Twee delen antiek Meissen porselein. Duitsland. Bloem decor. Knauf, 1e Wahl. Eén chip schenkkan, goud sleets, deksel verregeling chips. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In redelijke staat.
Antieke majolica bloempot. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 29 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen presenteertablet met floraal/goud decor. 1e Wahl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 41 x 41 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse polychrome fayence vazen. Neo renaissance. Gesigneerd Marotti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 31,5 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts fayence. Gemerkt de Porceleyne Fles. Eerste helft 20e eeuw. Bij vaas één randschilfer, rest goed. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig Japans Samson porseleinen miniatuur kaststel met floraal/familiewapens en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 - 15,5 cm. In goede staat.
Drie oude 60-er jaren Western Germany geglazuurde keramieken vazen. Alle drie genummerd. Afmeting: H 34 - 38 cm. In goede staat.
Duitse jaren '50 steengoed schenkkan van Bernard Gietz Adendorf Bonn. Floraal decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee delen modern keramiek. Brons + goudkleurig. Gemerkt Dali? 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Circa 1920. Bock Wallendorf. 1x Doedelzalspeler, gerestaureerd. 1x Lier instrumentspeelster, goed. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels inktstel van porselein met figurengroep. Schaakspel. Circa 1900. Gerestaureerd. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Delfts fayence, van de Porceleijne Fles. Onder andere; vier borden (divers) + één vaas (haarlijn vaasrand). Afmeting: 18 - 36 cm. In goede staat.
Vijf delen etnografisch aardewerk. Onder andere met polychromie. Afrika? Afmeting: 14 - 33 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, Albarello met annotatie 1696. Oudere restauratie. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Italiaanse polychrome apothekerspot met medaillon. Albarello, naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 21cm. In goede staat.
Porseleinen tafelschaal in de stijl van Sevres. Figuren/floraal/goud decor, met brons. Afmeting: 29 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met baars/mossel decor. Nr. 217/1. Haarscheur. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Brusselse fayence tabakspot met messing deksel. Tabac de Vincent. Met leeuwenkoppen en figuren decor. Afmeting: 39 x 23 cm. In goede staat.