Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Messing kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing kaarskandelaars in barok-stijl, 2e helft 20e eeuw 26x23x23cm. Cond.: G

Koeienbel
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke koperen koeienbel met lederen riem ca. 1900 (of ouder) in goede originele staat 58x22x10cm.

Japans lakwerk figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud houten Japans lakwerk figuur 20e eeuw, voorstellend een man met kruik en parasol 21cm. Cond.: G

Spiegel in messing frame
Resultaat: 30 EUR

Oude messing handspiegel in 18e eeuwse stijl 2e helft 20e eeuw, in goede staat 35x21x1cm.

Melkbus
Resultaat: 30 EUR

Grote oude roodkoperen melkbus Coberco '72, licht bedeukt 58xø28cm. Cond.: G

Koperen doofpot
Resultaat: 30 EUR

Grote messing doofpot ca. 1880 met binnenbak. In goede originele staat 42xø33cm.

Kandelaar + 2 kruisjes
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x kaarskandelaar met figuur, 1x messing heilig kruis Inri en 1x koperen/messing kruis met engelen 30-39cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Zware grote Chinese gietijzeren weegschaal uit de 19e eeuw met koperen bakken en origineel antiek gewichtenblok, gemerkt A.D. 5KG. 30x56x21cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel divers oud/antiek tin o.a; maatkannen en bronzen ornamenten in goede staat 30x23x17cm.

Koperen samovaar
Resultaat: 30 EUR

Messing kraantjeskan 18e eeuw in zeer goede originele staat (Barok) 38x28x17cm. Cond.: G

Bronzen vaas,
Resultaat: 30 EUR

Oude Indiase bronzen bewerkte dekselpot met cobra slangen als grip 20e eeuw in goede staat 34cm.

Bronzen miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Twee Oosterse bronzen miniaturen; 1x dansende boedha en 1x bronzen reukpotje 3,5-11cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 53-63cm. Cond.: G

Sieradenkistje, Tibetaans
Resultaat: 30 EUR

Tibetaans sieradenkistje, leer op hout, met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x30x18cm.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 30 EUR

Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G

2 Tafelbellen
Resultaat: 30 EUR

Twee Neo-Renaissance bronzen tafelbellen 20e eeuw (gewichtjes voor bel mist), 10-11cm. Cond.: G

Diverse delen tin
Resultaat: 27 EUR

Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G

Crucifix
Resultaat: 25 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.

Bijl + Zwaard
Resultaat: 25 EUR

Decoratief zwaard en bijl 20e eeuw in goede staat. Rijk bewerkt 67x76cm. Cond.: G

Gipsen wandconsole
Resultaat: 25 EUR

Oude gipsen wandconsole 2e helft 20e eeuw met bronskleurige patina (rococo stijl) in goede staat 28x19x23cm.

Divers koper
Resultaat: 25 EUR

Divers antiek koper o.a; trek-deurbel, 3 complete draaideurknoppen, 1 waterbak en een losse bel. In goede originele staat 10-43cm.

5 Netsukes
Resultaat: 25 EUR

Vijf netsukes 20e eeuw; 1x hond, 1x aap, 1x katachtige, 2 muizen met rat en 2 apen 3,5x5,5cm. Cond.: G

Historisme kelk
Resultaat: 25 EUR

Duitse Historisme kelk met putti ca. 1880. Goudkleurig compositie metaal in goede staat 22cm. Cond.: G

5 Delen open haard + scherm
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G

Koperen kandelaar leeuwekop
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse messing 2-lichts kandelaar met leeuw en Amsterdams wapen 20e eeuw 24x23x10cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote blaker, 1x tabaksdoos en 1x kruitbus 8-34cm. Cond.: G

8 Tinnen bakjes + lepels
Resultaat: 25 EUR

Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G

Tinnen setje
Resultaat: 20 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Stel kandelaars, 6-armig
Resultaat: 20 EUR

Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G

Schaal met oren
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G

2 Dekseldoosjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G

4 Ketels + Doofpot
Resultaat: 20 EUR

Vier koperen ketels en 1 doofpot 19e eeuw Cond.: R

Diverse Hummel schilderijtjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 9 Hummel(stijl) prenten in lijst, ook twee-dimensionaal 9-30cm. Cond.: G

5 Antieke boeken
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...

Haardstel + Houtbak
Resultaat: 20 EUR

Messing haardstel 3-delig ca. 1900. Daarbij een houtbak 18e eeuw. In goede originele staat 24-65cm. Cond.: G

2 Wandlichten
Resultaat: 20 EUR

Twee 2-lichts messing wandlichten in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x11x19cm. Cond.: G

Fietslamp + Pepermolen
Resultaat: 20 EUR

Antieke fietslamp Luxor en een koperen pepermolen (bewerkt) 11-25cm. Cond.: R-G

6 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Zes delen divers brons/messing oud; 1x bronzen anker, 1x bel, 1 bewerkt penbakje, 1x kopergeslagen plaquette, 1x opiumgeld (bronzen vogel) en 1x asbak Art Deco (plated) 4-22cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Wit opalineglazen petroleumlamp met originele kap ca. 1900 in goede staat 42xø20cm.

