Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rozenburg tegel, Apol
Resultaat: 130 EUR

Hollandse Rozenburg Den Haag tegel ca. 1910, naar Louis Apol nr. K 336 22x30cm. Cond.: G

Schaaltje
Startprijs 90 EUR

Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, medt kabouter-, inse4cten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.

Majolica sierstuk
Startprijs 220 EUR

Groot antiek majolica sierstuk 19e eeuw, waarschijnlijk kroon van een kachel, voorstelling van een damesbuste met bloemen, rocailles en gouddecor 76x60x11cm. Restauratie bij voet, Cond.: R-G

Pendant, tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Twee 19e eeuwse 6-delige tegeltableau's: 1x boerin met koe en 1x boer met paard 27x40cm. (beschadigd) Cond.: R

3 Borden
Startprijs 120 EUR

Drie oude Duitse Meissen porseleinen doorbroken sierborden, decor "Balue Blume" 1e helft 20e eeuw ø20,5cm. Cond.: G

Beeldje, Wiener Werkstad
Resultaat: 135 EUR

Keramieken beeldje, Wiener Werkstatte ca. 1910-1930, voorstellend een dame (bodem scherfjes uit) 17cm. Cond.: R-G

4 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 160 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren Volkstedt 20e eeuw: 1x Der Kritikus Schwarzburger Werkstatten durch Kati Zorn, 1x Mannsbild Schwarzburger werkstatten durch Kati Zorn, 1x Der Verlobte Schwarzburge...

Meissen beeld, geit
Resultaat: 100 EUR

Oud Duits Meissen porseleinen geitje ca. 1950 in goede staat 14,5cm.

2 Hutschenreuther schalen
Startprijs 150 EUR

Twee grote porseleinen Hutschenreuther wandplaquettes "Kunstabteilung van Hans Achtziger ca. 1980": 1x pauw voorstelling en 1x zwaan voorstelling 31x31cm. Cond.: G

Hoge blauwe vaas
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

2 Miniaturen op marmer
Startprijs 60 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, pro...

Beeld, Royal Dux
Startprijs 250 EUR

Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G

Divers jade
Startprijs 60 EUR

Kavel van 5 delen antiek Chinees jade ca. 1900: 1x amulet met salamander en 4x inkthouders (bewerkt) 7-10cm. Cond.: G

2 Porseleinen tafelstukken
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen opengewerkte tafelstukken, gemerkt Wallendorf Thuringen (beschadigd) 1e helft 20e eeuw in goede staat. Decor van goud en flora met putti 35x25x15cm. Cond.: M

Tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Hollands 16e-17e eeuws tegeltableau met voorstellingen van diverse figuren (beschadigingen) ca. 13x13cm. Cond.: R

Empire vaas
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.

Porseleinen spiegel
Startprijs 100 EUR

Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G

Grote baardmankruik
Startprijs 450 EUR

Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.

Dekselkannetje
Resultaat: 130 EUR

Duitse miniatuur Fayence dekselkan 18e eeuw met hert in landschapsdecor (Ansheimer) 9,5cm. Cond.: G

Herend servies, vogels
Resultaat: 180 EUR

Oud Herend serviesgoed 20e eeuw met decor van vlinders, bloesem en vogels bestaande uit: koffiepot, suikerkan, bonbonschaal (randschade), bonbonmandje, 1 houder, 1 gebaksschaal en 5 schotels (2x chip ...

Herend servies, groen
Startprijs 150 EUR

Oud Herend porseleinen 8-delig Tete a Tete koffiservies bestaande uit: tablet, koffiekan(deksel mist 1 rozenblaadje), 2 theekoppen met schotels, 2 koffiekopjes met schotels, melkkan en suikerbakje 20e...

6 Schotels + Theepot
Startprijs 80 EUR

Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Yxing trekpotje, tekst
Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in belvorm (gemerkt), 1e helft 20e eeuw (of ouder) 11x11x16cm. Cond.: G