Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Tabakspotten
Startprijs 25 EUR

Twee antieke keramieken tabakspotten: 1x tabakspot met floraal decor en gemerkt Langhauer A. Gerber Toepfer Langnau met opschrift "Ein Pfeifchen tabak ist mein geschmak", 1x tabakspot gemerkt Ramses G...

Beeld hond, Royal Dux
Startprijs 50 EUR

Grote oude Royal Dux porseleinen geglazuurde jachthond met vogel in zijn bek 20e eeuw 17x32x16cm. Cond.: G

2x Royal Dux beeld, Barsoi
Startprijs 60 EUR

Twee oude Royal Dux porseleinen windhonden 1930-1950: 1x wit en 1x bruin/wit 30x14x12cm. Cond.: G

2 Poesjes
Resultaat: 30 EUR

Twee keramieken katten, gemerkt W in goede staat 18x9x7cm. Cond.: G

2 Terracotta figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee terracotta figuren ca. 1900, genummerd en onduidelijk gemerkt. Vermoedelijk Engeland of Duitsland. Mannelijke figuren met holle boomstam voor kaars of inktpotje 11-14cm. Cond.: G

11-Delig Limoges servies
Resultaat: 30 EUR

Elf kop & schotels, moccaservies Limoges-Haviland porselein met fijngeschilderd gouddecor en bloemdecor 20e eeuw 4-8cm. Cond.: G

Pors. voet, ramskoppen
Resultaat: 50 EUR

Grote porseleinen voet met vergulding en ramskoppen, 19e eeuw, 18.5x23x20cm., Cond.:G

Beeld paarden, Karl Ens
Startprijs 100 EUR

Duits Thuringen porseleinen groep Karl ENS 20e eeuw, voorstellend twee stijgerende paarden in goede staat 24x29x11cm.

Satsuma vaas met messing
Startprijs 285 EUR

Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G

Chinese vaas als lamp
Startprijs 200 EUR

Chinese 19e eeuwse Familie Rose porseleinen tafellamp ca. 1890 met messing voet en houder. Beschilderd met figuren en gouddecor 67cm. Cond.: G

Fam Rose schaal met messing
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.

Chinese inktsteen, zwaard
Startprijs 25 EUR

Oude Chinese terracotta druksteen in de vorm van een zwaard met draken en Chinese tekens. In originele kist 1e helft 20e eeuw 62cm.

2 Kop & schotels, KPM
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Duitse KPM porseleinen kop & schotels met gebaksbord 1e helft 20e eeuw: 1x 3-delig met op het kopje decor van Schloss Charlottenhof Potsdam (handgeschilderd) en 1x tweedelig kop & schotel ca...

Koffieservies, Kopenhagen
Startprijs 70 EUR

Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bleoemndecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G

Furstenberg-servies
Startprijs 90 EUR

Oud Duits porseleinen Schumann Arzberg koffieservies bestaande uit: koffiekan, suikerpot, melkkan, cakeschaal, 5 gebaksborden en 6 kop&schotels met blauw rozen- en gouddecor. 9-26cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Resultaat: 25 EUR

Leuke Jugendstil porseleinen bolvaas ca. 1900 met waterlelie en kraanvogeldecor (2-dimensionaal, ongemerkt) 9xø10,5cm. Cond.: G

Art Deco vaas
Startprijs 20 EUR

Oude Franse keramieken geglazuurde vaas ca. 1930 van Unis France met onduidelijke signatuur 17xø13cm. Cond.: G

Diverse tegels
Startprijs 15 EUR

Kavel van 12 diverse tegels (o.a; Nutricia, Beatrix, Juliana etc.) 10,5-15cm. Cond.: G

7 Antieke tegels
Startprijs 50 EUR

Zeven 18e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse decors (beschadigd) ca. 13x13cm. Cond.: R

6 Tegels
Startprijs 35 EUR

Zes oude/antieke Hollandse tegels 18e-20e eeuw: 3x tegel met huis, kerk en Ruïne 17e-18e eeuw (chip), 1x bloemtegel 18e eeuw (chip), 1x tegel met terpdorp 20e eeuw en 1x tegel met ridder en lans 20e e...

