Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten boedha
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve oude houtgesneden boedha met stukjes spiegel ingelegd 20e eeuw 26x20x16cm. Cond.: G

Beeldje op wit marmer
Startprijs 15 EUR

Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.

Houtsnijwerk
Resultaat: 15 EUR

Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G

Relikwie, wachter
Startprijs 20 EUR

Oud Afrikaans koperbeslagen relikwi van een wachter "Gabun Kota" 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 36x18

Aziatisch brons, god
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen olifanten boedha 20e eeuw in goede staat 14cm.

Javaans houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G

Bronzen figuur, paarden
Resultaat: 40 EUR

Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Grote Oosterse bronzen boedha 20e eeuw in goede staat 35x23x12cm.

Beeld, Franz Jozef
Resultaat: 30 EUR

Loden beeld van Kaiser Franz Josef, gesigneerd R. Bachmann ca. 1900. Offizielle Kriegsfeursorge 26cm. Cond.: R-G

Beeldje, vrouw met zwaan
Startprijs 30 EUR

Compositie metalen figuur met restvergulding ca. 1800 van vrouw met zwaan op onyx voet 9x11x7cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR

Bronzen wandplaquette ca. 1900, kopergieterij J.P. Kok Rotterdam van een bekende componist 22x17cm. Cond.: G

Beeld, A. Monreau
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R

Bronzen beeldje
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een werkende bronsgieter. Gemerkt Cirex 1962-1987. In goede staat 15cm.

Natuurstenen dolfijnen
Resultaat: 60 EUR

Oude natuurstenen gepolijste dolfijnengroep (China?) 10x12x7cm. Cond.: G

Bronzen cupido met vaas
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G

Bronzen Oosters figuur
Resultaat: 40 EUR

Oosterse bronzen zeemeermin 21e eeuw in goede staat 33cm.

Kleine bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.

Bronzen Bergmann
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen Bergmann 20e eeuw (ongesigneerd) 22,5cm. Cond.: G

Bronzen Aziatisch beeld
Resultaat: 50 EUR

Oosters bronzen figuur in de vorm van een zittende olifant 20e eeuw 22x18x10cm.

4 Delen Indon. snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud Indonesische houtsnijwerken ca. 1950; 1x halfnaakte Indonesische vrouw, 1x eend met vis, 1x duif met jong (Tantra Galerie Bali) en 1x vogel (Tantra Galerie Bali) 14-37cm. Cond.: G

2 Delen Indon. snijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen Indonesisch houtsnijwerk ca. 1950; 1x Indonesische vrouw 17x13x4cm. en 1x masker 19x14x10cm. Cond.: G

Bronzen plated boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude plated bronzen boedha in olifantvorm, in goede originele staat 20e eeuw 11x6,5x4,5cm.

Oude bronzen boedha
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen 4-armige boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder ca. 14cm. Cond.: G

Oosterse sculptuur
Startprijs 40 EUR

Oude Oosterse houtgestoken sculptuur uit een altaar, voorstellend een halfnaakte danseres 20e eeuw 29cm. Cond.: G

12 Sterrenbeelden
Startprijs 40 EUR

Kavel diverse Chinese sterrebeelden, gemaakt van groen natuursteen. Rondom beslagen met ornamentuur (gestempeld, gemerkt). 12 Stuks 20e eeuw in zeer goede staat 5xø3,5cm.

Chin. bronzen figuur
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur ca. 5cm. Voorstellend een Chinese man met paardestaart (fallus zichtbaar aan onderkant) ca. 1900 . Cond.: G

Beeld, vioolspeler
Startprijs 50 EUR

Compositiemetalen beeld ca. 1900 van een mandoline-speler op houten console 47cm. Cond.: G

Bronzen buste
Startprijs 50 EUR

Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.

Bronzen ramskop
Resultaat: 85 EUR

Oude bronzen ramskop met wandophanging 20e eeuw (ongesigneerd) in goede staat 15x20x19cm.

