Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...
Zilveren miniatuur veegblik 18e eeuw met geprofileerde steel met ring, MT: Jan Borduur Amsterdam anno 1753 6x4cm. , ca. 10gr.
Zilveren 5-lichts kandelaar(bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) met bewerkte voet (krasjes op voet) 925/000, 25x25cm.
Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...
Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...
Mooi groot zilveren roomstel op dienblaadje met gecontourneerde randen op vier bolpootjes, 835/000 Z2 gekeurd ca. 395gr. (Blad: 28,5x17,5cm., kan: 15,8,5cm.) Cond.: U
Fraai en zeldzaam antiek zilveren 835/000 pijpfoedraal met een lange pijpragger, aan jasseronketting, met inscriptie aan voorzijde van de kop, onbekende MT., ca. 1850, L. 14cm. ca. 39gr.
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Rijkelijk bewerkte Engelse sterling zilveren jardiniere met losse binnenbak rococostijl met putti's, cartouches en blad/bloemmotieven op acanthusblad-pootjes 925/000, ca.395gr. Cond.: U
Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.
Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U
Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.
Mooie grote antieke zilverenj visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Zilveren rondom geëmailleerde kowsch, aan binnen-en buitenzijde verguld. Kleurige florale motieven met turkooiskleurig bandmotief versierd. 84solotniks zilver, ca.44gr., L.8cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend comfoor en opengewerkte bovenrand. Rijkelijk voorzien van parelranden. Tuit en heft met acanthusblad-motief. het comfoor staat op een houten basement...
Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....
Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...
Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....
Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G
Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...
Twee bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. H.ca 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.
Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U
Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)
Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen 900/000 Z2 gekeurd ca. 1425gr. 60x34cm. Cond.: U
Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...
Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40...
Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...
Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U