Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse terrine 5538
Franse terrine
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antiek Majolica tafelstuk 6000
Antiek Majolica tafelstuk

Resultaat:

150 EUR

2x Bisquit putti's 6001
2x Bisquit putti's
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zeldzame Delftse botervloot 6002
Zeldzame Delftse botervloot

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Grote pronkbokaal 6003
Grote pronkbokaal

Resultaat:

500 EUR

Porseleinen uil 6004
Porseleinen uil
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2x Delftse kommen 6005
2x Delftse kommen

Resultaat:

650 EUR

Delftse schenkkan 6006
Delftse schenkkan
Startprijs 250 EUR
Antiek Meissen figuur, 1880 6007
Antiek Meissen figuur, 1880
Startprijs 450 EUR
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence figuur 6008
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence figuur
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence figuur 6009
Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence figuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Uitgebreid Herend servies 6010
Uitgebreid Herend servies

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Antieke Franse schaal 6011
Antieke Franse schaal

Resultaat:

140 EUR

5-Delig Delfts kaststel 6012
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 300 EUR
3-Delig Tichelaar kaststel 6013
3-Delig Tichelaar kaststel
Startprijs 400 EUR
5-Delig Delfts kaststel 6014
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR
Delftse vaas, 1930 6015
Delftse vaas, 1930
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Porseleinen lampenvoet 6016
Porseleinen lampenvoet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Friese Fayence 6017
4x 18e Eeuwse Friese Fayence

Resultaat:

250 EUR

Majolica paraplubak 6018
Majolica paraplubak
Startprijs 180 EUR
Verkocht
4x M.O.L. Loosdrecht porselein 6019
4x M.O.L. Loosdrecht porselein

Resultaat:

325 EUR

Antieke Spaanse voorraadkruik 6020
Antieke Spaanse voorraadkruik
Startprijs 350 EUR
Grote terracotta schaal 6021
Grote terracotta schaal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Maya terracotta 6022
2x Maya terracotta

Resultaat:

80 EUR