45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Franse bokaal 2000
Franse bokaal

150 EUR

18e Eeuwse smeedijzeren geldkist 2001
18e Eeuwse smeedijzeren geldkist

700 EUR

Franse likeurkist met glaswerk 2002
Franse likeurkist met glaswerk

1.100 EUR

2x Vuurvergulde kaarskandelaren 2003
2x Vuurvergulde kaarskandelaren
Startprijs 800 EUR
Bronzen inktstel 2004
Bronzen inktstel
Startprijs 300 EUR
Portretdoos 2005
Portretdoos
Startprijs 650 EUR
Miniatuur portret met jachtpartij 2006
Miniatuur portret met jachtpartij
Startprijs 725 EUR
Franse dekseldoos met speeldoos 2007
Franse dekseldoos met speeldoos
Startprijs 400 EUR
Empire stoof 2008
Empire stoof

150 EUR

Bronzen vijzel 2009
Bronzen vijzel

150 EUR

Reis ikoon 2010
Reis ikoon

600 EUR

Antieke globe 2011
Antieke globe

120 EUR

Frans gobelin wandkleed, 145 x 108 cm. 2012
Frans gobelin wandkleed, 145 x 108 cm.

170 EUR

2x Empire-stijl kratervazen 2013
2x Empire-stijl kratervazen
Startprijs 250 EUR
Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910 2014
Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910

325 EUR

Art Deco-stijl tafelschaal 2015
Art Deco-stijl tafelschaal

250 EUR

2x Charles Dix kandelaren, 1840 2016
2x Charles Dix kandelaren, 1840
Startprijs 450 EUR
Gnoe buste 2017
Gnoe buste
Startprijs 600 EUR
Albasten schaal, 1930 2018
Albasten schaal, 1930

80 EUR

Bronzen lepel 2019
Bronzen lepel
Startprijs 100 EUR
2x Staande lampen 2020
2x Staande lampen

275 EUR

Antieke bronzen hang gaslamp, 1900 2021
Antieke bronzen hang gaslamp, 1900

150 EUR

Houtsnijwerk, 18e eeuw 2022
Houtsnijwerk, 18e eeuw

400 EUR

Koperen tabaksdoos 2023
Koperen tabaksdoos
Startprijs 50 EUR