Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

2 Koperen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.

2 Bustes
Resultaat: 25 EUR

Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G

3 Tabakspijpen
Resultaat: 10 EUR

Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G

Dekseldoos, Art Nouveau
Resultaat: 15 EUR

Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken , geheel in goede staat 13x18x12cm.

Tinnen kraankan
Resultaat: 15 EUR

Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede staat 38cm.

Tinnen kraankan
Resultaat: 15 EUR

Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.

Antiek wafelijzer
Resultaat: 15 EUR

Wafelijzer ca. 1910 in goede staat 71cm.

Rookset
Resultaat: 15 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

Kopergeslagen hengselpan
Startprijs 15 EUR

Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G

Antieke doofpot
Startprijs 15 EUR

Vroeg 19e eeuwse doofpot van roodkoper met messing (licht bedeukt) 45xø22cm. Cond.: R-G

2 Bronzen vaasjes
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.

2x Fotolijst
Resultaat: 15 EUR

Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G

Messing kroonluchter
Resultaat: 15 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G

Pijpcomfoor
Resultaat: 23 EUR

Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.

Schildpad tafelbel
Resultaat: 25 EUR

Duitse schildpad met gietijzeren schildpad-tafelbel ca. 1920 (schildpad gescheurd) 5,5x14x8cm. Cond.: R

Indonesisch snijwerk
Resultaat: 20 EUR

Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 (kaprand iets beschadigd) 58xø26cm. Cond.: G

2 Ketels
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse ketels: 1x messing, (zgn. zakketel) 1x roodkoper (met zwaluwstaart verbinding). In goede originele staat, licht bedeukt ø15-ø27cm.

Olifanten lederen emmer
Resultaat: 20 EUR

Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G

Filmprojector
Startprijs 20 EUR

Oude Bauer Tiol filmprojector uit de 60-er jaren, Eugen Bauer Stuttgart Untertürkhem. Geheel in originele koffer in goede staat 38x32x20cm.

Barometer
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor (stukje weg) 53cm. Cond.: R-G