Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J. van Delden, Rotterdamse haven met vrachtschepen 1048
J. van Delden, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen 1049
Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen

Resultaat:

500 EUR

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man 1050
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Startprijs 500 EUR
E. Toliusis, Tropisch palmenstrand 1051
E. Toliusis, Tropisch palmenstrand
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Degennaro, Prima della pesca 1052
Degennaro, Prima della pesca

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M. Mühlig, Jagers in de bergen bij afschot van vos 1053
M. Mühlig, Jagers in de bergen bij afschot van vos

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Proosten op afschot van het edelhert 1054
Ongesigneerd, Proosten op afschot van het edelhert

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd?, Bomschuiten en vissersvolk 1055
Ongesigneerd?, Bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 200 EUR
Ernest Komanski, Vrouw bij trap 1056
Ernest Komanski, Vrouw bij trap
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Hassan, Arabische dorpsstraat met figuren 1057
Hassan, Arabische dorpsstraat met figuren

Resultaat:

400 EUR

Walasse Ting, Vrouwengezichten met bloemen 1058
Walasse Ting, Vrouwengezichten met bloemen
teruggetrokken
H. Fleurbaaij, Rotterdamse haven met figuren 1059
H. Fleurbaaij, Rotterdamse haven met figuren
Startprijs 700 EUR
J.H. Limpert, Polderlandschap met herder en koeien 1060
J.H. Limpert, Polderlandschap met herder en koeien
Startprijs 350 EUR
E. Doepler, Parkgezicht met beeld en romantisch paar 1061
E. Doepler, Parkgezicht met beeld en romantisch paar
Startprijs 1.250 EUR
Ongesigneerd, Figuren in tent met fakkel 1062
Ongesigneerd, Figuren in tent met fakkel
Startprijs 500 EUR
Aris Knikker,  Poldergezicht met rietsnijders 1063
Aris Knikker, Poldergezicht met rietsnijders
Startprijs 400 EUR
Verkocht
G.J. Staller, Amsterdam 1064
G.J. Staller, Amsterdam

Resultaat:

1.200 EUR

H. Bogman, Vrouwen op plein 1066
H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 275 EUR
Verkocht
A. Karssen, Spelende kinderen 1067
A. Karssen, Spelende kinderen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
A. Karssen, Winter 1068
A. Karssen, Winter

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Schutz, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1069
Schutz, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

200 EUR

Evert Rabbers, Paardenmarkt Goor 1070
Evert Rabbers, Paardenmarkt Goor
Startprijs 300 EUR
Evert Rabbers, Drie rustende paarden 1071
Evert Rabbers, Drie rustende paarden
Startprijs 300 EUR
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen 1072
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen
Startprijs 1.200 EUR