Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot Swarowski figuur 5500
Groot Swarowski figuur

Resultaat:

350 EUR

2x Jugendstil wijnglazen, 1910 5501
2x Jugendstil wijnglazen, 1910
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke Loetz vaas, 1910 5502
Antieke Loetz vaas, 1910

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
19e Eeuwse glazen dekseldoos 5503
19e Eeuwse glazen dekseldoos

Resultaat:

425 EUR

Lalique vogel 5504
Lalique vogel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lalique uil 5505
Lalique uil

Resultaat:

80 EUR

Mondgeblazen vaas, 1910 5506
Mondgeblazen vaas, 1910
Startprijs 80 EUR
Moderne glazen sculptuur 5507
Moderne glazen sculptuur
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Kristalglazen tafellampen 5508
2x Kristalglazen tafellampen

Resultaat:

75 EUR

Kunstglazen eend in Murano-stijl 5509
Kunstglazen eend in Murano-stijl
Startprijs 50 EUR
Annagroen vaas 5510
Annagroen vaas
Startprijs 80 EUR
Vrijmetselaars bokaal 5511
Vrijmetselaars bokaal
Startprijs 170 EUR
Antiek geëtst bokaalglas 5512
Antiek geëtst bokaalglas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Murano-stijl visarend 5513
Murano-stijl visarend

Resultaat:

40 EUR

Kristalglazen fruitschaal 5514
Kristalglazen fruitschaal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Vaas met gezicht, Murano-stijl 5515
Vaas met gezicht, Murano-stijl

Resultaat:

60 EUR

2x Kunstglazen katten 5516
2x Kunstglazen katten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Kunstglazen vissen 5517
2x Kunstglazen vissen

Resultaat:

60 EUR

7x Swarowski figuren 5518
7x Swarowski figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
5x Boheems kristal 5519
5x Boheems kristal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Groot Swarowski figuur 5520
Groot Swarowski figuur

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Moderne glazen vaas 5521
Moderne glazen vaas

Resultaat:

60 EUR

4x Kunstglas 5522
4x Kunstglas
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Kristalglazen wijnkaraffen 5523
2x Kristalglazen wijnkaraffen

Resultaat:

80 EUR