17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Ivoren okimono
Resultaat: 130 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinees met waterzak in zeer goede staat 8cm.

Cakeschaal, Teadrinker
Resultaat: 130 EUR

2 Imari borden
Resultaat: 130 EUR

4 Chin. kop&schotels
Resultaat: 125 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor, in goede staat 5xø12cm.

2 Tegels in lijst
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 18e eeuwse mangaankleurige tegels, voorstellend een duif op bloementak. tegels a 20x12,5cm. In goede originele staat

Chinees bord ca. 1800
Resultaat: 120 EUR

Hummel, bloemenvrouw kleur
Resultaat: 120 EUR

Oude bisquit porseleinen Hummel figuur (Goebel) 1972 - 1979 nr. 10/4, bloemenmadonna. In goede originele staat 20,5cm.

Capucijner trekpot
Resultaat: 110 EUR

Capucijner porseleinen 19e eeuwse trekpot met bloemendecor. Zilveren deksel en zilveren tuit. In goede originele staat 11x18xø9cm. Cond.: G

2 Figuren
Resultaat: 110 EUR

Twee oude keramieken Mobach figuren, voorstellend moeder en kind 15-28cm. Cond.: G

3 Rijstkommen, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

4 Kop & Schotels
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Wallendorf porseleinen kop &schotels met bloemendecor (1 schotel extra). 1 Schotel met haarlijn, verder in goede originele staat 4,5xø11cm.

Chin. pors. inktpot
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse inktset bestaande uit; houder, inktpot en lakstempel. Met rose/goud en bloemendecor. Gesigneerd (niet beschadigd) 6x16x8cm. Cond.: G

2 Chin. gemberpotten
Resultaat: 110 EUR

Kom + Beker, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

2 Chinese kommen
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen tegel
Resultaat: 100 EUR

2 Pors. schalen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote porseleinen opengewerkte schalen met wijnranken motief, gemerkt Tiefenfurth Duitsland (T.P.M.) ca. 1880. In goede originele staat 30x27x6cm.

Grote Imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor in zeer goede staat ø40cm.

Mobach aardewerk
Resultaat: 100 EUR

Mobach keramiek,21 deel, gesigneerd. Onder andere; vazen, potten etc. 12-20cm. Cond.: R-G

Chinese vaas, 18e-19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen vaas 17e-18e eeuw met floraal decor in goede staat 13,5cm.

Porseleinen meisjes
Resultaat: 100 EUR

Japanse schotel
Resultaat: 100 EUR

Groot Japans sierbord ca. 1900 (gesigneerd) met bloemen- en vogeldecor in goede originele staat ø40,5cm. Cond.: G

9 Delen KPM
Resultaat: 100 EUR

2 Pors. beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Twee porseleinen beelden ca. 1890 van een dame en heer (vingers af bij beide figuren, verder in goede conditie). Onduidelijk gemerkt 21-22cm. Cond.: R

Vier 8-kantige borden
Resultaat: 100 EUR

Aardewerken pinguin
Resultaat: 100 EUR

Kan, 15e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Terracotta 15e eeuwse schenkkan (beschadigd) in vitrine. Duits Rhijnland 33x25x24cm. Cond.: R

Ivoren Corpus Christie
Resultaat: 90 EUR

Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie, mooie gedetailleerde kwaliteit (3 vingers beschadigd), verder in goede staat 24x16x4cm.

Ivoren Maria met kind
Resultaat: 90 EUR

Antiek ivoren plaquette18e-19e eeuw, voorstellend Maria met kind in de wolken. Geheel in mahoniehouten lijst 14,5x11cm. Cond.: G

2 Gele vaasjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinees porseleinen vaasjes ca. 1880 met geel decor en rondom een voorstelling met diverse figuren 16xø8cm. Cond.: G

Servies Selb, Bavaria
Resultaat: 90 EUR

2 Borden
Resultaat: 90 EUR

Twee handbeschilderde tarracotta sierborden ca. 1900, gemerkt K.O. D3 G25. In goede originele staat ø25cm.

Dekselvaas, ca. 1930
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met Chinees schrift en tekens, in goede staat 28-ø13cm. Cond.: G

Chinese schotel
Resultaat: 90 EUR

Fam. Verte vaas
Resultaat: 90 EUR

Imari trekpotje
Resultaat: 90 EUR

Meissen vleesschaal
Resultaat: 85 EUR

Meissen vleesschaal
Resultaat: 85 EUR

2 Bisquit figuren
Resultaat: 85 EUR

Twee bisquit porseleinen figuren ca. 1880, voorstellend een Arabische man en vrouw. Minimale chips bij parelrand 23xø11cm. Cond.: R

2 Delen satsuma
Resultaat: 85 EUR

Twee delen 19e eeuws Satsuma keramiek (gesigneerd); 1x dekselpot met goud- en figurendecor 10,5xø12cm. en 1x gelobte schaal met goud- en figurendecor 5xø12,3cm. Cond.: G

3 Aziatische figuren
Resultaat: 85 EUR

Drie oude terracotta figuren (China of Hongkong) met glazuur (1 vinger mist) ca. 18cm. Cond.: R-G

Hummel lampevoet, jongen boom
Resultaat: 85 EUR

5-Delig kaststel
Resultaat: 80 EUR

Vijd-delig polychroom Makkums kaststel met vogel- en bloemendecor ca. 1880. Merkteken broers Tichelaar, chips af.