2 Afrikaanse figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Ghanese houten sculpturen Ashanti. In goede originele staat 27-41,5cm. Cond.: G

3x Oosters brons
Resultaat: 70 EUR

Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G

Buste jongen
Startprijs 60 EUR

Oude houtgesneden buste 20e eeuw van jongen met hoed 47x25x16cm. Cond.: G

Chin. bronzen portret
Startprijs 60 EUR

Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat

Bronzen beeld, jongeman
Resultaat: 85 EUR

Oud bronzen beeld 20e eeuw van een Romeinse man met lauwerkrans 43cm. Cond.: G

Beeld, Javaanse vrouw
Resultaat: 90 EUR

Oud mahoniehouten handgestoken beeld voorstellend een Javaanse vrouw 2e helft 20e eeuw 50x40x25cm. Cond.: G

Boedha met spiegel
Resultaat: 95 EUR

Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G

Bronzen koe
Resultaat: 85 EUR

Oude bronzen koe, ongesigneerd, op groen marmeren sokkel 20e eeuw in goede staat 17x14x8cm.

Bronzen masker
Resultaat: 140 EUR

Bronzen masker-beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x15x10cm.

Bronzen hond
Resultaat: 85 EUR

Oude bronzen hond, gesigneerd Carvin, op bruin marmeren voet 20e eeuw in goede staat 19x13x7,5cm.

Bronzen varken
Startprijs 75 EUR

Bronzen varken 21e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 16x23x8cm. Cond.: G

Samac beeld, A.J. Scott
Startprijs 80 EUR

Compositie metalen figuur, voorstellend een dame met gitaar met tekst "Inspiration par A.J. Scotte" ca. 1900 in goede originele staat 44cm.

Samac beeld
Startprijs 80 EUR

Franse compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een zeis-slijpende boer. Opschrift "Faucheur, par Rousseau" in zeer goede originele staat 41cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 80 EUR

Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.

Bronzen fazant
Startprijs 80 EUR

Bronzen goudfazant 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 15x31x8cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Resultaat: 160 EUR

Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G

Bronzen man met boek
Resultaat: 90 EUR

Bronzen apostel 21e eeuw, gesigneerd Milo. Geheel staand op zwarte marmeren voet (gelijmd) 36x15x12cm. Cond.: R

Bronzen jongen met fluit
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een negeroïde kind met blaasintrument 25cm. Cond.: G

Bronzen haas
Resultaat: 110 EUR

Bronzen haas 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon op zwart marmeren voet in goede staat 34x28x7cm.

Bloemenhouder, ibissen
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese bronzen bloemhouder 1e helft 20e eeuw. De vleugels zijn op te tillen waaronder men bloemen kan vastzetten 49x27x16cm. Cond.: G

Bronzen kraai
Resultaat: 95 EUR

Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.

Bronzen haan
Startprijs 95 EUR

Bronzen haan 21e eeuw, gesigneerd "Van der Straeten" op zwart marmeren voet 26x24x12cm. Cond.: G

Weens bronsje
Resultaat: 110 EUR

Weens bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een vogel bij waterpomp. In goede originele staat 8x8x8cm.

3 Gesneden Chin. figuren
Startprijs 100 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden figuren gemonteerd op houten voet ca. 1900 of ouder 8-10cm. Cond.: G

Chinees bronzen boedha
Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen boedha 18e-19e eeuw met opschrift verso. In goede originele staat 7cm. Cond.: G

Beeld, mannetje
Startprijs 100 EUR

Hollands beeldje ca. 1880 met tekst "de eerste proef" verguld. Bovenin zit een teststaafje en jongen heeft een blaaspijpje in de hand. In zeer goede staat 19cm.

Bronzen buste, olifant
Startprijs 100 EUR

Bronzen olifantenkop 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x30x17cm.

Chinese figuur
Startprijs 100 EUR

Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.

Kris beschermer
Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.

Handgestoken Maria
Resultaat: 130 EUR

Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.

Bronzen dame op bank
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen liggende halfnaakte dame op wit-marmeren voet (chip), gietstempel Parijs 20e eeuw in goede staat 29x15x10cm.

