Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Plated servies
Resultaat: 45 EUR

Plated 5-delig koffieservies 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x50x30cm.

Bijbel, zilv. klampen
Resultaat: 130 EUR

Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R

Krist. strooier met zilver
Resultaat: 50 EUR

Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie

Krist. karaf, zilv. montuur
Resultaat: 85 EUR

Kristallen karaf, met bewerking en zilveren 800/000 hals. Lange smalle karaf met ruit- en diamantslijpsel in het kristal. Aan de hals van de karaf zit een lang zilveren montuur, 8.5 cm. Hoogte 39 cm

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 50 EUR

Oude karaf met sterling zilveren montuur in goede originele staat 25xø16cm.

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 50 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 9cm. Cond.: U

6 Lepeltjes + suikerschep
Resultaat: 50 EUR

Zes Hollands zilveren theelepels en suikerschep met parelrand 835/000, jaarletter L: 1971, MT: Huisman Schoonhoven ca. 100gr. Cond.: U

6 Zilveren messen
Resultaat: 50 EUR

Zes antieke dessertmessen met zilveren gecontourneerd heft, Frankrijk 800/000 zilver (z-keur), L. 22cm., Cond.:U

Zilveren miniatuur, vogelkooi
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi in standaard met 4 poten, Nederlands gekeurd 835/000, ca. 20gr. H.: 8,5cm.

Zilv. miniatuur, waterpomp
Startprijs 50 EUR

Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U

13 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Dertien Hollands zilveren theelepels met bloemmotief 835/000 ca. 115gr. Cond.: U

2 Ronde plaatknopen
Startprijs 50 EUR

Stel zilveren ajourgezaagde en gegraveerde ronde plaatknopen, vermoedelijk 18e eeuw, ca. 26mm.

12 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U

5 Zilv. gebaksvorkjes
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.

2 Aanstekers + luciferhouder
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren luciferdooshouder met palmetmotieven, MT.: D.van Zwijndrecht, Den Haag, 800/000, en twee Oostenrijkse aanstekers met zilveren bloemmotief versierd omhulsel. Cond.:G

12 ZIlveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Elf Hollands zilveren theelepeltjes met bijbehorende suikerschep waarin handgravures, 835/000, begin 1900, MT.: L.J.Limburg, Amsterdam, samen ca. 1401gr., Cond.:U

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 theezeef met gecontourneerde bak als bloem en fraaie bladeren steel, op bijbehorend 835/000 zilveren lekbakje met drie pootjes, MT: H.Hooykaas, Schoonhoven ca. 1952 en 1954, H.5cm., ...

2 Zilveren bakjes
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren bakjes rustend op vier pootjes met palmet en klauwmotief, 900/000 ca. 165 gr. 8.5x5x4.5cm., Cond.:U

Plated koffiekan
Resultaat: 50 EUR

Engels plated koffiekan, empirestijl, ca. 1920, 21x15x11cm.

5 Delen zilver
Startprijs 50 EUR

Vijf delen zilver: Indisch zilveren briefopener 800/000 een Hollands zilveren sauslepel en drie Hollands zilveren dienvorkjes. De grote vork is handgegraveerd en de kleine met parelrand. Omstreeks 19...

3 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Hollands zilver 835/000: klein strooilepeltje met bloemmotief bakje en steel, MT.: Th.N.P.Moerkerk, Haarlem, begin 1900. Suikerschep met streepagaat steel, gecontourneerde bak en gegraveerd...

2 Delen zilver
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje, wapen
Resultaat: 50 EUR

Duits gelobd zilveren presenteerschaaltje met klein handgreepje en rijkelijk gedreven wapenschild, 800/000, ca. 63gr., 11.5x13cm., Cond.:U

Zilveren miniatuur, tekkel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur van een staande tekkel 925/000, ca. 45gr. 6,5x3cm.

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur afbeeldend "dit varkentje zullen wij wel even wassen", MT: C.A. Stout Rotterdam, 835/000, ca. 28gr. 3,5cm.

