Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Niervormig tafeltje
Startprijs 75 EUR

Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U

Zeldzame zitbank
Startprijs 75 EUR

Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG

Gestoffeerde stoel, Lodewijk XV
Startprijs 80 EUR

Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.

Orgelgebogen wortelnoten halkastje
Startprijs 80 EUR

Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm

Biedermeier mahonie armstoel
Startprijs 80 EUR

Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G

Biedermeier kersen toiletspiegel
Startprijs 80 EUR

Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x15cm.

Ridderstoel
Startprijs 80 EUR

Oude ridderstoel 1e helft 20e eeuw met prachtig snijwerk en mooie gave stoffering in zeer goede staat 115x77x63cm.

Teakhouten halkastje
Startprijs 80 EUR

Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm

Buffet 20-er jaren
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G

Louis Philippe armleunstoel 1860
Startprijs 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G

Thee-trolley
Startprijs 80 EUR

Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.

6 Stoelen
Startprijs 80 EUR

Zes oude Neo-barok eikenhouten stoelen 20e eeuw in goede staat 108x47x47

Kersen armleunstoel 50-er jaren
Startprijs 90 EUR

Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm

Theestoof
Startprijs 90 EUR

Antieke theestoof met intarsia 19e eeuws, met koperen binnenbak en messing poten 43x25x25cm Cond:G

Chinees halfrond tafeltje
Startprijs 90 EUR

Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42

Chinees halfrond tafeltje
Startprijs 90 EUR

Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42

Biedermeier fauteuil
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering in goede staat 106x84x67cm.

4 Mahonie kuifstoelen
Startprijs 100 EUR

Vier mahoniehouten Louis Philippe kuifstoelen ca. 1870 met goede velours stoffering in goede staat 100x60x45cm.

Engels spiegelbuffet
Startprijs 100 EUR

Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G

Pianokruk
Startprijs 100 EUR

Antieke notenhouten pianokruk Louis Philippe, omstreeks 1870 met goede bruin lederen bekleding 53x39cm Cond:G

Rolluik kastje
Startprijs 100 EUR

Archiefkast ca. 1940 met roldeur. Mulitplex (bruin gebeitst) in goede staat 106x80x36cm.

Vitrinekastje
Startprijs 100 EUR

Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.

2 Vergulde zuiltjes
Startprijs 110 EUR

Twee losse grote goudkleurige consoles met Egyptische voorstellingen, 2e helft 20e eeuw(kunststof) te gebruiken als bijvoorbeeld tafelvoet of beeldconsole, 70x47cm Cond:G

Gebeeldhouwde stoel
Startprijs 120 EUR

Aparte 19e eeuwse pallisanderhouten Louis Phillipe stoel met prachtig snijwerk, en velours stoffering, in goede staat 106x64x54cm