Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinees met waterzak in zeer goede staat 8cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor, in goede staat 5xø12cm.
Twee grote 18e eeuwse mangaankleurige tegels, voorstellend een duif op bloementak. tegels a 20x12,5cm. In goede originele staat
Oude bisquit porseleinen Hummel figuur (Goebel) 1972 - 1979 nr. 10/4, bloemenmadonna. In goede originele staat 20,5cm.
Capucijner porseleinen 19e eeuwse trekpot met bloemendecor. Zilveren deksel en zilveren tuit. In goede originele staat 11x18xø9cm. Cond.: G
Twee oude keramieken Mobach figuren, voorstellend moeder en kind 15-28cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Wallendorf porseleinen kop &schotels met bloemendecor (1 schotel extra). 1 Schotel met haarlijn, verder in goede originele staat 4,5xø11cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse inktset bestaande uit; houder, inktpot en lakstempel. Met rose/goud en bloemendecor. Gesigneerd (niet beschadigd) 6x16x8cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen opengewerkte schalen met wijnranken motief, gemerkt Tiefenfurth Duitsland (T.P.M.) ca. 1880. In goede originele staat 30x27x6cm.
Grote 18e-19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor in zeer goede staat ø40cm.
Mobach keramiek,21 deel, gesigneerd. Onder andere; vazen, potten etc. 12-20cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen vaas 17e-18e eeuw met floraal decor in goede staat 13,5cm.
Groot Japans sierbord ca. 1900 (gesigneerd) met bloemen- en vogeldecor in goede originele staat ø40,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen beelden ca. 1890 van een dame en heer (vingers af bij beide figuren, verder in goede conditie). Onduidelijk gemerkt 21-22cm. Cond.: R
Terracotta 15e eeuwse schenkkan (beschadigd) in vitrine. Duits Rhijnland 33x25x24cm. Cond.: R
Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie, mooie gedetailleerde kwaliteit (3 vingers beschadigd), verder in goede staat 24x16x4cm.
Antiek ivoren plaquette18e-19e eeuw, voorstellend Maria met kind in de wolken. Geheel in mahoniehouten lijst 14,5x11cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vaasjes ca. 1880 met geel decor en rondom een voorstelling met diverse figuren 16xø8cm. Cond.: G
Twee handbeschilderde tarracotta sierborden ca. 1900, gemerkt K.O. D3 G25. In goede originele staat ø25cm.
Oude Chinees porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met Chinees schrift en tekens, in goede staat 28-ø13cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen figuren ca. 1880, voorstellend een Arabische man en vrouw. Minimale chips bij parelrand 23xø11cm. Cond.: R
Twee delen 19e eeuws Satsuma keramiek (gesigneerd); 1x dekselpot met goud- en figurendecor 10,5xø12cm. en 1x gelobte schaal met goud- en figurendecor 5xø12,3cm. Cond.: G
Drie oude terracotta figuren (China of Hongkong) met glazuur (1 vinger mist) ca. 18cm. Cond.: R-G
Vijd-delig polychroom Makkums kaststel met vogel- en bloemendecor ca. 1880. Merkteken broers Tichelaar, chips af.
Acht delen oud Wedgwood keramiek, decor Etruria 2e helft 20e eeuw bestaande uit; 8 kop&schotels, bonbonschaal, grote schaal, ovale schaal en melkkan 6-31cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje bij een boom 1972-1979 Nr. 223 "Brüderlein und Schwesterlein". In goede originele staat 41cm.
Twee keramieken Mobach plaquettes met gezinsvoorstellingen in goede staat 36x23cm. en 20x17cm.
Grote antieke keramieken Villeroy & Boch bloempot Nr. 2798 1041, verder niet gemerkt. met floraal en landschapsdecor 24x27xø38cm.
Grote oude CHinees porseleinen kom 20e eeuw met rondom figurendecor (gesigneerd) 10xø22cm. Cond.: G
Frans keramieken beeld ca. 1880, wit en paars gekleurd. Voorstellend een verliefd paar, in goede originele staat 58cm.
Twee 18e eeuwse goudimari porseleinen borden; 1x Chinese tuindecor 18e eeuw (haarlijn en chip rand) ø23,5cm. en 1x met floraal en vaasdecor ca. 1800 (chip 2mm.) ø25,5cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met planten- en bloemendecor, lichte randschades ø23cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met zilveren montuur. centraal met floraal decor en apen in een boom. (1 haarscheur) ø21cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen boedha, gemerkt TPC China 20e eeuw. met gouddecor en kinderen 18x13x9cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen Hummel lampevoet (Goebel), Apfel baum Junge 1960-1972, genummerd 230. H.: 25cm. Cond.: G
Vijf Chinese vaasjes (kaststelletje) ca. 1920. Gedecoreerd met bloem- en bladmotief. Geheel bestaand uit 4 kraagvaasjes en 1 cilindrisch vaasje ca. 11cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen Hummel (Goebel) lampevoet genummerd 225 1, Mutters Liebste 1991, 27cm. Cond.: G
Glansplatelen schenkkan met bloemdecor, Nr. 71, schilder A.L. ca. 1920, haarscheur 19xø14cm. Cond.: R
Grote porseleinen wijwater wandhouder, voorstellend twee engelen met schelp 20e eeuw 42x31x17cm. Cond.: G
Grote antieke Jugendstil terracotta vaas met zweepslag bloemendecor opgewerkt. Onduidelijk gesigneerd (Roiback?), nr. 2008, in goede originele staat 42cm.
