This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Wortelnoten vitrinekast
Starting price 1.000 EUR

Noten porseleinkast
Starting price 700 EUR

18e Eeuwse Hollandse porseleinkast van notenhout. Barok. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 210 x 160x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws tabernakel secretaire
Starting price 2.500 EUR

Chiffoniere, 1800
Result: 700 EUR

Prachtige louis seize chiffoniere met intarsia en floraal/vazen decor (ook aan de zijkanten). Met origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 165 x 102 x 45 cm. In goede staat.

Bakwaaier kabinet, 1760
Result: 500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet met openslaande knieën. Louis Quinze. Circa 1760. In ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 58 cm. In redelijke staat.

Miniatuur kabinet
Result: 400 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Hollands louis seize miniatuur kabinet van mahoniehout. Met intarsia, origineel beslag, sleutel + slot. Afmeting: 49 x 34 x 12 cm. In goede staat.

Antieke chaise longue, 1860
Result: 200 EUR

Antieke mahoniehouten chaise longue met lichtbruine velours stoffering. Stoffering in goede staat. Louise Philippe. Circa 1860. Afmeting: 115 x 160 x 75 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel Ø 40 cm.
Result: 140 EUR

19e Eeuwse Franse bijzettafel met bronzen versieringen en etages. Afmeting: H 76 x Ø 40 cm. In goede staat.

Houtgestoken hocker, H 51 x Ø 39 cm.
Starting price 600 EUR

19e Eeuwse houtgestoken hocker met Oriëntaals kind. Kleine beschadiging. Afmeting: H 51 x Ø 39 cm. In goede staat.

Mahonie schrijfsecretaire
Starting price 1.750 EUR

18e Eeuws mahoniehouten schrijfsecretaire/kabinet met glas-opstand. Louis quinze. Circa 1760. Handgepolitoerd. Afmeting: 245 x 130 x 75 cm. In goede gerestaureerde staat

Franse bijzettafel
Result: 180 EUR

19e Eeuwse Franse bijzettafel met intarsia, bronzen versiering en afneembaar dekselblad. Afmeting: 70 x 57 x 40 cm. In goede staat.

Notenhouten glas/porseleinkast
Starting price 500 EUR

Kapitale boekenkast, 1880
Starting price 1.800 EUR

Vergulde spiegel, 187 x 102 cm.
Result: 300 EUR

Zeer grote vergulde halspiegel met engelen, fruitmand en ranken. 19e Eeuw. Afmeting: 187 x 102 cm. In goede originele staat.

2-Delig eiken tinbuffet
Result: 450 EUR

Twee-delig 18e eeuws eikenhouten tinbuffet. Duitsland. Met drie deuren en lades. Eén deel achterwand mist. Afmeting: 205 x 170 x 50 cm. In goede staat.

Secretaire
Starting price 250 EUR

18 Eeuws mahoniehouten barok secretaire met bronzen beslag. Holland. Louis quinze. Oudere restauratie. Afmeting: 105 x 56 x 105 cm. In redelijke staat.

Chiffoniere
Result: 225 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Laat biedermeier. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 159 x 103 x 49 cm.

18e Eeuwse porseleinkast
Starting price 1.250 EUR

Duitse Buffet kast, 1880
Result: 275 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit buffetkast met volle zuilen en snekken. Historisme. Circa 1880. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 151 x 67 cm. In redelijk/goede staat.

Eethoek, 6 stoelen + tafel
Result: 1.000 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten eethoek met dolfijn-tafel. Grote dolfijnen. Zes stoelen met ranken. Afmeting: 76 x 133 x 100 cm. / 110 x 50 x 48 cm./ 134 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast
Starting price 700 EUR

Hollands secretaire, 1860
Starting price 400 EUR

Aparte wortelnoten Willem III secretaire met gebogen front en zijkanten. Mooi binnenleven. Circa 1860. Enkele krimpnaden. Afmeting: 157 x 105 x 45 cm. In goede staat.

Pronk vertico, 1880
Result: 400 EUR

Duitse notenhouten historisme gründerzeit pronk vertico met volle zuilen en houtgestoken panelen. Circa 1880. Afmeting: 169 x 97 x 58 cm. In goede staat.

Bergische vitrine opzetkast
Starting price 350 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse eikenhouten Bergische vitrine opzetkast met snijwerk panelen. Twee-delig. Afmeting: 217 x 170 x 48 cm. In goede staat.