Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

Divers Japans serviesgoed
Startpreis 40 EUR

3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

4x Chinees bord Ø 11,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Japanse doos plated
Startpreis 50 EUR

Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.

Chinese theepot Ø 19 cm.
Startpreis 50 EUR

Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Oosters/China
Startpreis 50 EUR

3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...

Chinese celadon censer Ø 15,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Startpreis 50 EUR

Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Tibetaans reliëf
Startpreis 60 EUR

Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma vaas, H 17 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek Japans porseleinen satsuma vaas met geisha's in tuin decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

3 Delen Chinees
Startpreis 60 EUR

3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Yixing wierookbrander Ø 12,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Japans theeservies, 1900
Startpreis 60 EUR

Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.

Drie delen Japans imari porselein
Startpreis 60 EUR

Drie delen antiek Japans imari porselein. 1x Lampenvoet. 2x Vaas, één haarlijn. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Satsuma vis, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Circa 1900. Eén vin gelijmd. Afmeting: L 35 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Chinees kaststel, H 13 - 17 cm.
Startpreis 60 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen familie rose kaststel met emaille floraal decor. Afmeting: H 13 - 17 cm. paar haarlijntjes verder in goede staat.

6x Japanse kop + schotels + deksel
Startpreis 60 EUR

Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

Japanse schotel Ø 20 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 145 x 51 cm.
Startpreis 70 EUR

Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.

2x Tibet
Startpreis 70 EUR

2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.

5x Imari bord Ø 20 - 21,5 cm.
Startpreis 70 EUR

Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans aardewerk (3x)
Startpreis 70 EUR

Lot met Japans geglazuurd aardewerk. Bestaande uit; Grote kom met bodemmerk. Kleinere kom, haarscheur. Bord met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.