Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schaal, tin/plated
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil plated presenteerschaal ca. 1900 (koper) met karperdecor 46,5x25cm. Cond.: G

Schaal, Sheffield tin
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse tinnen braadschaal (warmhoudschaal), gemerkt Shan en Fisher patentees Sheffield, in goede originele staat 8x58x40cm.

5 Delen tin/messing
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen messing en tin 18e-19e eeuw; 2x tinnen borden London en monogram ø21cm. , 1x messing Jugendstil kandelaar ca. 1900 met bladmotief 8x17x13cm, 2x messing kandelaar ca. 1800 (beschadigd) 19x11...

Tinnen kraankan
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen Empire kraantjeskan op houten voet in originele staat (gemerkt A.P.) 45cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Startprijs 25 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Jugendstil majolica petroleum hanglamp met zweepslagdecor in goede staat 60xø34cm.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Majolica petroleumlamp ca. 1880. De onderkant van het petroleumreservoir is afgebroken (mist) 55xø24cm. Cond.: M

2 Olielampen
Startprijs 100 EUR

Twee Satsuma petroleumlampen ca. 1880 met messing ornamenten in goede staat 40xø13cm. Cond.: G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke Historisme majolica hang petroleumlamp, oliereservoir is niet origineel 1 arm gerepareerd 60xø45cm. Cond.: R

Blauwe lamp, Napoleon
Startprijs 30 EUR

Oude opaline glazen lampenvoet met Napoleon 45cm. Cond.: G

Olielamp, groen
Startprijs 40 EUR

Petroleumlamp ca. 1900 met porseleinen en koperen voet. Groen glazen reservoir (messing voet beschadigd) 50cm. Cond.: R

Galle lamp
Startprijs 75 EUR

Grote Galle-stijl 3-kleurige glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 53xø35cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje) ca. 1900 met wit opaline glazen reservoir 50xø33cm. Cond.: G

Lamp
Startprijs 80 EUR

Bronzen tafellamp ca. 1900 Jugendstil (was ooit glaslamp). Keramieken voet (paar chips onder af) 63cm. Cond.: R-G

Witte olielamp
Startprijs 40 EUR

Antieke tafelpetroleumlamp met melkglazen bewerkt reservoir en messing bewerkte voet in de vorm van een Korinthische zuil, ca. 1890. cond. R resevoir gerestaureerd. 86xø16cm.

Lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing hallamp met facetgeslepen mat glas (3-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 43xø19cm.

Messing inktstel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke messing historisme inktstel met briefopener ca. 1880 Duitsland (zonder reservoirs) 14x41x18cm. Cond.: G

Petroleumstel
Resultaat: 30 EUR

Antiek emaille petroleumstel (3-delig), gemerkt Becam in zeer goede originele staat.

Staande cloisonne lamp
Startprijs 400 EUR

Grote oude bronzen cloisonne staande lamp 152xø30cm. (192xø30cm.) Cond.: G

2 Bronzen vaasjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.

Cloisonne vaas
Startprijs 150 EUR

Chinees bronzen dekselvaas ca. 1900 met Foohond op het deksel gemonteerd en cloisonne (emaille) inleg. Gestyleerd floraal decor 41x23xø16cm. Cond.: G

Bronzen vaasje + vis slot
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek brons China: 1x visslot met sleutel en 1x vaas met draken en vogels 18-15cm. Cond.: G

Houten penselenpot
Startprijs 80 EUR

Houtgesneden Chinese penselenpot met figuren in landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 21xø15cm.

Chinese bronzen kruik
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame antieke chinese bronzen bewerkte kruik met teksten, signatuur en floraal decor. In goede originele staat. 9.5xø19cm.

Chinese bronzen console
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Chinese bronzen console-voet 20x35x35cm. Cond.: G

Gesneden plaquette
Startprijs 30 EUR

Chinese houtgesneden wandplaquette met figuren in landschapsdecor ca. 1900 34,5x19,5x3cm. Cond.: G

2 Chinese lakwerk dozen
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese lakwerk opbergkisten ca. 1900 met handgeschilderde vogeldecors (1 doos bevat wit zijden dameshandschoenen 30cm. Cond.: R-G

Chinees beeldje
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees beeldje 20e eeuw van Chinese wijsheer met pagoda 15cm. Cond.: G

Staande gong + hamer
Startprijs 70 EUR

Grote staande gong van messing ca. 1910, licht bewerkt Jugendstil in goede staat 85x34xø25cm.

