This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

4x Swarovski figuren
Result: 200 EUR

Vier kristallen Swarovski figuren. Grote koe, pelikaan, giraf en een steenbok. Allen in goede staat. Met originele doosjes. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

5x Swarovski figuren
Starting price 160 EUR

Vijf diverse Swarovski figuren. 3x Groot; hond, poes, vogel. 2x Kleiner; uil, bever. Allen in goede staat. Met originele doosjes. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm.

Lot Swarovski figuren (3x)
Result: 170 EUR

Drie Swarovki figuren. 1x Disney Pinocchio. En twee figuren met vogels. In goede staat. Met originele doosjes. Afmeting: 9 - 10 cm.

2x Glazen apothekerspot
Result: 80 EUR

Twee antieke, glazen apothekerspotten. 19e - 20e Eeuw. 1x Beschilderd 'Digest Sylv.' 1x 'Pulv. Rad. Saleb'. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Boheemse vaas, H 43,5 cm.
Starting price 80 EUR

Zeer grote Boheems kristalglazen vaas met floraal/goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

A. Mazoyer glazen vaas, H 17,8 cm.
Starting price 180 EUR

A. Mazoyer. 1887 - 1950. Art deco glazen vaas met bloesem decor. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.

Lot Swarovski figuren (8x)
Result: 100 EUR

Lot met acht Swarovski figuren. Onder andere; Lieveheersbeestje, boer, olifant, vlinder, slak, bloem, schatkisten, wasbeer. Allen in goede staat. Met originele doosjes. Afmeting: 4 - 9 cm.

Lot Swarovski figuren (10x)
Result: 80 EUR

Lot Swarovski figuren (8x)
Result: 130 EUR

Lot Swarovski figuren (8x)
Result: 100 EUR

Drie antieke slingerglazen
Result: 90 EUR

Drie oude/antieke slingerglazen. 19e - 20e Eeuw. Eén grote bokaal met wildvoorstelling. Twee likeurglazen met brede voet. Afmeting: H 16,5 - 28,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws glazen jacht flacon
Starting price 150 EUR

Set glazen Murano stijl vogels
Starting price 50 EUR

Twee Murano glazen vogels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Set geslepen kandelaren
Starting price 50 EUR

Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Copier glaswerk (divers)
Result: 600 EUR

Lot Hollands Copier Leerdam glaswerk. Bestaande uit: twee karaffen + twaalf glazen. Circa 1930 - 1960. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Glazen Legras vaas, 1910
Starting price 250 EUR

Francois Théodore Legras. 1839 - 1916. Glazen jugendstil vaas. Met rode bloemen, zwart + gesatineerd. Circa 1910. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek glas (3x)
Result: 60 EUR

Drie delen oud/antiek glas. Boheems + Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afmeting: 11,5 - 24 cm. In goede staat.

Lot glas (3x)
Starting price 70 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk. 1x Vaas, Daniël Salazar Lindberg. 1x Murano hectagonale vaas. 1x Murano? octagonale vaas. Afmeting: 9,5 - 17 cm. In goede staat.

Antieke pijpvaas van glas, 1920
Starting price 80 EUR

Antieke mondgeblazen glazen pijpvaas. Circa 1920. Glasfusing, Abrissglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 59,5 cm. In goede staat.

Originele Murano Mille Fiori schaal, 1960
Result: 100 EUR

Originele Murano Mille Fiori glazen schaal met tevens originele Murano sticker. Circa 1960. Afmeting: 11,7 x 11,7 x 2,3 cm. In goede staat.

Drie antieke glazen vazen
Result: 100 EUR

Vier delen antiek glaswerk
Starting price 50 EUR

18e Eeuwse wijnspoeler
Starting price 600 EUR

18e Eeuwse gegraveerde glazen wijnspoeler, met pagode/vogel en floraal decor. Afmeting: H 26,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Zeldzame druivenspoeler Ø 17,8 cm.
Starting price 275 EUR

Zeldzame, 18e eeuwse, gegraveerde glazen druivenspoeler met floraal/postkoets decor. Afmeting: H 20 x Ø 17,5 cm. In goede staat.