2 Zilveren knopen
Startprijs 50 EUR

Stel bolle ronde zilveren knopen met fraaie opgelegde bloemen,ca ø23mm.

Comfoor op zilv. voet
Startprijs 50 EUR

Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U

Lepelrekje + 12 lepels
Resultaat: 50 EUR

Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U

Oostzee lepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren geboortelepel met gegoten aangesoldeerde steel, bekroond met Bijbels figuur, inscrptie 1744, L.18cm., ca. 54gr., Cond.:U

Verguld kannetje, emaille
Resultaat: 275 EUR

Verguld zilveren kannetje met 19e eeuws emaille, Frankrijk. Greep versierd met acanthusblad. 950/000 ca. 1840 13xø6cm. Cond.: U

Lepel, wapenschild
Startprijs 60 EUR

Zilveren geboortelepel met opengewerkte gegoten aangezette steel, bekroond met groot wapenschild, 835/000, L.20cm., Ca. 57gr., Cond.:U

Zilveren pauw
Startprijs 60 EUR

Mexicaanse zilveren pauw met glazen lijf 925/000, H.: 10cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR

Hollands zilveren taartschep met Hollandse gekroonde leeuw in steel 835/000, jaarletter I: 1918, ca. 76gr. L.: 25cm. Cond.: U

Kristallen bonbonmandje
Resultaat: 60 EUR

Schuitvormig geslepen kristallen bonbonmandje met ruit-en waaierslijpsel, geslepen ster op de bodem, voorzien van fraai 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT: A.C.Fontani, Amsterdam, ca. 1925, ca...

Parfumflesje, zilv. dop
Startprijs 60 EUR

Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag dop en applique H.: 9,5cm. Cond.: U

Karaf, zilv. stop
Resultaat: 60 EUR

Grote kristallen schenkkan met diagonaal ruitslijpsel en Hollands zilveren dop met parelrand 835/000, 33xø11cm. Cond.: U

Krist. opaline coupe
Resultaat: 75 EUR

Geslepen kristallen opaline coupe met bloem-en goudbeschildering op ronde 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. 14xø14cm.

Krist. flacon, zilv. deksel
Startprijs 60 EUR

Kristallen geslepen flacon met Engels zilveren deksel, 925/000, 7.5xø6cm., Cond.:U

Lepel, Friese familie
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren geboortelepel met gravure op achterzijde van de bak, Friese familie, met bewerkte steel en bekroond met Neptunus, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: O, 1848. MT.: H.C.Tulleners,...

2 Parfumflesjes, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke parfumflesjes met Hollands zilveren dop, waarvan 1 met veerknopsluiting 835/000, 7,5x9,5cm. Cond.: U

Krist. bonbonschaal
Startprijs 60 EUR

Dikwandige geslepen kristallen bon-bonschaal met gecontourneerde rand (schade) en geslepen ster op bodem, voorzien van fraai gevormde zilveren beugel, 8535/000, met bijzondere bevestiging. MT.: A.H.de...

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren applique, voet, kraag en dop. H.: 10cm. Cond.: U

4 Doosjes
Startprijs 60 EUR

Vier dierfiguren doosjes: eend, varken, leeuw en olifant. Silver plated (verzilverd). L.ca.4cm., Cond.:U

Kristallen bonbonschaal
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine randschade, aan gecontourneerde en gegraveerde zilveren beugel, 835/000, met oude restauratie. MT.: A.H.Ankum, Zaandam/...

2 Zilveren flessen-onderzetters
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollands zilveren (bij elkaar horende) flessen-onderzetters met opengewerkte rand (waarop parelmotief) 835/000, grootkeur jaarletter T: 1929, MT: C.P. 't Hout Den Haag, ca. 188gr. samen 2...

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 85 EUR

Paar Hollands zilveren vaasjes met geschulpte parelrand 835/000, MT: J.A. Gerritsen Amsterdam eind 1800 14xø5cm. Cond.: U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, koets
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur draagkoets met graveringen, 2 dragers en persoon in de koets 19e eeuw, Nederlands gekeurd 835/000, onduidelijk meesterteken, ca. 36gr. 4,5x5x2cm.

