Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklok Art Deco
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse notenhouten Sonneberg pendule ca. 1950 met slagwerk op 3 hamers in goede staat (1 kras) 23x57x15cm. Cond.: R-G

Jaarpendule, Schulz
Startprijs 20 EUR

Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R

Zaans klokje
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.

Sallanderklok
Startprijs 25 EUR

Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G

Zaanse klok
Startprijs 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G

Eiken tafelklokje
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten tafelklok ca. 1920, gemerkt Pfeilkreuz in goede staat 40x23x14cm.

Junghans klok
Resultaat: 30 EUR

Junghans wandklok ca. 1980 in Schwarzwald stijl met houten beschilderde wijzerplaat en mechanisch uurwerk met halfuurslag 34x25x34cm. Cond.: G

Klokje met muziek
Startprijs 30 EUR

Oud Schmidt klokje met speeldoosje, Neuchatel model 2e helft 20e eeuw (verf laat los) 18cm. Cond.: R

Hangklok
Startprijs 30 EUR

Engelse eikenhouten wandklok ca. 1920 in goede staat 54cm.

Klokje, Engelse stijl
Resultaat: 50 EUR

Intarsia klokje, Franz Hermle, 18x11x20cm. Cond.: G

Pors. klokkenstel
Resultaat: 45 EUR

Oud keramieken klokkenstel met Hollands blauw decor 20e eeuw, genummerd 508 en made in Germany 29x10x8cm. en 31x17x8cm. Cond.: G

Wuba klokje
Resultaat: 40 EUR

Kleine eikenhouten Wuba Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 70cm.

Fries staartklokje
Startprijs 40 EUR

Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.

Eiken tafelklok
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G

Kogelklok
Startprijs 40 EUR

Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R

Regelateur
Startprijs 45 EUR

Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.

Wandklok, Lenzkirch
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Duitse wandklok (schoolklok) met Lenzkirch uurwerk en halfuurslag op gongveer. Omlijsting gemoderniseerd en functies niet getest Cond.: R-G

3 Klokjes
Resultaat: 50 EUR

Drie klokjes 2e helft 20e eeuw: 1x barokstijl, messing Schmid, Engelse stijl Quartz klokje, Roger Lascelles London 11cm. 1x History Craft (kunststof) 12-22cm. Cond.: G

Houten hangklok
Resultaat: 60 EUR

Franse notenhouten Henry Deux hangklok met halfuurslag ca. 1870 in goede staat 65x34x18cm.

Comtoise
Resultaat: 140 EUR

Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw , met harpslinger. In goede staat 148x25x15cm.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag op 2 bellen in goede staat 27x19x13cm.

Klokje met wekker
Startprijs 50 EUR

Deel van een klok met wekkeruurwerk ca. 1900 26x23x10cm. Cond.: G

Ronde klok, 2-gewichten
Resultaat: 60 EUR

Oude Warmink meidenklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag in goede staat 84cm.

Franse klok
Resultaat: 60 EUR

Franse stijl klok (Oeuil de Beuff) 2e helft 20e eeuw 51x40x13cm. Cond.: G