Keramiek beeld, W. Kamp
Startprijs 100 EUR

Oud keramieken figuur, gesigneerd W. Kamp 20e eeuw met bruine en zwarte glazuur 36cm. Cond.: G

Bronzen uil op boeken
Startprijs 100 EUR

Bronzen uil 21e eeuw, gesigneerd Christian Mayacheth, op zwart marmeren voet in goede staat 32cm.

Bronzen danseres
Startprijs 100 EUR

Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.

Bronzen beeld, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Quan Yin 19e eeuw, in zeer goede staat 14cm.

Bronzen zittende dame
Startprijs 120 EUR

Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.

Terracotta meisje
Startprijs 120 EUR

Antiek terracotta meisje met bloempot en mand ca. 1900. Originele beschildering (made in Austria) 48cm. Cond.: G

Bronzen naakte dame
Startprijs 125 EUR

Bronzen naakte dame 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 38cm.

Bronzen dame op rots
Startprijs 125 EUR

Bronzen naakte dame 21e eeuw zittend op een rots met zwart marmeren voet in goede staat, gesigneerd G. Allegrain 32x27x19cm.

Bronzen vogeltjes
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.

Bronzen beer
Startprijs 130 EUR

Bronzen dikke beer 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede originele staat 28x20x25cm. Cond.: G

Bronzen skelet
Resultaat: 180 EUR

Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.

3 Gesneden Chin. figuren
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden figuren ca. 1900 voorstellend zittende Chinese mannen met hoed en gewaad 4-5cm. Cond.: G

Bronzen meisje met roos
Startprijs 150 EUR

Grote bronzen dame in Jugendstil-stijl 21e eeuw met roos in haar hand. Geheel op zwart marmeren voet met bronzen sokkel in goede staat 52cm.

Beeld, Joop
Startprijs 150 EUR

Gelimiteerd beeldje van de kunstenaar Joop (nr. 175/250) fantasiefiguur in goede originele staat 18,5x18,5x6,5cm.

2 Bronsjes
Startprijs 150 EUR

Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G

Bronzen adelaar
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.

Bronzen dame, marmeren voet
Startprijs 150 EUR

Bronzen naakte vrouw met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 23x27x17cm.

Bronzen papegaai
Resultaat: 170 EUR

Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M

Houten beer
Startprijs 160 EUR

Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR

Twee bronzen figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje, gesigneerd B. Holtamel? 1891. In goede staat 16cm.

Houten trompetist
Resultaat: 180 EUR

Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.

2 Mooren
Startprijs 180 EUR

Twee houtgesneden carroussel figuren 20e eeuw (Mooren) in goede staat 82-83cm.

Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 200 EUR

Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.

Chin. houtsnijwerk
Resultaat: 260 EUR

Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...

Bronzen jezusfiguur
Startprijs 200 EUR

Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G

Bronzen beeld, herten
Startprijs 200 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.

Bronzen saxofonist
Resultaat: 300 EUR

Bronzen saxofonist 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 42cm.

Barok beeld
Startprijs 200 EUR

Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G

Bronzen beeld, dwarsfluit
Startprijs 225 EUR

Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G

Bronzen Napoleon
Startprijs 250 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend Napoleon Bonaparte, door A. Maton Frankrijk. mooie patina in goede staat 26cm.

Beeld, kozak
Startprijs 250 EUR

Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.

Bronzen paard op zandsteen
Resultaat: 275 EUR

Groot bronzen paard gemonteerd op zandsteen. Haarscheur en oude reparatie scheur romp 86x64x17cm. Cond.: G

Bronzen papegaai op tak
Resultaat: 265 EUR

Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G

Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Startprijs 275 EUR

Groot Art Deco beeld van Bachet ca. 1920, voorstellend een vrouw die een veulen drinken geeft. Compositie metaal met prachtige patina en beschildering. geheel staand op marmeren voet 34x50x15cm.

Klein bronsje, Goetze
Startprijs 300 EUR

Duitse bronzen figuur van Martin Goetze ( 1865 - 1928), voorstellend een zittende smid met zijn vrouw en tekst "Arbeit Krönt". Geheel op groen marmeren sokkel 26,5x16x10cm. Cond.: G