This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

E. Picault, bronzen figuur
Result: 500 EUR

E. Picault, 1835 - 1915. Bronzen figuur. Tunesische muzikant. Deel muziekinstrument mist. Afmeting; H 56 cm. In redelijke staat.

Franz Bergmann, Bronzen tafelschaal
Result: 1.200 EUR

Antieke en originele Weense tafelschaal met Oosterse bronzen danseres. Gesigneerd Franz Bergmann. Nr. 554 Austria. Circa 1900. Afmeting: H 29 x Ø 28 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Zittende aap
Starting price 2.500 EUR

Groot bronzen figuur. Zittende aap met lange staart. Art deco-stijl. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Starting price 4.500 EUR

Zéér grote bronzen wandplaquette met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Corneille, Houten sculptuur
Result: 325 EUR

G. Corneille. 1922 - 2010. Beschilderde houten sculptuur. Vrouw met bloem. Afmeting: 98 x 100 x 13 cm. In goede staat.

Heilige Andreas, H 187 cm.
Result: 1.200 EUR

Levensgrote Heilige Andreas van gips, met patina. Bij basement enkele restauraties. Afmeting: H 187 cm. In goede staat.

Houtgesneden wolf, 1900
Starting price 225 EUR

Antieke houtgesneden wolf. Mogelijk Schwarzwald. Circa 1900. Afmeting: 50 x 54 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen met sigaret
Starting price 225 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op onyx basement. Plated + verguld. Circa 1920. Jongen met sigaret. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Zeer grote bronzen figurengroep, Paarden met strijdwagen
Starting price 2.700 EUR

Zeer grote antieke bronzen figurengroep. Duitsland. Door Guradse Berlin. Hans Guradze. 1861 - 1922. Romeinse 3-span strijdwagen op marmeren basement. Afmeting: 35 x 61 x 37,5 cm. In goede staat.

Judith Braun, Vrouwenfiguur bij halve maan
Result: 700 EUR

Grote bronzen sculptuur door Judith Braun. Holland. 1955 - . Vrouwenfiguur bij halve maan vorm. Afmeting: 36 x 54 x 10 cm. In goede staat.

Buste Marie Antoinette
Result: 450 EUR

Zeer grote gepatineerde gipsen buste. Marie Antoinette. 20e Eeuw. Origineel in Versailles. Afmeting: 90 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Result: 950 EUR

Zeer groot bronzen figuur. Naakte dame in pose. 20e Eeuw. Draagt de signatuur J.P. Alioth. Afmeting: 95 x 126 x 29 cm. In goede staat.

Bronzen art deco figuur
Starting price 1.500 EUR

Groot bronzen art deco figuur. Manlijke atleet. 20e Eeuw. Figuur draagt de signatuur O. Hezzog. Afmeting: 36,5 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Japans cloisonné
Starting price 425 EUR

19e Eeuws Japans cloisonné, met bronzen pagode en olifanten. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt
Result: 2.000 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Draagt signatuur van Henri Laurens. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Franse figurengroep
Starting price 600 EUR

Zeldzame antieke grote Franse compositie metalen figurengroep in brons-kleur. Regulé. Le Genie human Devoile la nature par Rancoulet. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur, H 41 cm.
Starting price 300 EUR

Oosters bronzen boeddhistisch figuur met knots en vier armen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee Thaise boeddhistische bronzen beelden
Result: 200 EUR

Twee Thaise boeddhistische bronzen beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

Antieke bronzen leeuwin
Result: 400 EUR

Antieke bronzen leeuwin op granieten rots. Door Valton. Charles Valton, 1851 - 1918. Afmeting: 12 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Jaap Hartman, H 24,5 cm.
Starting price 300 EUR

Bronzen dominee met hoed in zijn hand. Door Jaap Hartman. 1950 - . Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee antieke figuren, 1900
Result: 60 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren met boeken, op houten sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen edelhert, door Klaas Bos
Result: 80 EUR

Bronzen edelhert door Klaas Bos (Holten). Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 5 cm. In goede staat.

Starting price 2.200 EUR

Groot bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Draagt de signatuur Lovet Lorski. Afmeting: 63,5 cm. In goede staat.

Figuur in de stijl van Jeff Koons
Starting price 650 EUR

Gelimiteerd figuur. Black rabbit. Limited Art Editions. In de stijl van Jeff Koons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.