Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen boedha met edelstenen
Startprijs 225 EUR

Oosterse bronzen boedha bezet met edelstenen en glas 20e eeuw, gemerkt 18x14x12cm. Cond.: G

Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 15.000 EUR

Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...

Bronzen Italiaans figuur
Startprijs 700 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G

Gepatineerd beeld, Moreau
Startprijs 350 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen beeld ca. 18870, gesigneerd Moreau. Voorstelling van 2 figuren in boot, geheel gemonteerd op marmeren voet en in goede staat 65cm.

Beeld, ridder
Startprijs 750 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een edele ridder met wandelstok op marmeren voet. Gesigneerd Laurain in goede staat 46cm.

Terracotta beeld
Startprijs 580 EUR

Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.

Beeld non, ivoren hoofd
Resultaat: 425 EUR

Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G

Beeldje met ivoor
Startprijs 375 EUR

Bronzen beeldje met ivoor, voorstellend een jongen met overall. Staand op onyx voet en gesigneerd L. Barthelemy (Louis) ca. 1910 13,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Rodin
Resultaat: 650 EUR

Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren sokkel en naamplaat "Auguste Rodin 1840-1970, edition Museums Galeria nr. 222/499" 48cm.

Beeld, honden
Startprijs 250 EUR

Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G

Beeld, "Le Travail"
Startprijs 200 EUR

Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R

Albasten buste
Resultaat: 110 EUR

Albasten 19e eeuwse buste van een huilend meisje (hand en arm gerestaureerd) 40cm. Cond.: R

Gietvoorbeelden
Resultaat: 60 EUR

Vier gipsen gietvoorbeelden voor bronsgieten, uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 18-67cm. Cond.: G

Beeld, Ruurd Hallema
Resultaat: 80 EUR

Ruurd Hallema (Munstergeleen 1954 - ), bronzen sculptuur op marmeren sokkel 20cm. Cond.: G

Bronzen mythologisch figuur
Startprijs 180 EUR

Bronzen mythologisch figuur op marmeren voet 21e eeuw 35cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Rodin
Startprijs 500 EUR

Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.

Bronzen paar (Adam/Eva)
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een naakte man die een vrouw draagt 23cm. Cond.: G

Bronzen boedha op tijger
Resultaat: 925 EUR

Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.

Loden fluitist
Resultaat: 80 EUR

Loden fluitist uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 38cm. Cond.: G

Beeld, Villanis
Startprijs 500 EUR

Bronzen beeld van E. Villanis ca. 1900, getiteld "Farfall", montage op schouders achter mist 37cm. Cond.: R

Zeepstenen figuur
Resultaat: 100 EUR

Chinees natuurstenen figuur 18e-19e eeuw, voorstellend een Chinese man op Foohond. In goede originele staat 23x9,5x6cm.

Beeld
Resultaat: 800 EUR

Groot antiek koper-overlay beeld, voorstellend Dante. gesigneerd Ed. Kanora, in goede staat 56cm.

Beeld, zittende dame erotisch
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G

Beeld, edelman bij put
Startprijs 150 EUR

Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G