Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Portretje
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd 1958
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met instrument
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels bijschilderd) 27x16cm. Cond.: R

Japans kunstwerk
Resultaat: 15 EUR

Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.

Tegel schilderij
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd?, handbeschilderde tegel met romantische voorstelling (ingebakken) 24x24cm. Cond.: G

Monogram 1947
Startprijs 20 EUR

Monogram en '47, aquarel op papier, bergachtig landschap 28x22cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M

2 Jachtprenten, Frankrijk
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G

Prent, paarden
Startprijs 20 EUR

Engelse prent ca. 1920, vossenjacht 30x22cm. Cond.: G

2x Modeprent
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G

Ets, Berlijn
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), ets op papier, Munzenkirche Berlin 24x31cm. Cond.: G

Pastel, jagersjongen
Resultaat: 25 EUR

Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G

Monogram H.H.
Startprijs 20 EUR

Monogram H.H. ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met figuren op pad 50x37cm. Cond.: R-G

Ongesigneerd, portret
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, portret Duitse vrouw in kledendracht (beschadigd) 21x26cm. Cond.: R

Fr. Irmarr
Resultaat: 25 EUR

Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ets op papier, landarbeiders bij een waterpomp 40x43cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G

2 Etsen, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Twee 19e eeuwse etsen (roodkleurig): 1x meisje met vogel en poes, Boucher Demarteau l'aine sculp 27x17cm. en 1x figuren bij een kerkingang, The seperation de c'melard Eloise 30x35cm. Cond.: R-G

2 Stillevens
Startprijs 20 EUR

A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G

Koelemeyer
Resultaat: 25 EUR

Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G

2x H.A.W. Hanszal
Startprijs 25 EUR

Twee werken van H.A.W. Hanszal (Duitse School), aquarel op papier, zomer en winter 9,5x9,5cm. Cond.: G

Ets
Startprijs 25 EUR

O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G