfts bont

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Poedel beelden 6112
2 Poedel beelden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6118
Tegeltableau

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Plateel vaas 6171
Plateel vaas

Resultaat:

25 EUR

3 Bekers 6173
3 Bekers
Startprijs 15 EUR
3 Wandborden 6191
3 Wandborden
Startprijs 15 EUR
Kunstenaars vaas 6198
Kunstenaars vaas
Startprijs 15 EUR
2 Meissen schaaltjes 6209
2 Meissen schaaltjes
Startprijs 15 EUR
Verkocht
3 Porseleinen schalen 6258
3 Porseleinen schalen

Resultaat:

15 EUR

3 Borden 6265
3 Borden
Startprijs 15 EUR
Verkocht
3 Delen porselein 6268
3 Delen porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen porselein ca. 1900 6271
3 Delen porselein ca. 1900

Resultaat:

20 EUR

3 Porseleinen gebaksets 6273
3 Porseleinen gebaksets
Startprijs 15 EUR
3 Delen Chinees 6290
3 Delen Chinees
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Delen imari 6333
2 Delen imari

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Chinese potten 6352
2 Chinese potten

Resultaat:

15 EUR

4 Beelden 6364
4 Beelden
Startprijs 15 EUR
Verkocht
4 Delen Fayence 6375
4 Delen Fayence

Resultaat:

15 EUR