Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Engelse speeltafel
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Antieke handwerkstoel, 1870
Startpreis 30 EUR

Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.

Rechthoekige geslepen spiegel
Startpreis 30 EUR

Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startpreis 40 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startpreis 40 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Tafel met 8 tegels
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.

Spiegel, 50 x 60 cm.
Startpreis 40 EUR

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Twee stoelen
Startpreis 40 EUR

Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.

Salontafel (Queen Anne) Ø 70 cm.
Startpreis 40 EUR

Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Startpreis 45 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.

Eiken hangvitrine, 1880
Startpreis 50 EUR

Antiek Hollands eikenhouten hangvitrine. Houtgepind. Circa 1880. Afmeting: 85 x 94 x 22 cm. In goede staat.

Eiken standaard
Startpreis 50 EUR

Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.

TV meubel
Startpreis 50 EUR

Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.

Eiken hoekconsole
Startpreis 50 EUR

19e Eeuws eikenhouten neo renaissance hoekconsole. Afmeting: 28 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Bamboe-stoeltje (China/Japan)
Startpreis 50 EUR

Antieke bamboe stoel met lakwerk paneel. China of Japan. Circa 1900. Afmeting: 95 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Barok commode
Startpreis 50 EUR

Hollands wortelnoten commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 75 x 40 cm. In goede staat.

Pianokruk
Startpreis 50 EUR

Antieke mahoniehouten pianokruk (draaibaar). Circa 1870. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.

Tuintafel
Startpreis 50 EUR

Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Spiegel, 147 x 84 cm.
Startpreis 50 EUR

Grote, goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 147 x B 84 cm. In goede staat.

Tafel + armleunstoel, 1880
Startpreis 50 EUR

Kleine eikenhouten antieke neo renaissance Hollandse tafel + armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x45 cm. / 102 x 60 x 64 cm. In goede staat.

Antieke schaarstoel, 1880
Startpreis 50 EUR

Antiek eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 65 x 53 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Startpreis 50 EUR

Wortelnoten hangvitrine. Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 76 x 24 cm. In goede staat.

Bijzettafeltje
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met lade, naar antiek voorbeeld. Stijlmeubel. Afmeting: 66 x 48 x 30 cm. In goede staat.

Nachtkast met marmeren blad
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten nachtkast met twee deurtjes, lade en marmeren blad. Circa 1830. Krimpnaad achterkant. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.