Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2-Delig Delfts kaststel 6215
2-Delig Delfts kaststel
Startprijs 40 EUR
Lot keramiek koningshuis (5x) 6216
Lot keramiek koningshuis (5x)
Startprijs 50 EUR
17e Eeuws 4-pas tegeltableau 6217
17e Eeuws 4-pas tegeltableau
Startprijs 140 EUR
Verkocht
3 Delen Delfts blauw 6218
3 Delen Delfts blauw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot porselein (6x) 6219
Lot porselein (6x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Albast plaquette in lijst 6220
Albast plaquette in lijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot antiek Petrus Regout serviesgoed 6221
Lot antiek Petrus Regout serviesgoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3-Delig Petrus Regout kaststel 6222
3-Delig Petrus Regout kaststel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Porseleinen figuren 6223
2x Porseleinen figuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen keramiek 6224
3 Delen keramiek

Resultaat:

25 EUR

Antieke Duitse steengoed kan 7257
Antieke Duitse steengoed kan
Startprijs 400 EUR