19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.
Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten hangvitrine. Houtgepind. Circa 1880. Afmeting: 85 x 94 x 22 cm. In goede staat.
Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.
Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten neo renaissance hoekconsole. Afmeting: 28 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antieke bamboe stoel met lakwerk paneel. China of Japan. Circa 1900. Afmeting: 95 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 75 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten pianokruk (draaibaar). Circa 1870. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Grote, goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 147 x B 84 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten antieke neo renaissance Hollandse tafel + armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x45 cm. / 102 x 60 x 64 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 65 x 53 cm. In goede staat.
Wortelnoten hangvitrine. Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 76 x 24 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel met lade, naar antiek voorbeeld. Stijlmeubel. Afmeting: 66 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten nachtkast met twee deurtjes, lade en marmeren blad. Circa 1830. Krimpnaad achterkant. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.