Kavel met 12 ivoren beeldjes o.a: messenleggers, pionnen, beeldjes 5-11cm. Cond.: G
Veertien ivoren sieraden o.a: halskettingen en ringen (Oosters) 3-42cm. Cond.: G
Grote Japanse of Chinese monnik ca. 1900 op houten console in goede staat 19cm.
Antieke ivoren ceremoniezwaard met monogram ca. 1880 in goede staat 65cm.
Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G
Antiek Chinees beeld van hout en been, voorstellend een Chinese man met fakkel en korf 25cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren lachende figuren ca. 1900 (gesigneerd) van een man en een vrouw, China of Japan 10-11cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G