Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G
22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.
Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.
Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.
Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.
Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Twee oude beukenhouten schildersezels 2e helft 20e eeuw 150-200cm. Cond.: G
Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G
Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 68xø50cm.
Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R
Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.
Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G
Eikenhouten theewagen ca. 1920 met houten wielen en los dienblad. In zeer goede originele staat 80x50x90cm.
Oude Louis Quinze stijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x58x60cm.
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel ca. 1830 in goede originele staat 85x50x54cm.
Hollandse halve-maan tafel 19e eeuw met notenhout fineer. Geheel staand op hoge klauwpoten 70x45x22cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten presenteerhouder (Butlertray) 2e helft 20e eeuw in goede staat 96x30x26cm.
Leuke kleine voltaire 20e eeuw in Louis Quinze stijl met originele stoffering. In goede originele staat. 72x46x40cm.
Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel ca. 1780 in goede originele staat 97x58x47cm.
Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 in goede originele staat 110x53x61cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten empire kastje ca. 1820 met uitschuifbare kamergemak, deurtje en lade. In redelijke ongerestaureerde staat 80x47x40cm.
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Grote art-deco boekenkast, ca. 1930, pallisander met eiken fineer. In goede originele staat. 40x240x300cm.
Prachtige oude notenhouten wijntafel met intarsia (floraal) en rocailles 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x49cm.
Mahoniehouten kappers-stoel met hoofdsteun ca. 1900, in originele staat 108x77x66cm. Cond.: G
Hollands barok hangvitrine kastje van eikenhout 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 67x67x17cm.
Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.
Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.
Barokspiegel met restvergulding ca. 1800 (of ouder) in originele staat. Spiegel (of mediallon) onder mist 52x37cm. Cond.: G
Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G
Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.
Houten 19e eeuwse halspiegel met bloemen en druivenranken (goudkleurig overgeschilderd), verder in originele staat 71x36x18cm.
Mooie ronde notenhout fineer bijzettafel met floraal intarsia in blad met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 66xø61cm.
Zeer groot massief eikenhouten schrijfbureau met lade, deuren en ordnersysteem (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x220x100cm.
Zwaar massief eikenhouten 4-deurs dressoir (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 91x52x200cm.
Rond goudkleurig bijzettafeltje met marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. In goede staat 71x38cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G
Klassiek eikenhouten flessenpoot bijzettafeltje ca. 1900 gemaakt van massief eiken 52,5x54,5x70cm.
Duitse eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met originele bruin lederen bekleding in goede originele staat 94x63x57cm.
Mahoniehouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis Philippe in goede staat 78x73x48cm.
Twee mahoniehouten nachtkastjes ca. 1910 met intarsia en origineel beslag in goede originele staat 72x39x41cm. Cond.: G
Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G
Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Mahoniehouten wandmeubel ca. 1900 met intarsia in goede originele staat 53x183x35cm. Cond.: G
Oude wortelnoten theetafel 2e helft 20e eeuw met lade en uittrekbladen. Geheel staand op Queen Anne poten, in zeer goede staat. 68x79x49cm.
Kleine 17e-18e eeuwse Hollandse eikenhouten handgestoken kist met Duits 18e eeuws beslag 59x67x35cm. Cond.: G
Omgebouwde 18e eeuwse eikenhouten kist. Deksel is vast en met 2 deurtjes voor 70x98x57cm. Cond.: G
Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Hoge goudkleurige piedestal met zwart marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl, in goede staat 105x32x32cm.
Grenenhouten vertico ca. 1880 Grunderzeit met opstand (geloogd), oude wormbeval 174x103x45cm. Cond.: R(zonder opstand 100 cm. hoog)
Kleine eikenhouten Twents dekenkist ca. 1900 met gekerfte voorzijde in goede staat 68x119x56cm.
Drie antieke Hollandse notenhouten Willem 3 stoelen, in goede originele staat, ca. 1860, 100x60x48cm.
Drie antieke notenhouten Biedermeier stoelen, ca. 1840, in goede originele staat. 92x50x45cm.
Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 186x102x57cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl secretaire 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In goede originele staat 102x77x50cm.
Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R
Oude Chinese houtgestoken consoletafel met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 49xø45cm.
Engelse mahoniehouten klaptafel 19e eeuw met koperen wieltjes in goede originele staat 116x94x72cm.
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met bioedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 4-laden commode in originele staat 81x82x47cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.
Vroeg 19e eeuwse vruchtenhouten chiffoniere met 6 lades en origineel ringbeslag in goede staat 135x48x104cm.
Duitse eikenhouten dekenkist met gestoken front, sleevoeten en origineel slot. In goede originele staat 68x111x61cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. Gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten voltaire in rococo stijl met nieuwe velours stoffering. In zeer goede staat 90x61x70cm.
Eikenhouten boekenkast ca. 1900 met rankendecor in goede originele staat 134x136x40cm.
Antieke notenhouten biedermeier voltaire 1e helft 20e eeuw met goede briek-rode velours stoffering. in goede originele staat 120x61x65cm.
Eikenhouten 19e eeuwse hoekbank (Duitsland) in goede originele staat 98x243x115cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.
Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Aparte moderne stoel in de vorm van een plateau-schoen 21e eeuw in goede staat 103x90x43cm.
Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.
Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.