6-Pas tableau, bloemen op vaas
Startprijs 250 EUR

Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G

4 Jugendstil tegels
Startprijs 15 EUR

Vier oude Jugendstil stijl tegels in lijst 16-24cm. Cond.: G

8 Tegels
Startprijs 60 EUR

Acht antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met diverse decors (beschadiging) 13x13cm. Cond.: M

3x 4-Pas tegels
Startprijs 60 EUR

Drie 4-pas wandtegels 19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R

Delftse tegel
Startprijs 25 EUR

Oude langwerpige Delftse tegel in brede Hollandse eiken lijst met voorstelling naar Rossum du Chattel. Tegel: 10x30cm. Lijst 46x26,5cm.

Tableau, 12 tegels
Startprijs 60 EUR

Jugendstil tableau bestaande uit 12 tegels met floraal decor 20e eeuw. In zeer goede onbeschadigde staat (Majolica) 61x45cm.

4 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Vier Hollandse 17e-18e eeuwse tegels: 1x putti met boog (gelijmd), 1x landschap met dijk en schepen (goed), 1x man met sabel bij muur (lichte randschade) en 1x man met geweer (lichte randschade) 13x13...

Diverse tegels
Startprijs 30 EUR

Kavel van 12 diverse oude tegels 20e eeuw (Makkum, Delft, etc.), met en zonder lijst 13-19cm. Cond.: G

Tegeltableau
Startprijs 60 EUR

Hollands Makkums polychroom tegeltableau ca. 1900, gemonogrammeerd met decor van riviergezicht 46x31cm. Cond.: G

Porseleinen tegel in lijst
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Startprijs 25 EUR

Drie delen porselein ca. 1930: 1x buste Pierrot, 1x asbak met zwemster (Jugendstil) en 1x object met gezicht, gesigneerd Aeraf 13-16cm. Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotels (gemerkt), heeft beschadigingen/haarscheur Cond.: M-R

3 Petrus Regout schalen
Startprijs 25 EUR

Drie Petrus Regout Maastricht keramieken schalen ca. 1900, cremekleurig ø20-ø28cm. Cond.: G

Kaststel, Delfts
Startprijs 40 EUR

Delfts blauw 3-delig blauw kaststel ca. 1900 met floraal decor (dekselvaas kapot) 31-32cm. Cond.: R

Divers aardewerk
Startprijs 25 EUR

Groot kavel oud serviesgoed etc. o.a: kan, schalen, kop en schotel, dekselpot etc. etc. Cond.: G

Keramieken figurengroep, valsspelers
Startprijs 50 EUR

Oude keramieken figurengroep, voorstellend 3 valsspelende kaartspelers in goede staat 19x26x15cm.

4 Delen aardewerk
Startprijs 25 EUR

Vier delen oud keramiek 20e eeuw: 1x Fayence dekselpot, 1x Makkumse kaarskandelaar (chip), 1x vaas met Romeins figuur en 1x Chinese dekselpot 14-41cm. Cond.: R-G

Baardman karaf
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse baardman kan met tinnendeksel ca. 1900 (nr. 3430) met bruine glazuur 24xø14cm. Cond.: G

Keramieken olifant
Startprijs 30 EUR

Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.

Bloempot op zuil
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.

Delfts bont kaststel
Startprijs 40 EUR

Polychrome Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 (topje deksel aangelijmd) 21-32cm. Cond.: R

4 Delen aardewerk
Startprijs 25 EUR

Vier delen keramiek: 1x rood geglazuurde asbak (nr. 27 0 Ravelli), 1x bewerkte vaas met rood-wit glazuur nr. 723/23 W. Germany KRRIN, 1x vaas ca. 1930 Art Deco met paars-grijze glazuur en 1x schenkkan...

4L kruik, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Steengoed 4 liter kruik 19e eeuw in zeer goede staat 41xø23cm.

Hummel, Maria
Startprijs 65 EUR

Duits keramieken Hummel figuur, Maria met kind (1950-1955) in goede staat 21cm.

