45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak 1362
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak

60 EUR

Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen 1363
Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Startprijs 80 EUR
2x Ertman, Indonesische landschappen 1364
2x Ertman, Indonesische landschappen
Startprijs 80 EUR
Onduid.gesign., Hongaarse markt 1365
Onduid.gesign., Hongaarse markt
Startprijs 40 EUR
H. ten Cate, Landschap met boerderij 1366
H. ten Cate, Landschap met boerderij
Startprijs 70 EUR
Monogram W.B., Pratende dames 1367
Monogram W.B., Pratende dames
Startprijs 50 EUR
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen 1368
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen

50 EUR

Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

80 EUR

Chinese of Japanse gouache 1370
Chinese of Japanse gouache
Startprijs 40 EUR
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput 1371
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput

100 EUR

2x Gravures 1372
2x Gravures
Startprijs 60 EUR
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling 1373
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling

90 EUR

Lot etsen (6x), 1374
Lot etsen (6x),
Startprijs 50 EUR
2x Ikonen naar antiek voorbeeld 1375
2x Ikonen naar antiek voorbeeld
Startprijs 40 EUR
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen 1376
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen

70 EUR

H. Eschmann Verso, Dames portret 1377
H. Eschmann Verso, Dames portret

60 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart 1378
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart

110 EUR

3x Antieke  18e eeuwse gravures 1379
3x Antieke 18e eeuwse gravures

100 EUR

Onduid.gesign., Jongens portret 1380
Onduid.gesign., Jongens portret

70 EUR

Imre Giszinger, Stilleven 1381
Imre Giszinger, Stilleven

60 EUR

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren 1382
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen 1383
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 50 EUR
G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm 1384
G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm

50 EUR

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade 1385
Onduidelijk, Vissersboten aan de kade

40 EUR