Doos met losse vellen met diverse postzegels o.a: Rusland, Duitsland (veel Duitsland), en 2 ringboeken. Gestempeld en ongestempeld 28-34cm. Cond.: G
Album met 110 ansichtkaarten van Hengelo Overijssel 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G
Leuk album met ca. 140 oude diverse ansichtkaarten van Enschede 20e eeuw 32x27cm. Cond.: R-G
Acht delen philatelie Duitse atelier edition 2001 t/m 2008 met diverse Duitse postzegels met thema's en bijzondere gelimiteerde stempels 32x29x8cm. (per boek) Cond.: G
Verzameling Zwitserland in 3 DAVO Chrystal albums; deel 1 meerendeels gebruikt en ongebruikt, aardig gevuld, deel 2 deels ongebruikt deels postfris 1945 - 1969, deel 3 1970-1999 grotendeels postfris.
Collectiepostfris Zwitserland in 5 stockboeken en in 6 enveloppes (ongeopende jaarpakketten) jaren 1980 -2014