5x Hummel
Startprijs 75 EUR

Vijf oude Hummel figuren: 1x meisje met gieter 1990/1999, 1x kindje met schep 1990/1999, 1x kindje met hoed en schep 1999/2008, 1x meisje met bloemen 1990/1999 en 1x meisje met mand 1990/1999. Ca. 9,5...

4x Hummel
Startprijs 90 EUR

Vier oude Hummel figuren: 1x meisje met mand 1972/1979, 1x meisje met trompet 1979/1990, 1x jongentje met muziekblad 1979/1990 en 1x jongentje met paraplu en tas 1979/1990. Ca. 11-12,5cm. Allen in goe...

2x Hummel
Startprijs 60 EUR

Twee oude Hummel figuren: 1x meisje met instrument (gemerkt met stempel 1935-1949), 1 been gelijmd H.: 12cm. en 1x meisje zittend op hek (gemerkt 1960-1963 en met blind stempel 112 3/0 en 1938) H.: 10...

Hummel met ganzen
Resultaat: 90 EUR

Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.

2 Goebel hondjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duits Goebel honden van keramiek 20e eeuw: 1x rookverdrijver (Teckel met glazen ogen en 1x Highland Terrier 15-22cm. Cond.: G

4 Goebel beeldjes
Startprijs 40 EUR

Vier oude Duitse keramieken Goebel honden 2e helft 20e eeuw: 1x jachthond, 1x Schotse Terrier, 1x Boxer pup en 1x Chow Chow pup 7-17cm. Cond.: G

2 Hummel figuren, paraplu
Resultaat: 150 EUR

Twee grote oude Duitse Goebel figuren, jongen en meisje met paraplu ca. 1980 in goede staat 13x13x11cm.

2 Hummel figuren, klassiek
Startprijs 60 EUR

Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G

Hummel, jongen met paraplu
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse grote keramieken Goebel figuur ca. 1940 nr. 709/2 (1957-1958), voorstellend een jongen met paraplu 19cm. Cond.: G

Goebel figuur
Startprijs 20 EUR

Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Schwanzmeise" ca. 1980, 10x10x6cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Startprijs 80 EUR

Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.

Bord, gouddecor
Resultaat: 25 EUR

Grote sierschotel met gouddecor ca. 1900. Decor van bloemen en figuren, gemerkt prov. sale. E.S. ø28,5cm. Cond.: G

3 Borden, Limoges stijl
Startprijs 25 EUR

Drie oude Duits porseleinen sierschotels, gemerkt Bavaria 24 Karat Gold met romantische voorstelling ø29,5cm. Cond.: G

14 Delen Chin. porselein
Startprijs 100 EUR

Veertien delen 19e eeuws Chinees porselein (bij elkaar horend); 6 schotels met 6 kopjes (+2 losse kopjes) met handbeschilderd floraal decor met vlinders (4 schotels gaaf, 2x oude haarlijn en 1x chip),...

2 Vazen
Startprijs 60 EUR

Twee 6-kantige vazen ca. 1900 van Villeroy & Boch met floraal decor in goede staat 29,5x12x11cm.

Diverse bodemvondsten
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel antieke bodemvondsten o.a: olielampjes, zalfpotjes, metalen gewicht, slijpsteen, Romeins glas, Amfora, been etc. Totaal 18 delen Cond.: R-G

Porseleinen hangbak
Resultaat: 20 EUR

Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G

Klepkan 1900
Startprijs 50 EUR

Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G

2 Aardewerken vazen
Startprijs 20 EUR

-Twee oude beschilderde en bewerkte terracotta vazen Italia Montopoli Arno met fenixdecor 20e eeuw ca. 19xø14cm. Cond.: R-G

Wedgwood etagere + 2 borden
Startprijs 20 EUR

Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G

9 Delen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Negen delen oud Wedgwood keramiek en porselein 20e eeuw: 1x treef (chips), 4x kop&schotels blauw bisquit, 1x bloempot bisquit groen, 1x schaaltje bisquit groen, 1x opengewerkte mand (oude haarlijnen),...

