Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese stemcup Ø 12,8 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Kantonese trekpot Ø 8 cm.
Startpreis 120 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese trekpot met floraal/dieren/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 7 x 12,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.

3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Startpreis 120 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Zilveren schaal (hamerslag)
Startpreis 130 EUR

Ovale zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een opstaande rand versierd met een bloemdecoratie. 28x18x5cm. ca 195 gram. In goede staat.

Gouden ring met zirconia's
Startpreis 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met een opengewerkte rechthoekige kop bezet met 3 zirconia's. Breedte kop 8 mm. ø 55. ca 2,9 gram. In goede staat.

Gouden ring met robijn
Startpreis 130 EUR

Gouden ring, 585/000, met robijn en smaragd. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn en aan weerskanten een rond gefacetteerde smaragd. Breedte 5 mm. ø 57. ca 2,6 gram. Wat beschadigd. In redelijk goe...

Vergulde bronzen tafelset, G. Mercier
Startpreis 130 EUR

Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.

2 tuinbank poten van een tuinbank.
Startpreis 130 EUR

Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.

Afrikaanse tabakspijp, L 50 cm.
Startpreis 130 EUR

Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaar, H 26 cm.
Startpreis 130 EUR

Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startpreis 130 EUR

Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Etagére tafel (ingelegd)
Startpreis 130 EUR

19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1860
Startpreis 130 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas
Startpreis 130 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Grote vaas haarlijnen. Kleine vaas randschade. Afmeting: H19 - 26 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas
Startpreis 130 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/tuin decor. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Startpreis 130 EUR

Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.

Zilveren vaas (Perzisch)
Startpreis 140 EUR

Zilveren vaas, 925/000, op een ronde voet met de vorm van een bloemkelk. De vaas is rijkelijk versierd met Perzische decor. Met gravure: 1-3-52, 1-9-64. ø 6x16 cm. ca 152 gram. Wat scheef en rand iets...

Odeurflacon met gouden dop
Startpreis 140 EUR

Kristallen odeurflacon, peervormige flacon met slijpwerk en een geelgouden kraag en dop, 585/000, met gepointilleerd decor. Met binnenstopje. ø3,5x9cm. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Zilveren melkkan
Startpreis 140 EUR

Zilveren melkkan, 800/000, op 4 hoge poten met palmetten. De kan heeft een bewerkte rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 12x8x15 cm. ca 186 gram. In goede staat

Zilveren sigarenkoker
Startpreis 140 EUR

Zilveren sigarenkoker, 835/000, rechthoekig model met gelobde bewerking. De doos is voorzien van een hamerslagdecor. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. ca 150 gram. 9x12,5x2,5cm. In goede staat.

Zilveren inktstel
Startpreis 140 EUR

Inktstel met zilver, 833/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerde zilveren voet met graveerwerk, voorzien van een zilveren bewerkte greep. Het inktstel heeft 2 kristallen potjes met zilveren d...

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 140 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met lijnendecor en een bloemelement met stralende lijnen op het deksel. Voorzien van een gravure aan de binnenzijde van het deksel: Aandenken N...

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 140 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, op een ronde voet, versierd met filetranden. ø7x15cm. MT.: Ari D Norman, Birmingham, jl.: W:1996. ca 272 gram met een gevulde voet. In goede staat.