Plated 5-delig koffieservies 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x50x30cm.
Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R
Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie
Kristallen karaf, met bewerking en zilveren 800/000 hals. Lange smalle karaf met ruit- en diamantslijpsel in het kristal. Aan de hals van de karaf zit een lang zilveren montuur, 8.5 cm. Hoogte 39 cm
Oude karaf met sterling zilveren montuur in goede originele staat 25xø16cm.
Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 9cm. Cond.: U
Zes Hollands zilveren theelepels en suikerschep met parelrand 835/000, jaarletter L: 1971, MT: Huisman Schoonhoven ca. 100gr. Cond.: U
Zes antieke dessertmessen met zilveren gecontourneerd heft, Frankrijk 800/000 zilver (z-keur), L. 22cm., Cond.:U
Zilveren miniatuur vogelkooi in standaard met 4 poten, Nederlands gekeurd 835/000, ca. 20gr. H.: 8,5cm.
Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Dertien Hollands zilveren theelepels met bloemmotief 835/000 ca. 115gr. Cond.: U
Stel zilveren ajourgezaagde en gegraveerde ronde plaatknopen, vermoedelijk 18e eeuw, ca. 26mm.
Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Hollands zilveren luciferdooshouder met palmetmotieven, MT.: D.van Zwijndrecht, Den Haag, 800/000, en twee Oostenrijkse aanstekers met zilveren bloemmotief versierd omhulsel. Cond.:G
Elf Hollands zilveren theelepeltjes met bijbehorende suikerschep waarin handgravures, 835/000, begin 1900, MT.: L.J.Limburg, Amsterdam, samen ca. 1401gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 theezeef met gecontourneerde bak als bloem en fraaie bladeren steel, op bijbehorend 835/000 zilveren lekbakje met drie pootjes, MT: H.Hooykaas, Schoonhoven ca. 1952 en 1954, H.5cm., ...
Twee zilveren bakjes rustend op vier pootjes met palmet en klauwmotief, 900/000 ca. 165 gr. 8.5x5x4.5cm., Cond.:U
Vijf delen zilver: Indisch zilveren briefopener 800/000 een Hollands zilveren sauslepel en drie Hollands zilveren dienvorkjes. De grote vork is handgegraveerd en de kleine met parelrand. Omstreeks 19...
Drie delen Hollands zilver 835/000: klein strooilepeltje met bloemmotief bakje en steel, MT.: Th.N.P.Moerkerk, Haarlem, begin 1900. Suikerschep met streepagaat steel, gecontourneerde bak en gegraveerd...
Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U
Duits gelobd zilveren presenteerschaaltje met klein handgreepje en rijkelijk gedreven wapenschild, 800/000, ca. 63gr., 11.5x13cm., Cond.:U
Zilveren miniatuur van een staande tekkel 925/000, ca. 45gr. 6,5x3cm.
Zilveren miniatuur afbeeldend "dit varkentje zullen wij wel even wassen", MT: C.A. Stout Rotterdam, 835/000, ca. 28gr. 3,5cm.
Stel bolle ronde zilveren knopen met fraaie opgelegde bloemen,ca ø23mm.
Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Zilveren geboortelepel met gegoten aangesoldeerde steel, bekroond met Bijbels figuur, inscrptie 1744, L.18cm., ca. 54gr., Cond.:U
Verguld zilveren kannetje met 19e eeuws emaille, Frankrijk. Greep versierd met acanthusblad. 950/000 ca. 1840 13xø6cm. Cond.: U
Zilveren geboortelepel met opengewerkte gegoten aangezette steel, bekroond met groot wapenschild, 835/000, L.20cm., Ca. 57gr., Cond.:U
Mexicaanse zilveren pauw met glazen lijf 925/000, H.: 10cm. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep met Hollandse gekroonde leeuw in steel 835/000, jaarletter I: 1918, ca. 76gr. L.: 25cm. Cond.: U
Schuitvormig geslepen kristallen bonbonmandje met ruit-en waaierslijpsel, geslepen ster op de bodem, voorzien van fraai 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT: A.C.Fontani, Amsterdam, ca. 1925, ca...
Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag dop en applique H.: 9,5cm. Cond.: U
Grote kristallen schenkkan met diagonaal ruitslijpsel en Hollands zilveren dop met parelrand 835/000, 33xø11cm. Cond.: U
Geslepen kristallen opaline coupe met bloem-en goudbeschildering op ronde 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. 14xø14cm.
Kristallen geslepen flacon met Engels zilveren deksel, 925/000, 7.5xø6cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren geboortelepel met gravure op achterzijde van de bak, Friese familie, met bewerkte steel en bekroond met Neptunus, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: O, 1848. MT.: H.C.Tulleners,...
Twee antieke parfumflesjes met Hollands zilveren dop, waarvan 1 met veerknopsluiting 835/000, 7,5x9,5cm. Cond.: U
Dikwandige geslepen kristallen bon-bonschaal met gecontourneerde rand (schade) en geslepen ster op bodem, voorzien van fraai gevormde zilveren beugel, 8535/000, met bijzondere bevestiging. MT.: A.H.de...
Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren applique, voet, kraag en dop. H.: 10cm. Cond.: U
Vier dierfiguren doosjes: eend, varken, leeuw en olifant. Silver plated (verzilverd). L.ca.4cm., Cond.:U
Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine randschade, aan gecontourneerde en gegraveerde zilveren beugel, 835/000, met oude restauratie. MT.: A.H.Ankum, Zaandam/...
Twee antieke Hollands zilveren (bij elkaar horende) flessen-onderzetters met opengewerkte rand (waarop parelmotief) 835/000, grootkeur jaarletter T: 1929, MT: C.P. 't Hout Den Haag, ca. 188gr. samen 2...
Paar Hollands zilveren vaasjes met geschulpte parelrand 835/000, MT: J.A. Gerritsen Amsterdam eind 1800 14xø5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur draagkoets met graveringen, 2 dragers en persoon in de koets 19e eeuw, Nederlands gekeurd 835/000, onduidelijk meesterteken, ca. 36gr. 4,5x5x2cm.
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur riksja als strooier 925/000, ca. 33gr. 6x7,5cm.
Joodse tol van zilver en messing, met koperen tolpunt, H.5.5x3.5x3.5cm., Cond.U
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Drie ronde fraai gedraaide bolle zilveren knopen, bekroond met florale rozet in het midden, 800/000, ca. 22mm.
Kristallen theebus op voet met zilveren dop en kraag 835/000, 16,5xø7cm. Cond.: G
Theezeef 835/000 zilver in houder met opengewerkte bovenrand en lekbakje, tevens te gebruiken als theemaatje. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929 en 1930, H. 5.5cm.
Zware Hollands zilveren kroketschep, 835/000, Jaarletter: H, 1942, MT.: van Kempen. L.15.5cm., ca. 64gr., Cond.:U
Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren beker op voet (Leverancier P. de Meyer Den Haag, 835/000 grootkeur, jaarletter P; 1849 en 21 Hollands zilveren lepeltjes met parelrand 835/000 eind 1800, MT: J.M. v. Kepmen en...
Stel zilveren breipendopjes met gedreven florale motieven aan originele jasseronketting met haakje, 835/000, MT: J.C. Vermaat Den Haag ca. 1910
Stel zilveren zout- en peperstrooiers op ronde gegraveerde voet, voorzien van glazen binnenbakjes 8xø4cm. 925/000
Djokja zilveren schaaltje bewerkt met bloemmotief staand op 3 bolpootjes met geschulpte rand, hamerslag. 800/000, ca. 77gr. ø12cm. Cond.: U
Twee zilveren miniaturen: telefoon 925/000 en de ijscoman 825/000. Samen xca. 30gr., Cond.:U
Zes Engelse fruitmesjes met zilveren bewerkte pistoolheften in etui eind 1800, 925/000 L.: 16,5cm. Cond.: U
Stel geslepen geëtste kristallen roos of orchideënvaasjes met florale graveringen en gedraaide ribbel. (1 met kleine randschade) staand op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. MT.: P.J.Bierenbro...
