Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.
Antieke Duitse pop met rieten stoel, gemerkt Sonneberg 2966/11 ca. 1930 in originele staat 70x38x42cm. Cond.: G
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.
Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...
Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.
Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G
Kavel van diverse poppen; A.M., schildpad etc. Enkele beschadigd 15-40cm. Cond.: R
Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.
Vijf diverse wagons waaronder; 2x Arnold 4487 en 3x Bertren wagons, allemaal ongebruikt in originele doos. N spoor.
Oude Käthe Kruse pop met originele kleertjes en schoenen, 11 juni 1975 in zeer goede originele staat 31cm.
Diverse oude speelgoeddieren o.a; Steiff 20e eeuw; 1x hond (ongemerkt, waarschijnlijk Steiff), 1x mopshond ongemerkt, 2x hond (gemerkt Steiff), 1x ijsbeer ongemerkt, 1x liggend schaap (ongemerkt), 1x ...
Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 7363 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Vier wagens van Minitris; 13120, 13121, 13318 en 13333. Allen ongebruikt in originele doos. N spoor.
Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.
Oude Duitse Armand Marseille porseleinen pop ca. 1930 Nr. 351/3 met glazen ogen en stoffen lichaam. In goede originele staat 35cm.
Twee oude vooroorlogse speelgoeddieren; 1x hond van echt leder en vacht met glazen ogen en houten neus (zeldzaam stuk, vroege Steiff?) 28x18x20cm. en 1x liggende poedel ca. 1960 mohair 28x25x10cm. Con...
Kato 10-327 "eurostar" 8 Car set, Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos.
Fleischmann 7471 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Hobbytrain SVT Köln 16063, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.
Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.
Kato 10-382 500 series Shinkansen "Nozomi", Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos incl. garantiebewijs en papier.
Minitrix 12827 E lok 1200, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Drie wagons; Fleischmann 94 8246 K, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Oude Amerikaanse blikken America Airlines speelgoed-vliegtuig. In werkende staat (op batterijen) 60-er jaren. Bij het openen van de deur zie je de stewardes en verschijnen de gezichten van de passagie...
Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Arnold 2335 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Groot kavel met 96 oude modelauto's van Matchbox (bespeeld) Cond.: R
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Fleischmann Digital 77420, ongebruikt in originele verpakking "N piccolo".
Arnold 2338 NS 1300, blauw. Ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Kato TGV 10-091 basisset van 6 delen (M1,R1,R4,R5, R8 en M2), ongebruikt en in originele verpakking. N Spoor.
Arnold 0400 Ice 3 NS, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Originele Franse blikken vooroorlogse speelgoedtrein van Eclair Brevete S.G.D.G. ca. 1930. In originele doos en in goede originele staat
Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heef...
Kavel van 6 oude Duitse treinen 2e helft 20e eeuw; 3x Märklin locs (goed), 1x Märklin loc E 6302 groen (goed), 1x Fleischmann (goed) en 1x Märklin rode dieselloc (redelijk) 12-22cm. In redelijk tot go...
Prachtige trein van Atelier Guarniero DE1 - NS "De Blauwe Engel" genummerd 24/60. In ongebruikte originele staat met originele verpakking, N spoor.