This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Smith & Wellstood model keuken
Result: 300 EUR

Lanterna Magica
Result: 250 EUR

Antieke Duitse blikken Ernst Plank Laterna Magica met extra kijkglaasjes. Circa 1920. Nagenoeg onbespeeld in originele doos. Afmeting: 9 x 24 x 7 cm. In goede staat.

Antiek kinderfornuis, 1900
Result: 250 EUR

Bijzonder groot en antiek Duits kinderfornuis van metaal. Circa 1900. Met originele pannen en twee branders. Schoorsteen mist. Mogelijk Märklin of Bing. Afmeting: 70 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Lot spoorweg speelgoed van blik
Result: 160 EUR

Groot lot oud/antiek blikken spoorweg speelgoed. Engeland + Duitsland. Onder andere: K.B.N. + Rico + Hornby + ongemerkt. Circa 21 delen. Bespeeld. Afmeting: 9 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke pop op standaard, 1920
Result: 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Gemerkt A.G.B. Circa 1920. Met slaap-ogen, mohair haar en baby lichaam. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antieke Heubach pop
Result: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen Heubach/Köppelsdorf pop. Nr. 320/2. Met slaap-ogen, echt haar en baby lichaam. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

2x Antiek kinderfornuis, 1900
Result: 150 EUR

Heubach Köppelsdorf pop 320/7
Result: 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop met baby-lichaam, slaap-ogen en mohair pruik. Nr. 320/7. Circa 1930. Twee vingers missen. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Heubach Köppelsdorf pop 320/2
Result: 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop, met gelede lichaam, slaap-ogen en echt haar pruik. Nr. 320/2. Circa 1930. Aantal vingers beschadigd. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.

Senator bankspel
Starting price 80 EUR

Twee antieke poppen
Result: 80 EUR

Ichiko Mercedes Benz politieauto
Result: 90 EUR

Duitse, jaren zestig blikken politieauto. Electrisch. Mercedes Benz 230 SE. ICHIKO. Afmeting: 27 cm. In zeer goede staat.

Kinderfornuis, 1900
Result: 150 EUR

Gerestaureerd jugendstil 8-pits kinderfornuis van gietijzer. Engeland. Circa 1900. Chroom. Gemerkt Favorite. Afmeting: 70 x 44 x 30 cm. In goede staat.

Kinderfornuis
Starting price 150 EUR

Kinderfornuis + koperen pannen
Result: 190 EUR

Twee kinderfornuizen
Result: 150 EUR

Twee kinderfornuizen
Result: 150 EUR

Kinderfornuis (gietijzer)
Result: 170 EUR

Antiek Frans kinderfornuis van gietijzer + koper. Frankrijk. Gerestaureerd. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: 75 x 48 x 25 cm. In goede staat.

8-Delig kinderservies
Starting price 80 EUR

Acht-delig kinderservies van terracotta. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.

Satsuma kinderservies + lakwerk tablet
Result: 60 EUR

Acht-delig antiek Japans porseleinen satsuma kinderservies op lakwerk tablet. Circa 1920. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Twee kinderfornuizen
Result: 100 EUR

Twee antieke kinderfornuizen. Circa 1910 - 1920. Professioneel gerestaureerd. 1x Blik met klauwpoten + pannen. 1x Gietijzer. Afmeting: 27 x 30 x 22 cm./17 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Engels kinderfornuis, 1900
Result: 200 EUR

Antiek Engels kinderfornuis. Buck's Junior. Circa 1900. Jugendstil. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 70 x 40 x 31 cm. In goede staat.

Twee antieke kinderfornuizen
Result: 100 EUR

Antiek kinderfornuis, 1880
Starting price 200 EUR