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, riksja
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur riksja als strooier 925/000, ca. 33gr. 6x7,5cm.

Joodse tol
Resultaat: 60 EUR

Joodse tol van zilver en messing, met koperen tolpunt, H.5.5x3.5x3.5cm., Cond.U

Zilv. odeurhouder
Startprijs 60 EUR

Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U

3 Zilveren knopen
Startprijs 60 EUR

Drie ronde fraai gedraaide bolle zilveren knopen, bekroond met florale rozet in het midden, 800/000, ca. 22mm.

Krist. theebus, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Kristallen theebus op voet met zilveren dop en kraag 835/000, 16,5xø7cm. Cond.: G

Zilveren theezeef
Resultaat: 70 EUR

Theezeef 835/000 zilver in houder met opengewerkte bovenrand en lekbakje, tevens te gebruiken als theemaatje. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929 en 1930, H. 5.5cm.

Zilveren kroketschep
Startprijs 60 EUR

Zware Hollands zilveren kroketschep, 835/000, Jaarletter: H, 1942, MT.: van Kempen. L.15.5cm., ca. 64gr., Cond.:U

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 60 EUR

Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U

Lepelvaasje + 22 lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren beker op voet (Leverancier P. de Meyer Den Haag, 835/000 grootkeur, jaarletter P; 1849 en 21 Hollands zilveren lepeltjes met parelrand 835/000 eind 1800, MT: J.M. v. Kepmen en...

Zilveren roomkan
Startprijs 60 EUR

Antieke Duits zilveren roomkan, 800/000, 16.5xø8cm.,Cond.:U

2 Zilv. breipendopjes
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren breipendopjes met gedreven florale motieven aan originele jasseronketting met haakje, 835/000, MT: J.C. Vermaat Den Haag ca. 1910

Zout & Peperstrooier
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren zout- en peperstrooiers op ronde gegraveerde voet, voorzien van glazen binnenbakjes 8xø4cm. 925/000

Zilveren schaaltje
Startprijs 60 EUR

Djokja zilveren schaaltje bewerkt met bloemmotief staand op 3 bolpootjes met geschulpte rand, hamerslag. 800/000, ca. 77gr. ø12cm. Cond.: U

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen: telefoon 925/000 en de ijscoman 825/000. Samen xca. 30gr., Cond.:U

6 Zilveren messen in cassette
Resultaat: 100 EUR

Zes Engelse fruitmesjes met zilveren bewerkte pistoolheften in etui eind 1800, 925/000 L.: 16,5cm. Cond.: U

2 Kristallen vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Stel geslepen geëtste kristallen roos of orchideënvaasjes met florale graveringen en gedraaide ribbel. (1 met kleine randschade) staand op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. MT.: P.J.Bierenbro...

Kristallen bloemvaas
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bloemenvaas met olijfslijpsel op ronde zilveren voet, 8352/000, kleine shade. . MT.: J.Schlotboom, Amsterdam, ca. 1880, 17xø10cm.

Zout & Peperstrooier
Resultaat: 60 EUR

Stel sterling zilveren balustervormige zout- en peperstrooiers voorzien van glazen binnenbakjes 8,5xø4cm. 925/000

Zilveren voetschaaltje
Startprijs 70 EUR

Rond bonbon schaaltje zilver 800/000 staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld,.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

Olifant met zilver
Resultaat: 225 EUR

Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 70 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 10cm. Cond.: U

Sigaren display
Resultaat: 70 EUR

Biedermeier sigaren presenteerset bestaande uit geëtst kristal op zilveren voeten met zilveren apllique op greep. Hollands gekeurd 835/000. Het geheel staat op zwart houten basement en vier pootjes 20...

