This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Blauwe olielamp met brons
Starting price 200 EUR

Bijzonder grote kobalt blauwe porseleinen olielamp met vergulde messing monturen. Circa 1880. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

3x Antieke samovaar
Result: 750 EUR

Drie antieke samovaars. Onder andere; 2x Rusland. 19e Eeuw. Messing. Afmeting: H 43 - 50 cm. In goede staat.

Sevres kist + 2 kandelaren
Result: 300 EUR

Twee antieke cassolettes, H 44 cm.
Starting price 350 EUR

Twee massief marmeren cassolettes met bronzen ornamenten/monturen en ramskoppen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Starting price 300 EUR

Twee vergulde kandelaren + cloisonné
Result: 450 EUR

Twee bijzonder grote vergulde bronzen kaarskandelaren met draken en cloisonné. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Pronkbokaal met brons
Starting price 200 EUR

Bijzondere kobalt blauwe porseleinen pronkbokaal met vergulde bronzen monturen + ramskoppen. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

5-Delige rookset, 1926
Starting price 120 EUR

Vijf-delig houten rookstel. Holland. Ontwerp Cris Agterberg. Uitvoering N.V. v/h Hero de Groot. Circa 1926. Gebruikssporen. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.

Twee kastanje vazen, H 32,5 cm.
Result: 200 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kastanje vazen met polychromie. Circa 1820. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

2x Empire wandkandelaar
Result: 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vergulde wandlampen met zwanen. Empire-stijl. Afmeting: 33 x18 x 11 cm. In goede staat.

Lampenvoet met putti
Starting price 200 EUR

Grote oude/antieke messing met bronzen lampenvoet, voorzien van diverse putti's. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Drie kandelaren
Starting price 100 EUR

Drie antieke Franse bronzen charles dix kaarskandelaren. Eén bobeche mist. Circa 1830. Afmeting: H 17 - 18 cm. In goede staat.

Mandoline met speeldoos
Starting price 60 EUR

Geëboniseerde houten mandoline met parelmoer-inleg + speeldoos. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Vier delen Frans keramiek, 1900
Result: 110 EUR

Vier delen antiek Frans keramiek met vergulde messing monturen. Bestaande uit: Eén bokaal en drie pijpvazen. Circa 1900. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.

Gesigneerde dekseldoos O.B. Friedrich Dresden
Starting price 1.350 EUR

Gesigneerde Duitse dekseldoos van notenhout met brons vergulde monturen. O.B. Friedrich Dresden. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 21 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde kandelaar
Result: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Eén kandelaar geëlektrificeerd (later). Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter, 120 x Ø 50 cm.
Result: 600 EUR

Zeer grote antieke zakkroonluchter met prismen glas + bronzen monturen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x Ø 50 cm. In goede staat.

Time mover horlogekist
Result: 100 EUR

5-Delig theeservies van messing
Result: 70 EUR

Franse dekseldoos met plaquette Ø 25 cm.
Starting price 550 EUR

19e Eeuws Frans geëboniseerde houten dekseldoos met bronzen montuur en groot porseleinen medaillon. Gecontourneerd. Gesigneerd Maison Gouache. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm.

Oude Leica camera
Result: 300 EUR

Oude Duitse E. Leitz Wetzlar Leica camera met beschrijving. D.R.P. Ernst Leitz nr. 680343. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting; 8 x 15 x 5 cm. In goede staat.

Apothekers weegschaal, 1920
Result: 200 EUR

Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 46 x 40 x 28 cm. In goede staat.

Antieke opticien set
Result: 150 EUR

Antieke opticien-brillen set met diverse sterktes. In notenhouten kist. Circa 1900. Afmeting: 7 x 33 x 21 cm. In goede staat.

Tazza met putti, 1880
Result: 80 EUR

19e Eeuwse historisme plated messing tazza met floraal decor, putti, ramskoppen/cherubijn koppen. Circa 1880. Afmeting: 32 x Ø 37 cm. In goede staat.