Imari porseleinen 8-kantige schaal ca. 1800 met floraal decor 8,5x18,5x18,5cm. Cond.: G
Twee complete sets Duits keramieken bowlpotten met bekers . Kastelen decor 20e eeuw in goede staat 30x31xø20cm. en 8x12xø9cm.
Twee porseleinen dekselvazen (6-kantig) 2e helft 20e eeuw met Chinees-blauw decor en 1 Gouda Zenith apothekerspot 31cm. en 21x10cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw (2 paar) met landschaps- en bloemendecor. 1 Kopje met chip en haarscheur, 2 kopjes met chip. 5xø12cm. en 6xø12cm. Cond.: R
Chinees porseleinen bord, Kang Xi 18e eeuw met bloemendecor (1 chip) ø22,8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen schenkkan met oor en tuit, bloemendecor. Lichte glazuurschade bij bovenrand 6x13,5x12,5cm. Cond.: G
Twee oude Chinese terracotta theepotjes; 1x klein met Chinees schrift en vissen op het deksel, 1x hoekig (ongemerkt) 5-12cm. Cond.: G
Drie delen Chinees porselein ca. 1800; 1x schenkkannetje met figuur en plant als decor (gesigneerd), 1x knobbelvaas met groen-bruin-blauw decor en 1x dekselpotje met floraal decor 8-12,7cm. Cond.: G
Doos met acht oude Chinese terracotta inktstenen. Aan beide zijden bewerkt met figuren 1e helft 20e eeuw in goede staat 30x19x2cm.
Prachtige diep blauw Chinees porseleinen bord 18e eeuw met floraal decor. lichte randschades ø12,6cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met zilveren dop (bedeukt) 8-kantig) 12xø7cm. Cond.: R
Diverse delen Hutschenreuther serviesgoed, decor Novum 65 o.a; 11 kopjes, suikerpot, melkkan, 10 borden, 7 schalen (enkele chips) Cond.: R-G
Oud Duits porseleinen figuur, gemerkt pirkenhammer. Voorstellend een dansend meisje met bloemen 22cm. Cond.: G
Porseleinen bord, Chodau Karslbad ca. 1900 met prachtig handbeschilderd stadsgezicht (miniatuur) ca. 1900 in goede originele staat ø23cm.
Twee aparte Japanse kutani porseleinen trekpotjes met gedetailleerde beschildering van landschappen en gouddecor. Gesigneerd onder het deksel, chip bij tuit 7x10x9cm. Cond.: R-G
Oud Duit porseleinen auerhaan, gemerkt E.N.S. nr. 2524 ca. 1930, in goede originele staat 22cm.
Oud Japans porseleinen theeservies ca. 1920 met figuren- en landschapsdecor bestaande uit; theepot, suikerpot, melkkan, 6 tablets met kopjes. Eierschaal porselein, in goede staat
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met telefoon (Hello Chef) 1979-1990, Nr. 124/0. In zeer goede originele staat 14,5cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met Rizinusöl , de apotheker, 1972-1979, Nr. 322. In zeer goede originele staat 14,5cm.
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met palet en penselen, Kunstmahler 1990-1999, Nr. 304. In zeer goede originele staat 13cm.
Groot porseleinen Royal Dux figuur, voorstellend een dame met rozen 1e helft 20e eeuw in goede staat 25x27x22cm. Cond.: G
Decoratieve Jugendstil stijl vaas 21e eeuw met bloemen- en vogeldecor, gemerkt Colenbrander 28x20x13cm. Cond.: G
Fürstenberg 10-delig koffieservies ca. 1980 met bloemenmotief, bestaande uit tablet, koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop&schotels. 1 Schotel heeft 2 chips. Cond.: R-G 27x28x23cm.
Zeven delen porselein ca. 1900; 1x handbeschilderd met bloemen- en gouddecor, 1x bonbon-dekselschaal met 5 schotels en 1 onderschotel 12-16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met oranje-rood en gouddecor. gerestaureerd en randschades ø22cm. Cond.: R
Mooi 19e eeuws imari porseleinen pijpvaasje met figuren, apenkoppen en landschapsdecor in zeer goede staat 17,5xø10cm.