Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zilveren tafelstuk in de vorm van een zalm, Spaanse origine, 835/000 (Z2 keur), ca. 270gr. 29x15cm. Cond.: U
Mooie zilveren ovale fruitschaal met gelobde bewerking voorzien van hamerslag, 835/000, ca. 544gr. 29x22x10cm. Cond.: U
Zilveren scharnierende dekseldoos, rijkelijk bewerkt met roosmotief, staand op 4 pootjes, Z-keur, MT: KA, ca. 370gr. 14x11x12cm. Cond.: G
Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....
Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Ovale zilveren Italiaanse sierschaal, gelobt model met gecontourneerde rand en 2 opengewerkte handgrepen in de vorm van acanthusblad. Het geheel staat op 4 poten, 800/000, ca. 405gr., 32x17x12cm. Cond...
Zilveren 18e eeuws comfoor met blauwglazen inzet en ajourgezaagde dubbele parelrand, 835/000, zilvergewicht ca. 104gr., ø13cm. Cond.: G
Bijzonder Jugendstil zilveren dienblad met geschulpte rand en in de hoeken fraaie bloembewerkingen, geheel staand op 4 floraal versierde pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: o...
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Antieke Duitse zilveren avondmaal-beker rondom voorzien van handgravure. Aan de onderzijde is trembleersteek aangebracht, 835/000, ca. 94gr., 9,5xø8,5cm. Cond.: G
Royaal Hollands zilveren dienblad, ovaal model, met dubbele filetrand, 925/000, MT: Jacob Hendrik Amsterdam, JL: P 1874, ca. 1200gr. 46x36cm. Cond.: G
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Fraaie zilveren ajourgezaagde broodmand, schuitmodel, afgebiesd met parel- en kabelrand, 800/000, MT: KB, ca. 380gr., 25x15x10cm. Cond.: U
Antieke zilveren comfoor op houten voet met drie bolpoten 18e eeuw, versierd met guirlandes, ramskoppen, medaillons en palmetten, Z2 gekeurd, zilvergewicht ca. 265gr. 11xø16cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse antieke reiskist met diverse kristallen flacons voorzien van zilveren sluitingen en deksels. Lade met uitklapbaar schrijfblad, belijmd met diverse houtsoorten en ingelegd. Gesigne...
Mooi Hollands zilveren Empire koffieservies met houten oren op ovale voet, 2e gehalte grootkeur, Jaarletter M: 1922, MT: onleesbaar, oud belastingteken "J", koffiekan: 32x31cm. Cond.: G
Zeer fraai handgedreven zilveren boulloir met benen greep, bekroond met arend en rondom gegraveerd en versierd met vele florale motieven. 835/000, MT: onleesbaar, (Wenen 1901/1902) Kan: 20xø26cm. Onde...