Wedgwood Edme
Resultaat: 80 EUR

Acht delen oud Wedgwood keramiek, decor Etruria 2e helft 20e eeuw bestaande uit; 8 kop&schotels, bonbonschaal, grote schaal, ovale schaal en melkkan 6-31cm. Cond.: G

Servies, Bavaria
Resultaat: 80 EUR

Hummel lampje
Resultaat: 80 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje bij een boom 1972-1979 Nr. 223 "Brüderlein und Schwesterlein". In goede originele staat 41cm.

2 Plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Twee keramieken Mobach plaquettes met gezinsvoorstellingen in goede staat 36x23cm. en 20x17cm.

V&B Bloempot
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke keramieken Villeroy & Boch bloempot Nr. 2798 1041, verder niet gemerkt. met floraal en landschapsdecor 24x27xø38cm.

Chinese kom
Resultaat: 80 EUR

Grote oude CHinees porseleinen kom 20e eeuw met rondom figurendecor (gesigneerd) 10xø22cm. Cond.: G

Porseleinen beeld
Resultaat: 80 EUR

Frans keramieken beeld ca. 1880, wit en paars gekleurd. Voorstellend een verliefd paar, in goede originele staat 58cm.

2 Imari borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse goudimari porseleinen borden; 1x Chinese tuindecor 18e eeuw (haarlijn en chip rand) ø23,5cm. en 1x met floraal en vaasdecor ca. 1800 (chip 2mm.) ø25,5cm. Cond.: R

3 Imariborden
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met planten- en bloemendecor, lichte randschades ø23cm. Cond.: R

Chin. bord, zilv. montuur
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met zilveren montuur. centraal met floraal decor en apen in een boom. (1 haarscheur) ø21cm. Cond.: R

Beeld, boedha
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen boedha, gemerkt TPC China 20e eeuw. met gouddecor en kinderen 18x13x9cm. Cond.: G

8 Delen div. porselein
Resultaat: 80 EUR

Chin. kom + dekseldoos
Resultaat: 75 EUR

Chin. vleesschotel, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Hummel lampevoet, jongen boom
Resultaat: 75 EUR

Oude bisquit porseleinen Hummel lampevoet (Goebel), Apfel baum Junge 1960-1972, genummerd 230. H.: 25cm. Cond.: G

5 Chin. vaasjes
Resultaat: 75 EUR

Vijf Chinese vaasjes (kaststelletje) ca. 1920. Gedecoreerd met bloem- en bladmotief. Geheel bestaand uit 4 kraagvaasjes en 1 cilindrisch vaasje ca. 11cm. Cond.: G

Hummel lampevoet, meisje op hek
Resultaat: 75 EUR

Oude bisquit porseleinen Hummel (Goebel) lampevoet genummerd 225 1, Mutters Liebste 1991, 27cm. Cond.: G

Glansplateel schenkkan
Resultaat: 70 EUR

Glansplatelen schenkkan met bloemdecor, Nr. 71, schilder A.L. ca. 1920, haarscheur 19xø14cm. Cond.: R

Wand wijwaterbak
Resultaat: 70 EUR

Grote porseleinen wijwater wandhouder, voorstellend twee engelen met schelp 20e eeuw 42x31x17cm. Cond.: G

Terracotta vaas Jugendstil
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta vaas met zweepslag bloemendecor opgewerkt. Onduidelijk gesigneerd (Roiback?), nr. 2008, in goede originele staat 42cm.

6 Chin. pors. kopjes
Resultaat: 70 EUR

Imari schaal
Resultaat: 70 EUR

Imari porseleinen 8-kantige schaal ca. 1800 met floraal decor 8,5x18,5x18,5cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Resultaat: 70 EUR

2 Bowlpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee complete sets Duits keramieken bowlpotten met bekers . Kastelen decor 20e eeuw in goede staat 30x31xø20cm. en 8x12xø9cm.

