Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startpreis 40 EUR

Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Startpreis 40 EUR

Antieke regulateur van notenhout. Duitsland. Circa 1890. Niet getest. Afmeting: 80x40cm. In redelijk/goede staat.

Franse bureauklok, 1920
Startpreis 40 EUR

Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Startpreis 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok, 1880
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. Circa 1880. Deel kroon mist. Verder in goede staat. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Art Deco klok, 1935
Startpreis 50 EUR

Art Deco klok van bakeliet met chroom. Circa 1935. Afmeting: 17,5 x 34 x 7 cm. In goede staat.

Tafelklok
Startpreis 50 EUR

Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Friese kortstaartklok
Startpreis 50 EUR

Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Art Deco pendule, 1930
Startpreis 50 EUR

Hollandse art deco pendule, gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Met Junghans uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 23,5 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Schwarzwalder-stijl wandklok
Startpreis 50 EUR

Oude wandklok met mechaniek in Schwarzwalder-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Schwarzwalder appelklok, 1880
Startpreis 50 EUR

Antiek Schwarzwalder appelklok. Duitsland. Appelklok met slagwerk. Circa 1880. Afmeting: 21cm. In redelijk/goede staat.

Bureauklok, 1900
Startpreis 50 EUR

Antiek vergulde messing bureauklok, met albast. Circa 1900. Wekkeruurwerk zonder slagwerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Luikse comtoise Ø 19,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.

Lot kleine klokjes (9x)
Startpreis 50 EUR

Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok (reproduktie)
Startpreis 50 EUR

Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regelateur
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Duitse klok
Startpreis 50 EUR

Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Tafelklok + hangregulateur
Startpreis 50 EUR

Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia, 1920
Startpreis 60 EUR

Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startpreis 60 EUR

Antiek compositie metalen pendule met gallier. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat

Amerikaanse regulateur
Startpreis 60 EUR

Antiek Amerikaanse regulateur met florale intarsia en windhonden. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Duitse regulateur
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.