Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen pan en ketel
Startprijs 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Jugendstil stoffer en blik
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerde roodkoperen stoffer en blik, Jugendstil ca. 1910 "Gebroeders Fischer Göppingen Duitsland" in goede staat 24x26x8cm.

Sieraden cassette
Resultaat: 25 EUR

Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G

4 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Vier delen tin 20e eeuw: 2x bewerkte kruiken, 1x dekseldoos, 1x bierpul 11-25cm. Cond.: G

Set boeken Shakespeare
Resultaat: 40 EUR

Zes antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: W. Shakespeare's Dramatische Werke, Uberlegt von Ernst Ortlepp Stuttgart Druck und Verlag von L.F. Rieger en Comp. 1839. Banden zijn in redelijk goede staat e...

3 Kandelaars
Resultaat: 25 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse kaarskandelaars: 1x tinnen set en 1x messing, gegraveerd (1 kandelaar licht bedeukt) 17,5-25cm. Cond.: R-G

Wierook vat
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke plated wierookhouder met deksel en lepel. (bewerkt) 10x15x7cm. Cond.: R-G

Citer
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse Gitaar Citer. 1e helft 20e eeuw Cond:G 47x30x4cm

Ronson aansteker Rotring pen
Resultaat: 26 EUR

Aansteker Ronson, zilverkleurig. Met matte en glimmende bewerking. 35 x 55 mm en een vulpen Rotring Renaisaance, zwart met goudkleurige accenten.

Doosje met 12 vorkjes
Startprijs 25 EUR

Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes

Divers tin
Resultaat: 25 EUR

Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G

Dekseldoos
Resultaat: 35 EUR

Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G

Houten wandconsole
Resultaat: 25 EUR

Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:

Bakeliet
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud bakeliet ca. 1930: 1x toneelkijker en 1x houder met zeemleer 13-16cm. Cond.: G

Samovaar
Startprijs 25 EUR

Oude Russische samovaar, vernikkeld en bewerkt 2e helft 20e eeuw in goede staat 38x30x30cm.

Naaldenhouder
Resultaat: 30 EUR

Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G

Russisch lakdoosje
Startprijs 30 EUR

Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aardbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G

4 Tabaksdozen
Startprijs 30 EUR

Vier 19e eeuwse tabaksdozen van koper en messing (2x gegraveerd) 10-13cm. Cond.: R-G

Woordenboek FR-IT
Startprijs 30 EUR

Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R

Haardstel + 2 bokken
Resultaat: 85 EUR

Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G

Globe
Resultaat: 35 EUR

Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R

6 Plated kandelaars
Startprijs 30 EUR

Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

Kandelaar
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen 3-lichts kandelaar met kroon omstreeks 1900.40cm.Cond:G

Sierkandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sierkandelaar met putti 20e eeuw 44cm. Cond.: G