2 Blauwe vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee porseleinen dekselvazen (6-kantig) 2e helft 20e eeuw met Chinees-blauw decor en 1 Gouda Zenith apothekerspot 31cm. en 21x10cm. Cond.: G

4 Chin. kop&schotels
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw (2 paar) met landschaps- en bloemendecor. 1 Kopje met chip en haarscheur, 2 kopjes met chip. 5xø12cm. en 6xø12cm. Cond.: R

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord, Kang Xi 18e eeuw met bloemendecor (1 chip) ø22,8cm. Cond.: G

Chinese schenkkom
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met oor en tuit, bloemendecor. Lichte glazuurschade bij bovenrand 6x13,5x12,5cm. Cond.: G

2 Theepotjes
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Chinese terracotta theepotjes; 1x klein met Chinees schrift en vissen op het deksel, 1x hoekig (ongemerkt) 5-12cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 67 EUR

Drie delen Chinees porselein ca. 1800; 1x schenkkannetje met figuur en plant als decor (gesigneerd), 1x knobbelvaas met groen-bruin-blauw decor en 1x dekselpotje met floraal decor 8-12,7cm. Cond.: G

8 Inktstenen
Resultaat: 65 EUR

Doos met acht oude Chinese terracotta inktstenen. Aan beide zijden bewerkt met figuren 1e helft 20e eeuw in goede staat 30x19x2cm.

Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Prachtige diep blauw Chinees porseleinen bord 18e eeuw met floraal decor. lichte randschades ø12,6cm. Cond.: R-G

Chin. vaasje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met zilveren dop (bedeukt) 8-kantig) 12xø7cm. Cond.: R

2 Diepe Chin. borden
Resultaat: 60 EUR

Servies Hutschenreuther
Resultaat: 60 EUR

Diverse delen Hutschenreuther serviesgoed, decor Novum 65 o.a; 11 kopjes, suikerpot, melkkan, 10 borden, 7 schalen (enkele chips) Cond.: R-G

Pors. beeldje
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits porseleinen figuur, gemerkt pirkenhammer. Voorstellend een dansend meisje met bloemen 22cm. Cond.: G

Bord, Karlsbad
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen bord, Chodau Karslbad ca. 1900 met prachtig handbeschilderd stadsgezicht (miniatuur) ca. 1900 in goede originele staat ø23cm.

2 Kutani trekpotjes
Resultaat: 60 EUR

Twee aparte Japanse kutani porseleinen trekpotjes met gedetailleerde beschildering van landschappen en gouddecor. Gesigneerd onder het deksel, chip bij tuit 7x10x9cm. Cond.: R-G

Porseleinen vogel
Resultaat: 58 EUR

Oud Duit porseleinen auerhaan, gemerkt E.N.S. nr. 2524 ca. 1930, in goede originele staat 22cm.

Serviesje
Resultaat: 50 EUR

Oud Japans porseleinen theeservies ca. 1920 met figuren- en landschapsdecor bestaande uit; theepot, suikerpot, melkkan, 6 tablets met kopjes. Eierschaal porselein, in goede staat

Hummel figuur
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met telefoon (Hello Chef) 1979-1990, Nr. 124/0. In zeer goede originele staat 14,5cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met Rizinusöl , de apotheker, 1972-1979, Nr. 322. In zeer goede originele staat 14,5cm.

Goebel figuur
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuur voorstellend een jongen met palet en penselen, Kunstmahler 1990-1999, Nr. 304. In zeer goede originele staat 13cm.

Beeld, Royal Dux
Resultaat: 50 EUR

Groot porseleinen Royal Dux figuur, voorstellend een dame met rozen 1e helft 20e eeuw in goede staat 25x27x22cm. Cond.: G

3 Pors. kop&schotels
Resultaat: 50 EUR

Plateel vaas
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve Jugendstil stijl vaas 21e eeuw met bloemen- en vogeldecor, gemerkt Colenbrander 28x20x13cm. Cond.: G

Servies met blad
Resultaat: 50 EUR

Fürstenberg 10-delig koffieservies ca. 1980 met bloemenmotief, bestaande uit tablet, koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop&schotels. 1 Schotel heeft 2 chips. Cond.: R-G 27x28x23cm.

7 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen porselein ca. 1900; 1x handbeschilderd met bloemen- en gouddecor, 1x bonbon-dekselschaal met 5 schotels en 1 onderschotel 12-16cm. Cond.: G

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met oranje-rood en gouddecor. gerestaureerd en randschades ø22cm. Cond.: R

Speksteen Chinese vaas
Resultaat: 45 EUR

Imari pijpvaasje
Resultaat: 45 EUR

Mooi 19e eeuws imari porseleinen pijpvaasje met figuren, apenkoppen en landschapsdecor in zeer goede staat 17,5xø10cm.

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

3 Herdenkingsborden
Resultaat: 40 EUR