Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bestek, verzilverd?
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G

Hengselschaal + 2 servetringen
Resultaat: 15 EUR

Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U

Zilveren tafelnummering
Resultaat: 20 EUR

Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U

Plated dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

Plated sauskom
Startprijs 20 EUR

Antieke plated sauskom, 15x8x9.5cm., Cond.:U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U

Divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G

Zilv. lepeltjes + Schaal
Resultaat: 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 30 EUR

Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Hiollands zilveren roomlepel 8.5/000, Jaarletter: B, 1936, Schoonhoven, L.11cm., ca. 17.5gr., Cond.:U

Zilveren napje
Startprijs 25 EUR

Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U

3 Delen zilver (tang/scheppen)
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U

3 Delen divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.

Zilveren balboekje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U

2 Zilv. kaasduimen
Startprijs 25 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

6 Lepels, bokkepootjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.

Kristallen toiletpotje
Resultaat: 25 EUR

Tien-kantig geslepen kristallen toiletpotje met geslepen ster op de bodem, voorzien van geslepen stop en 835/000 zilveren eend. Birmingham ca. 1901. H.9cm.

Zilveren vleesvork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.

3 Delen zilver
Startprijs 30 EUR

Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U

6 Zilv. lepels + schoenlepel
Resultaat: 60 EUR

Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U

Makkums schaaltje, zilv. beugel
Resultaat: 40 EUR

Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U

3 Delen plated
Resultaat: 30 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U

Krist. doosje, zilv. dop
Resultaat: 30 EUR

Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G

4 Asbakjes
Resultaat: 55 EUR

Vier geslepen kristallen kaart-asbakjes met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren rand met oude belasting keur. ca. 3xø7cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren suikerschep, gembervorkje en theelepel 835/000 ca.38gr. Cond.: U

Plated tafelstuk
Startprijs 30 EUR

Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U

2 Portemonnee's (1x zilver)
Resultaat: 35 EUR

Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U

Zilveren cakevork
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen, MT.: Fa.Moerkerk &Co., Haarlem ca. 1941, L.19cm., ca. 22gr.

Zilveren natfruitlepel
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

2 Zilveren briefopeners
Resultaat: 30 EUR

Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U

Dienblad, plated
Resultaat: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

2 Zilveren wijnkurken
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G

2 Pillendoosjes
Resultaat: 35 EUR

Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...

Ronde plaatknoop
Startprijs 30 EUR

Ronde 835/000 zilveren plaatknoop met fraaie dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van springend paard. MT. Gerard Stekelenburg, Schoonhoven ca. 1820, ø26mm.

Zilv. schenksierkruk
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U

Bonbontang
Resultaat: 30 EUR

Bonbontang met gecontourneerde 800/000 zilveren heften., L.14.5cm.

Zilveren houder
Startprijs 30 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagde tafelhouder 835/000, grootkeur, jaarletter X: 1907, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, ca. 77gr. 6xø7cm. Cond.: U

Petit-four schep + zoutvaatje
Resultaat: 35 EUR

Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U

Kristallen zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.

Zilveren theeduim
Resultaat: 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeduim, steel met filetrand, MT.: J.van der Broek, Schoonhoven ca. 1834, L.8cm., ca. 10gr.

Gelegenheidslepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met driekantige steel en gegraveerde bak, 10 Nov.1930, L.13cm., ca. 28gr.

Zilveren cakevork
Startprijs 30 EUR

Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.

2 Theelepels en sigarettenpijpje
Resultaat: 30 EUR

Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 50 EUR

Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U

9 Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

9 Zilveren lepeltjes
Startprijs 35 EUR

Zeven antieke Hollands zilveren theelepels met suikerschep en theeduimpje. Theelepels, MT.: W.Kooiman, Schoonhoven ca. 1850, 835/000, Totaalgewixht ca. 70gr., Cond.:U

Bonbonschaal
Resultaat: 40 EUR

Ajour gezaagd 800/000 zilveren bonbonschaaltje met gecontourneerde rand, 3.5xø12cm., ca. 51gr.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G

Djokja doosje
Resultaat: 35 EUR

Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U

2 Zilv. wijnkurken + glas
Resultaat: 40 EUR

Kristallen glas op Hollands zilveren voet en twee Hollands zilveren wijnkurken Cond.: R

Druivenschaar
Resultaat: 35 EUR

Druivenschaar met gladde 800/000 zilveren heften, L.13cm.

Zilveren rijgnaald
Resultaat: 35 EUR

Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U

Kristallen strooibus
Resultaat: 35 EUR

Geslepen kristallen strooibus met dubbele kraag en 835/000 zilveren montuur met dop. Onduidelijk MT., Nederlands gekeurd, ca. 1870, H.ca. 25cm.

2 Zilv. fotolijstjes
Resultaat: 45 EUR

Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U

5 Delen zilver/plated
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig kavel waarvan 2 zilveren pillendoosjes (800/000, 5x4x1,5cm. en 835/000 4x3x1cm.), 1x verzilverde langwerpige Franse doos "Menton" en 2 maliënkolder beursjes. Zilvergewicht ca. 45gr. Cond.: ...