4x Chinees lakwerk
Startprijs 20 EUR

Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R

Beeldenhouder, koper
Startprijs 30 EUR

Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G

Waterpomp
Resultaat: 45 EUR

Koperen 19e eeuwse waterpomp gemonteerd op eikenhouten plaat in goede staat 170x53x40cm.

2 Koperen bloembakken
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige kopergeslagen messing bewerkte bloembakken met decor van flora en landschappen. In zeer goede originele staat ø33-ø40cm.

2 Messing engelen
Resultaat: 30 EUR

Twee 17e-18e eeuwse brons gegoten putti plaquettes: 1x met blaasinstrument 22z13z2,5cm. en 1x met insteekstiften 23x13x2cm. Cond.: G

3 Delen koper
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G

Koperen doofpot
Startprijs 20 EUR

Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot in goede originele staat 36x45xø31cm.

Kaarsen kroon
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen kaarsen kroonluchter ca. 1930 in barokstijl (6-lichts) in goede staat 45xø48cm.

Messing bloembak
Startprijs 25 EUR

Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G

Koperen tabaksdoos
Startprijs 120 EUR

Prachtige 18e eeuwse messing met roodkoperen tabaksdoos met teksten (moeilijk leesbaar). Barok gravering, rondom "een is een der" 17x4,3x3cm. Cond.: G

Spiegel + paraplubak
Startprijs 35 EUR

Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G

Melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen melkbus 1e helft 20e eeuw 55cm. Cond.: G

Koperen ketel
Startprijs 40 EUR

Antieke koperen warmhoud-ketel (samovaar) voor hotelgebruik ca. 1900 met gasaansluiting en 2 kranen. In goede originele staat 54x33cm.

3 Delen met brons
Resultaat: 30 EUR

Drie oude voorwerpen met brons 20e eeuw; 1x bronzen hert met porseleinen voet, 1x dekselpot met bronzen ramskoppen en porselein en 1x briefverzwaarder met bronzen ramskop 8-27cm. Cond.: G

Wandconsole
Resultaat: 30 EUR

Oude decoratieve wandconsole 2e helft 20e eeuw met glasplaat 110x28x30cm. Cond.: G

Bureaulamp, bruin
Resultaat: 40 EUR

Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.

2 Design schalen
Startprijs 30 EUR

Twee moderne plated design schalen ca. 1980: 1x Monika Mulder met opengewerkt floraal decor en 1x ongesigneerd 30-44cm. Cond.: G

Lampenvoet + vaas
Startprijs 20 EUR

Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R

5 Vazen
Resultaat: 40 EUR

Vijf decoratieve klassieke vazen 2e helft 20e eeuw van gegoten kunststof 20-40cm. Cond.: G

IJzeren paardenhoofden
Startprijs 40 EUR

Twee gietijzeren paardenhoofden met ring voor aan de wand 2e helft 20e eeuw 26x15x18cm. Cond.: G

Harnas
Startprijs 300 EUR

Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G

Harnas, schaalmodel
Startprijs 80 EUR

Metalen harnas (miniatuur model) 20e eeuw met hellebaard 90cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 80 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.

Bureaulamp, nikkel
Startprijs 40 EUR

Moderne Art Deco stijl metalen bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x20x34cm.

Pors. ei + ikoon
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen ei (Fabergé stijl) 19xø9cm. en oude ikoon (beide 2e helft 20e eeuw) 12x14x1,3cm. Cond.: G

6 Fotolijsten
Resultaat: 40 EUR

Zes oude/antieke fotolijsten 19e-20e eeuw, o.a. met intarsia, marmer en geëboniseerd hout 13-36cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 40 EUR

Messing 5-delige haardset 19e eeuw met schelpvormige voet in goede staat 70x30x22cm.

Haardstel met kolenbak
Startprijs 40 EUR

Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.

Haardscherm
Startprijs 250 EUR

Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.

5 Delen koper, haard
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen koper voor de haard o.a; 2 haardbokken, 1 schep, 1 tang, 1 front (bewerkt) 21-105cm. Cond.: G

Haal, pan en weegschaal
Resultaat: 50 EUR

Draaihaal 19e eeuw, gietijzeren pan en weegschaal 37x125cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 25 EUR

Koperen 19e eeuwse houtbak, beschadigd aan de onderkant 32x47cm. Cond.: R

Kolenkit
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren bewerkte kolenkit ( 1 stift van de klep is afgebroken) verder in goede staat. 30x55x36cm.

Haardscherm
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.

Koperen aker
Resultaat: 80 EUR

Grote 18e eeuwse roodkoperen genagelde aker met hengsel, in goede originele staat 35x59cm.

