Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G

Zilv, theelepel, 6x pijnappel
Startprijs 25 EUR

Kavel met 6 zilveren theelepels met gravurebewerking en bekroond met een soort pijnappels en ronde bak, 835/000, MT: Pako metaalfabriek Rhenen, JL: J 1969, ca. 58gr.

2 Zilveren sauslepels
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren sauslepels 835/000, 1x klein lepeltje met gekroonde steel en Biedermeier bewerking, MT: Evert van geelen Schoonhoven, JL: B 1861 en 1x sauslepel met ovale schuitvormige bak bewerkt met d...

Plated schaal
Startprijs 25 EUR

Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G

5 Delen divers zilver
Startprijs 25 EUR

Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...

Zilveren borstelset
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U

2 Zilveren klontjestangen
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

5 Lepels + suikertang
Startprijs 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

Zilveren slacouvert
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G

5 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Vier zilveren gebruiksvoorwerpen: 1x lipstickhouder zeskantig met bewerking 4,6cm. 1x langwerpige naaldenkoker met geribbelde bewerking 7,2cm., 1x bladwijzer met boerin en 1x theezeef met benen heft (...

Krist. flacon met zilver
Resultaat: 25 EUR

Engelse kristallen flacon met zilveren kraag 925/000, 14x4,5x4,5cm. Cond.: G

Zilveren portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Antieke portemonnee met zilveren beugel (empire) met zwart velours tasje. De beugel heeft een fijne rand met bloembewerking en een rand met ribbelbewerking 835/000, MT: A.Gz Jacob Hooiman, jaarletter ...

10 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel zilver met 9 theelepels en 1 suikerlepel met deels getorste steel en florale bewerking in doos, 835/000, Hollands klein keur ca. 83gr. Cond.: G

Zilveren suikertang, groot
Startprijs 25 EUR

Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 30 EUR

Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.

Lot zilveren sieraden
Startprijs 30 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...

Vergrootglas
Resultaat: 70 EUR

Engelse loep met zilveren handvat, 925/000, MT: JDWD, 14,5xø6,5cm. Cond.: G

3 Brillen
Resultaat: 35 EUR

Drie brillen: 1x zilveren klapbrilletje met scharnier in Art Deco stijl (835/000), 1x bril met GG(500/000) neusstuk met double en 1x bril met stalen montuur Cond.: R

Zilv. botermes + vork
Startprijs 30 EUR

Zilveren botermes Hollands glad), 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork (Hollands glad), MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U

Cassette bestek + onderzetter
Resultaat: 50 EUR

Drie delen plated: 1x cassette (4x16x16cm.) met 11 vorken en lepel ca. 1920, 1x cassette (239x16x4cm.) met 8 lepels en 1x flessenonderzetter (4,5xø10cm.). Cond.: G

6 Zilv. borrelepels
Startprijs 30 EUR

Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U

Zilv. petit-four schep
Resultaat: 30 EUR

Fraaie zilveren taartschep met getorste steel en knop, 835/000, MT: Fa. Jac. Gelderblom en Zoon Schoonhoven, JL: I: 1968, ca. 38gr. 5,5x20cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Startprijs 30 EUR

Divers zilver: 2 botermesjes en 1 theelepel, 800/000, ca. 53gr. (samen) Cond.: G