Geslepen kristallen bloemenvaas met olijfslijpsel op ronde zilveren voet, 8352/000, kleine shade. . MT.: J.Schlotboom, Amsterdam, ca. 1880, 17xø10cm.
Stel sterling zilveren balustervormige zout- en peperstrooiers voorzien van glazen binnenbakjes 8,5xø4cm. 925/000
Rond bonbon schaaltje zilver 800/000 staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld,.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 10cm. Cond.: U
Biedermeier sigaren presenteerset bestaande uit geëtst kristal op zilveren voeten met zilveren apllique op greep. Hollands gekeurd 835/000. Het geheel staat op zwart houten basement en vier pootjes 20...
Kristallen geslepen bolvormige vaas met zilveren rand en kristallen geslepen strooier met zilveren dop 835/000 H.: 11cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren miniaturen, 835/000: Filigrain mandje, pijpenstandaard met 1 goudse pijp en een lantaarn, ca.1930, MT.: B.Verhoogt, Hoorn Samen ca. 30gr., Conbd.:U
Zilveren kandelaar met gefacetteerde stam op ronde voet, 835/000, 17x9cm.
Drie zilveren miniaturen: theepotje met comfoor, stoof en ketel met blad. Totaal gewicht ca. 65gr., Cond.:U
Zilveren miniatuur pijpenstandaard op 3 pootjes, bekroond met wapenschild en heel bijzonder met bijbehorende miniatuur Goudse pijpjes, MT: W. Brehm - Schoonhoven anno 1931. H.: 10cm. 835/000, ca. 15gr...
Zilveren miniatuur van 2 kinderen op de wip met vogel in het midden, MT: J. Zwanenburg Sneek ca. 1900, 835/000, ca.21gr. 3x7cm.
Zilveren miniatuur van fluitspelende putti op boomstronk bij hek met daarop een vogel, ca. 36gr. 3,5x5,5x4cm.
Fraaie gefacetteerde zilveren bonbonschaal op voet, MT: Kon. van Kempen, Begeer en Vos - 's Hertogenbosch anno 1922, 5,5xø12cm. ca. 112gr.
Drie delen zilver: Hollands zilveren bakje op vier pootjes rondom gedreven en uitgewerkte rand en twee ronde bakjes op ronde voet 835/000,samen ca. 127gr. H.7.5xø7cm., en 2x2.5xø6cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren miniaturen: twee houtzagers en een vijfarmige kandelaar, samen ca. 54gr., Cond.:U
Bijzonder stel vergulde ronde zilveren plaatknopen met kabel- en parelrand. Gedreven afbeelding van ruiter te paard, MT: J. Greeuw Hoorn ca. 1840, 835/000, ca. 25mm.
Fraai geslepen kristallen presenteerschotel, ø 16 cm, met o.a. een geslepen ster op debodem. De schotel is voorzien van een opengewerkte gecontiurneerde zilveren, 835/000, beugel met florale- en ruit ...
Antieke zes-vlaks geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet en deksel met fraaie bloem-en bladeren knop. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten ca. 1870, 16xø8.5cm.
Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U
Geslepen kristallen bonbonschotel ca. 12xø16cm., met geslepen gecontourneerde rand, Russisch slijpsel en gelepen ster op de bodem., voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: H.Höhle ...
Antieke Hollands zilveren geboortelepel met voorstellingen moeder met kind, zowel in de bak als in de opengewerkte steel, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: Q, 1926, MT.: B.Dijkstra, Groningen in minerva...
Fraaie antieke Hollands zilveren Biedermeier dienlepel met handgegraveerde steel, 835/000, Grootkeur zilver, Jaarletter: Z, 1884, MT.: P.Suur, Schoonhoven, L. 24cm., Ca. 62gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren druivenschaar met ranken-bladeren en trossenmotief, 835/000, MT.: Onduidelijk, L.15.5cm., ca.. 66gr., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U
Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)
Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U