Koperen doofpot
Startprijs 20 EUR

Koperen met messing doofpot, 19e eeuw in redelijk tot goede staat 39xø28cm.

Koperen doofpot
Startprijs 20 EUR

Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R

Messing aker
Startprijs 40 EUR

Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.

Boek, Het vereenigd Nederland
Startprijs 70 EUR

Antiquarisch boek 18e eeuw, "Het Vereenigd Nederland door J.F. Martinet met gravures, landkaarten en signatures te Amsterdam door Johannes Allart 21x12x5cm. Cond.: R-G

Statenbijbel 1727
Startprijs 600 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel anno 1741 door Jacob en Henry Keur. Origineel lederen band, bronzen beslag en sloten (restauratie), bevat gravures 11x25x38cm. Cond.: R-G

Bijbel met beslag
Startprijs 200 EUR

Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G

Boek, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch boek ca. 1800 "Minnezangen en Idyllen door H. Tollens C.Z. te AMsterdam by Pieter Johannes Uylenbroek MDCCC, opdracht aan mijn tedergeliefde gebrande catharina rivier" 23x15cm. Cond.: G

2 Boeken
Startprijs 50 EUR

Twee antiquarische boeken 18e eeuw: 1x kern de Christelijke Leere dat is de waarheden van den hervormden godsdienst door Aegidius Francke, Bedienaar de H. Evangelius Maessluys 1776 (16x10x4cm.) en 1x ...

Boek, Johannes Bunyan
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek "Christen en Christennereis naar de eeuwigheid door Johannes Banyan met 100 platen en het portret van den schrijver" ca. 1900, 28x19x1,5cm. Cond.: R-G

Statenbijbel, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...

Boek, Slot te Muiden
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G

3 Bijbels
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke bijbels: 1x "Bevatte alle de boeken des ouden en nieuwen verbonds door J.H. van der Palm, 1x "Alle boeken des nieuwen verbonds" en 1x "Het boek Job te Leyden bij Du Mortier en zoon MDCCCX...

Diverse boeken
Startprijs 35 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a: "Classics of exploitation" (10-delig), Geschiedenis der Wereld in woord en beeld (5-delig) en 2 delen A. Dandert Cond.: G

Diverse boeken
Startprijs 35 EUR

Kavel diverse antiquarische boeken o.a: "The nature book" (5-delig), Victor Hugo, A. Daudet, P. Loti, Oeuvres de Moliere etc. Cond.: R-G

Boek, ANWB 1926
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek van de ANWB uit 1926 "Ons Eigen Land" 40x30x4,5cm. Cond.: R-G

Boek, De Peinzende Kristen
Startprijs 35 EUR

Antiquarisch boek 18e eeuw, "De Peinzende Kristen of bundel van stichtelijke gedachten voor de eenzaamheid door Petrus Broes Amsterdam", bevat diverse gravures 13x5x23cm. Cond.: R

3 Barok kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke tinnen barok kaarskandelaars ca. 1800 in goede staat 16-18cm.

2 Kandelaren, vrouw
Startprijs 125 EUR

Twee bronzen empire stijl kaarskandelaren 20e eeuw (waarschijnlijk electrisch geweest) 24cm. Cond.:G

2 Kandelaren + gewichten
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud brons: 2 kandelaren en een sluitgewicht 20e eeuw in goede staat 4-21cm.

Kandelaar
Startprijs 30 EUR

Gietijzeren kaarskandelaar ca. 1880 in goede staat 27cm.

2 Kandelaren
Startprijs 20 EUR

Twee decoratieve gegoten kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 35xø14cm. Cond.: G

Houten kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote houten barok kaarskandelaar ca. 1800 Duitsland met originele polychromie, kaarspin mist 85cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee oude bronzen kaarslandelaren in Empire stijl ca. 1920 ( 1 binnenhals mist, licht vervormd) 22cm. Cond.: R-G

Vroege kandelaar
Startprijs 80 EUR

Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.

WMF kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote oude Duitse plated W.M.F. 30-lichts kaarskandelaar (ongepoetst) nin barok vormgeving. In goede originele staat 25x30x12cm.

Messing samovaar
Startprijs 20 EUR

Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.

Schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.

2 Kandelaren, 17e eeuw
Startprijs 800 EUR

Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Startprijs 20 EUR

Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G

2 Miniatuur portretjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude geschilderde miniatuurportretten; 1x adelijke dame met ivoren en parelmoer omlijsting 9x10,5cm. en 1x damesbuste met geëboniseerde houten omlijsting 10,5x10cm.

Miniatuur op ivoor
Startprijs 25 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

5 Miniaturen
Startprijs 200 EUR

Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G