10 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 10 delen divers oud/antiek; 1x centimeter in houder, 1x brievenclip chemische werke Cerer Jugendstil, 1x lakstempel antiek, 1x kleine loep, 1x zakmes (C. Schlieper Batavia), 2x potloden, 2x ...

Doos div. + kloosterbel
Resultaat: 20 EUR

Groot kavel divers oud koperwerk; wandlampen, kloosterbel, etc. etc. Cond.: R

2 Akers
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen akers, 1x met en 1x zonder deksel. beide in goede originele staat 25xø34cm. en 27xø31cm.

2x Kruisbeeldje
Resultaat: 20 EUR

Twee messing kruisbeelden ca. 1900 in goede originele staat 14-43cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse ketels; 1x koper 28x31x17cm. en 1x koper 33x30xø23cm.

Ketel met tuit
Resultaat: 20 EUR

Prachtige antieke kopergeslagen ketel met tuit in zeer goede staat 31x40xø25cm.

5 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vijf 19e eeuwse tinnen borden (1 gescheurd, rest goed) ø21cm. Cond.: G-M

Dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Art Deco messing gehamerde dekseldoos, gemerkt D.H. jawuar 1929 Duitsland. Deksel met monogram E.R. in zeer goede staat 6x15x9cm.

2 Houten wandplaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G

2 Eiken rekken + servies
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten wandrek met Engels serviesgoed en 1 eikenhouten wandkastje ca. 1900 handgestoken 51x54x9cm. en 53x55x11cm. Cond.: G

Mini reis-altaar
Resultaat: 20 EUR

Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G

2 Antieke boeken
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G

2 Tabakspotten
Resultaat: 20 EUR

Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G

Dominospel
Resultaat: 20 EUR

Dominospel 19e eeuw gemaakt van been en in goede staat 4x18x6cm.

Set tinnen bekers
Resultaat: 20 EUR

Set van zeven 19e eeuwse tinnen maatbekers, geëikt Cond.: G

Globus
Resultaat: 20 EUR

Oude globus ca. 1950 met papieren globus en houten voet. Räths Staatskundige globe, Prof. Arthur Krause Leipzig in zeer goede staat 27xø19cm.

Russisch ei
Resultaat: 20 EUR

Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G

Weegschaal 3KG
Resultaat: 20 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1890 in goede originele staat 21x45x17cm.

Koperen rariteit
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G

1 Scheepslamp
Resultaat: 20 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Fruitschaal
Resultaat: 17 EUR

Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G

Spaan, beddekruik en kookpot
Resultaat: 15 EUR

IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.

Kristallamp, zakmodel
Resultaat: 15 EUR

Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R

Kristallamp, kaarsenhouder
Resultaat: 15 EUR

Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R

Buizerd
Resultaat: 15 EUR

Grote opgezette buizerd met wandbevestiging. 70x70x60cm., Cond.:R

2 Kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee grote metalen kaarskandelaars (zwart) 2e helft 20e eeuw 46xø15cm. Cond.: R-G

4 Tinnen kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.

2 Messing hengselbakken + vijzel
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 18e-19e eeuw; 1x strakke vijzel met stamper en 2x koperen hengselbakken in goede originele staat 11-ø13cm. en 36xø33cm. en 28xø27cm. Cond.: G

3 Ketels + theepot
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x biedermeier waterkan (gerestaureerd), 1x hengselkan (bedeukt) en 1x koffiekan bewerkt (bedeukt) 16-23cm. Cond.: R

Houtgestoken wandrek
Resultaat: 15 EUR

Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.

Taart display
Resultaat: 15 EUR

Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.

Messing jardiniere
Resultaat: 15 EUR

Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G

9 Glashangertjes
Resultaat: 10 EUR

Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.

Gewichtenblok
Resultaat: 10 EUR

Antiek 5-delig messing gewichtenblok (5 ons, 2 ons, 1 ons, 1 ons en 50 gram) 7x20x5cm. Cond.: G

3 Delen messing
Resultaat: 10 EUR

Drie oude kopergeslagen sierborden met figurendecor 1e helft 20e eeuw 35x54cm. Cond.: G