Zilveren cakevork
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Resultaat: 40 EUR

Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U

2 Miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee antiek Hollandse zilveren miniaturen (strijkbout 4cm. en schemerlamp 5cm.) ca. 1930, 835/000, MT: B. Verhoogt Hoorn, ca. 25gr.

Zilv. miniatuur, waterput + man
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U

12 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Engels sterling zilveren vaasjes waarvan 1 op voet met 2 oren (glad model) 16cm. en 1x op knorrenvoet, bewerkt met guirlandes 12cm. Behoeft reparatie.

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren pillendoosje, bovenzijde geheel bewerkt. MT: onduidelijk, jaarletter 1976, ø4,5cm. ca. 25gr. Cond.: U

Whiskey karaf
Resultaat: 40 EUR

Fraaie vierkante geslepen kristallen whiskey karaf compleet met stop, zilveren montuur en label aan ketting met opschrift: WHISKY. 26x9x9cm.

Zilveren miniatuur, collie
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.

Zilveren vesta
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands zilveren vesta, rondom met de hand uitgestoken florale motieven, 835/000, Jaarletter: O, 1843, 5.5x2.5x1cm., ca. 17gr., Cond.:U

Zilveren cakeprikker
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollands zilveren cakeprikker, bekroonbd met Michiel Adriaans zoon De Ruijter, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: S, 1928, MT.: Hooykaas, Schoonhoven, L. 20cm., ca. 32gr., Cond.:U

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 40 EUR

Stel fraaie 835/000 zilveren botermesjes met gedraaide stelen en heften met parelrand. MT.: A.C.Kooiman, Schoonhoven ca. 1910, L.17cm., ca. 56gr.

Zilv. olijflepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren olijflepel, opengewerkte bak met kruisje en gecontourneerde steel met graveerwerk, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1884, 835/000, ca. 16gr,

Knopenhaak
Resultaat: 40 EUR

Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U

Theeduimpje + Mosterdpot
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren mosterdpotje 925/000, met blauw glazen inzetbakje, en een Hollands zilveren theeduimpje 835/000, Jaarletter: Y, 1833, MT.:onduyidelijk, Zilvergeicht ca. 31gr., Cond.:U

5 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U

2 Delen plate
Resultaat: 40 EUR

Twee oude plated hangselschalen 20e eeuw, 10xø21cm. en 10x22x28cm. Cond.: G

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 75 EUR

Drie zilveren miniaturen, waarvan twee Hollandse, Potje en kannetje 835/000 begin 1900, MT.: J.H.P. Vroemen, Sittard, Buitenlands kannetje met turkoois. Samen 34gr., Cond.:U

Zilveren strooibus
Resultaat: 40 EUR

Zilveren strooibus op ronde voet met parelrand, MT: J.M. van Kempen - Voorschoten ca. 1870 835/000, ca. 36gr. H.: 11cm.

2 Zilveren ruiters
Startprijs 40 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U

2 Juslepels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U

16 Lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Elf Hollands zilveren waaiervormige theelepels 835/000 en vijf zilveren theelepels met getorste steel, 830/000, 11cm., ca. 155gr., Cond.:U

7 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen zilver; miniatuur roomstel 800/000, 3 Hollands zilveren bloemlepeltjes 835/000, Art Deco taartschep met gegraveerde bak en getordeerde steel 835/000 (jaarletter E: 1914, MT: J.A.A. Gerrits...

3 Delen glas
Resultaat: 60 EUR

Mooie antieke kristallen geëtste beschuitbus op onderschotel met Hollands zilveren knop op deksel, 835/000, kleine chip van rand. øschotel: 18,5cm. Totale hoogte: 23cm. Cond.: G

Zilveren sigarettenkoker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren geribde sigarettenkoker met fraai spiegelmonogram 800/000, ca. 73gr. 9,5x8,5cm.

Kristallen coupe
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.

Kristallen coupe
Startprijs 40 EUR

Geslepen geëtste kristallen coupe met geschulpte rand, kleine schade, op 835/000 zilveren voet met florale graveringen. voet ø 6.5cm., MT.: A.H.Ankum, Zaandam/Amsterdam ca. 1870, 9xø11cm.

Kristallen glas
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen glas met amandelslijpsel, op stam met knoop en 835/000 zilveren voet, MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1870, Voet øca.8cm., Glas H. 15.5cm., ø9cm.

Sigarenstandaard
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen sigarenstandaard in de vorm van Hoorn des Overvloeds, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. ø6cm., ca. 1870. 16x19xø10cm.

Sigarettenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Antieke fraai geslepen geëtste kristallen sigaretten standaard in de vorm van Hoorn des Overvloed, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand, ca. 1880, 10.5x13x8cm.

Zilveren vis
Startprijs 45 EUR

Vis, zilver verguld, met emaille. Hanger in de vorm van een vis, 22mm, versierd met blauw en lichtgeel emaille. De ogen zijn gemaakt met licht oranje/roze stenen. ca 7 gr.