2 Borden
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 75 EUR

Oude Hollandse platelen vaas, Zuid Holland IJsel PB NS (chip van bodem af) 23cm. Cond.: R

Plateel rozensteker
Startprijs 50 EUR

Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R

Plateel vaasje, distel
Startprijs 125 EUR

Prachtige Hollandse polychrome Jugendstil vaas ca. 1910, gemerkt Distel, model 13 met floraal decor 13xø11cm. Cond.: G

3 Delen plateel
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek plateel: 1x sigarettenhouder, gemerkt Turmac Constantinofle Brevette, 1x zoutnap, Ivora Gouda (chip) en 1x plaquette Westraven Utrecht 5-16cm. Cond.: R-G

2 Groene schalen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.

Platelen vaas/lampvoet
Startprijs 25 EUR

Platelen vaas (of lampevoet) ca, 1910, gesigneerd J.H. v.d. Wetering Enschede beschilderd met bloemen H.: 31cm.

2 Plateel borden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Zuid Holland plateel schotels Koninklijke plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda ø26cm. Cond.: G

Petit four set
Startprijs 25 EUR

Petit-Four set (21 delig) ca. 1930 van Arnhemse Fayence Fabriek (1 schaaltje heeft een chip) 9x20x16cm. Cond.: R-G

2 Kutani kannen
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen schenkkannen met gouddecor en geisha's in landschap (gesigneerd) 16-21cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Zuid-Holland plateel, decor D'oranjeboom bloeit voort 30 april 1909 (oude haarlijn in beker) 9xø8cm. en ø25,5cm. Cond.: R-G

4 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden koningshuis: 1x prinses Beatrix 1938 Zenith Gouda, 1x Beatrix 31 jan. 1938 Societe Ceramique Maastricht, 1x 30 april 1910 de Sphinx Maastricht en 1x Wi...

2 Kutani vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Kutani pijpvaasjes (gesigneerd); 1x groot met vlinderdecor en 1x klein met bloesem- en vogeldecor 11,5-18cm. Cond.: G

2 Majolica vazen
Startprijs 60 EUR

Twee grote majolica Jugendstil vazen ca. 1900 met rondom geglazuurd landschappendecor. 1 Vaas heeft bakscheuren in de voet, 1 vaas is gaaf. Genummerd en ongemerkt 48xø19cm. Cond.: R-G

Moderne vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne keramieken vaas met groene glazuur (verlopen) 67xø35cm. Cond.: R-G

2 Delen aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...

11 Borden
Startprijs 30 EUR

Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G

Westwald bloempot
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Westerwald steengoed pot ca. 1880 (Historisme, Neo Renaissance), oude haarscheur 30xø33cm. Cond.: R

3 Delen keramiek
Startprijs 25 EUR

Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...

2 Vazen Katwijk
Startprijs 40 EUR

Twee oude keramieken vazen van Katwijk; 1x bolvaas 6xø17cm. en 1x vaas met handvat 32x16x12cm. Cond.: G

2 Keulse potten
Startprijs 30 EUR

Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G

Keramieken keukenset
Startprijs 30 EUR

Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Startprijs 30 EUR

Oude keramieken kruik, geglazuurd en met tortelduif-decor in goede staat 28xø21cm.

11 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G

2 Vazen, keramiek
Startprijs 20 EUR

Twee delen aardewerk; 1x groen geglazuurde oorvaas met vogelteken en nr. 757 ca. 1930. en 1x decoratieve vaas met opgewerkte bloemen ca. 1990 22-30cm.

Divers Chin. porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: 2 zeskantige vaasjes met geisha- en bloemvaasdecor 18e eeuw en 1x miniatuur knobbelvaasje met floraal decor ca. 1900 6-10cm. (tuit gelijmd) Co...

3 Chinese borden
Startprijs 120 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw Kang Xi met tuindecor: 1x schotel (oude haarscheur en minimale randschade), 1x schotel in goede staat en 1x schotel (gelijmd en gekramd) ø2...

Kang Xi schotel
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G

Blauw/witte kom, Ming stijl
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G