Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger 1000
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Resultaat:

2.500 EUR

J.F. Scherrewitz, Landschap met zandpad, boer en paardenkar 1001
J.F. Scherrewitz, Landschap met zandpad, boer en paardenkar
Startprijs 1.250 EUR
P.P. Schiedges I, Scheepvaart op het IJ in Amsterdam 1002
P.P. Schiedges I, Scheepvaart op het IJ in Amsterdam
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam 1003
H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren 1004
H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
C. Artz, Landschap met windmolen 1005
C. Artz, Landschap met windmolen

Resultaat:

350 EUR

Thomas van Leent, Figuren bij kaarslicht 1006
Thomas van Leent, Figuren bij kaarslicht
Startprijs 1.200 EUR
J. Freudenberg, Hollands wintergezicht met ijspret 1007
J. Freudenberg, Hollands wintergezicht met ijspret
Startprijs 2.000 EUR
A. Verhoesen, Stal met drie militaire paarden 1008
A. Verhoesen, Stal met drie militaire paarden
Startprijs 2.000 EUR
Heesakeers, Stilleven 1009
Heesakeers, Stilleven
Startprijs 650 EUR
Johannes Weiland, Boeren interieur 1010
Johannes Weiland, Boeren interieur
Startprijs 4.000 EUR
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1011
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret 1012
J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat:

2.500 EUR

Lucie van Dam-van Isselt, Nature Morte 1013
Lucie van Dam-van Isselt, Nature Morte
Startprijs 750 EUR
Verkocht
A.M. Gorter, Bosven 1014
A.M. Gorter, Bosven

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap 1015
Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap

Resultaat:

1.800 EUR

H. Schouten, Paarden bij drenkplaats 1016
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats
Startprijs 600 EUR
Jean Baptiste Madou, Heer met wandelstok, kruik met glas 1017
Jean Baptiste Madou, Heer met wandelstok, kruik met glas
Startprijs 1.000 EUR
H. Schouten, Landschap met koeien 1018
H. Schouten, Landschap met koeien
Startprijs 600 EUR
Verkocht
W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen 1019
W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens 1020
H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1021
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
W. Howard, Hollands havengezicht 1022
W. Howard, Hollands havengezicht

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen 1023
Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen

Resultaat:

750 EUR