2 Delen zilver met kristal
Startprijs 70 EUR

Kristallen geslepen bolvormige vaas met zilveren rand en kristallen geslepen strooier met zilveren dop 835/000 H.: 11cm. Cond.: U

3 Miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen, 835/000: Filigrain mandje, pijpenstandaard met 1 goudse pijp en een lantaarn, ca.1930, MT.: B.Verhoogt, Hoorn Samen ca. 30gr., Conbd.:U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 65 EUR

Zilveren kandelaar met gefacetteerde stam op ronde voet, 835/000, 17x9cm.

3 Miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Drie zilveren miniaturen: theepotje met comfoor, stoof en ketel met blad. Totaal gewicht ca. 65gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur, pijpenstandaard
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur pijpenstandaard op 3 pootjes, bekroond met wapenschild en heel bijzonder met bijbehorende miniatuur Goudse pijpjes, MT: W. Brehm - Schoonhoven anno 1931. H.: 10cm. 835/000, ca. 15gr...

Zilveren miniatuur, kinderen
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur van 2 kinderen op de wip met vogel in het midden, MT: J. Zwanenburg Sneek ca. 1900, 835/000, ca.21gr. 3x7cm.

Zilveren miniatuur, putti
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur van fluitspelende putti op boomstronk bij hek met daarop een vogel, ca. 36gr. 3,5x5,5x4cm.

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 70 EUR

Fraaie gefacetteerde zilveren bonbonschaal op voet, MT: Kon. van Kempen, Begeer en Vos - 's Hertogenbosch anno 1922, 5,5xø12cm. ca. 112gr.

3 Zilveren kommen
Resultaat: 70 EUR

Drie delen zilver: Hollands zilveren bakje op vier pootjes rondom gedreven en uitgewerkte rand en twee ronde bakjes op ronde voet 835/000,samen ca. 127gr. H.7.5xø7cm., en 2x2.5xø6cm., Cond.:U

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 70 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen: twee houtzagers en een vijfarmige kandelaar, samen ca. 54gr., Cond.:U

2 Vergulde knopen
Startprijs 70 EUR

Bijzonder stel vergulde ronde zilveren plaatknopen met kabel- en parelrand. Gedreven afbeelding van ruiter te paard, MT: J. Greeuw Hoorn ca. 1840, 835/000, ca. 25mm.

Kristallen presenteerschotel
Resultaat: 70 EUR

Fraai geslepen kristallen presenteerschotel, ø 16 cm, met o.a. een geslepen ster op debodem. De schotel is voorzien van een opengewerkte gecontiurneerde zilveren, 835/000, beugel met florale- en ruit ...

6-Vlaks coupe
Resultaat: 70 EUR

Antieke zes-vlaks geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet en deksel met fraaie bloem-en bladeren knop. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten ca. 1870, 16xø8.5cm.

Zilveren taartschep
Startprijs 75 EUR

Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U

Kristallen bonbonschotel
Resultaat: 75 EUR

Geslepen kristallen bonbonschotel ca. 12xø16cm., met geslepen gecontourneerde rand, Russisch slijpsel en gelepen ster op de bodem., voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: H.Höhle ...

Lepel, vrouw met kind
Startprijs 75 EUR

Antieke Hollands zilveren geboortelepel met voorstellingen moeder met kind, zowel in de bak als in de opengewerkte steel, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: Q, 1926, MT.: B.Dijkstra, Groningen in minerva...

Biedermeier dienlepel
Startprijs 75 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren Biedermeier dienlepel met handgegraveerde steel, 835/000, Grootkeur zilver, Jaarletter: Z, 1884, MT.: P.Suur, Schoonhoven, L. 24cm., Ca. 62gr., Cond.:U

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollands zilveren druivenschaar met ranken-bladeren en trossenmotief, 835/000, MT.: Onduidelijk, L.15.5cm., ca.. 66gr., Cond.:U

Parfumfles, zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U

Parfumflesje in foudraal
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U

3 Krist. bakjes
Startprijs 80 EUR

Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)

Parfumfles, dubbel
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U